Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Stara Dąbrowa

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Kicko

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Emilia Teresa Biały

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STARA DĄBROWA TU MIESZKAM

115 (65,71%)

Mariusz Paweł Dynowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - GMINA STARA DĄBROWA - WSPÓLNE DOBRO

26 (14,86%)

Dariusz Stanisław Sokołowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GMINA

34 (19,43%)

Okręg 2

Sołectwo Krzywnica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Iwona Jeszke

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STARA DĄBROWA TU MIESZKAM

47 (55,95%)

Artur Pietrzak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GMINA

37 (44,05%)

Okręg 3

Sołectwo Nowa Dąbrowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Danuta Majdzińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STARA DĄBROWA TU MIESZKAM

122 (93,13%)

Agnieszka Maciejewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GMINA

9 (6,87%)

Okręg 4

Część sołectwa Stara Dąbrowa (nieruchomości 1 - 12/2)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Śmigielska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STARA DĄBROWA TU MIESZKAM

56 (56,57%)

Edyta Majdzińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - GMINA STARA DĄBROWA - WSPÓLNE DOBRO

26 (26,26%)

Andrzej Waldemar Leszkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GMINA

17 (17,17%)

Okręg 5

Część sołectwa Stara Dąbrowa (nieruchomości 13/1 - 49)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Artur Krasucki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STARA DĄBROWA TU MIESZKAM

55 (52,38%)

Kamila Maria Wilk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - GMINA STARA DĄBROWA - WSPÓLNE DOBRO

9 (8,57%)

Władysław Krzysztofik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GMINA

41 (39,05%)

Okręg 6

Część sołectwa Stara Dąbrowa (nieruchomości 49A-do końca)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Bartnicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STARA DĄBROWA TU MIESZKAM

63 (60,58%)

Alicja Janoch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - GMINA STARA DĄBROWA - WSPÓLNE DOBRO

8 (7,69%)

Seweryn Stanisław Pietrzak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GMINA

33 (31,73%)

Okręg 7

Sołectwo Łęczyna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krystyna Doniecka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STARA DĄBROWA TU MIESZKAM

46 (74,19%)

Katarzyna Dudek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GMINA

16 (25,81%)

Okręg 8

Sołectwo Parlino

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marta Aniszewska-Bartosik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STARA DĄBROWA TU MIESZKAM

45 (34,62%)

Patrycja Magdalena Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - GMINA STARA DĄBROWA - WSPÓLNE DOBRO

19 (14,62%)

Edyta Jacewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GMINA

66 (50,77%)

Okręg 9

Sołectwo: Storkówko

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Aniszewska-Tkacz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STARA DĄBROWA TU MIESZKAM

45 (36,00%)

Remigiusz Piotr Mariański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GMINA

80 (64,00%)

Okręg 10

Sołectwo Łęczyca (miejscowości Łęczyca, Łęczówka i Moskorze) i Sołectwo Tocz

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Renata Lidia Misztela

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STARA DĄBROWA TU MIESZKAM

31 (23,48%)

Dariusz Wojnas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - GMINA STARA DĄBROWA - WSPÓLNE DOBRO

60 (45,45%)

Andrzej Gajewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GMINA

41 (31,06%)

Okręg 11

Sołectwo Załęcze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dorota Kazimiera Bilska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STARA DĄBROWA TU MIESZKAM

25 (52,08%)

Katarzyna Sokołowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GMINA

23 (47,92%)

Okręg 12

Sołectwo Białuń

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bartosz Milczarek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STARA DĄBROWA TU MIESZKAM

83 (64,34%)

Zofia Konatowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GMINA

46 (35,66%)

Okręg 13

Część sołectwa Chlebówko (nieruchomości 1 - 14/4) wraz z miejscowością Rokicie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Wierzchowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STARA DĄBROWA TU MIESZKAM

18 (24,00%)

Adrian Artur Stachowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - GMINA STARA DĄBROWA - WSPÓLNE DOBRO

24 (32,00%)

Iwona Tywoniuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GMINA

33 (44,00%)

Okręg 14

Część sołectwa Chlebówko (nieruchomości 15/1 - do końca) wraz z miejscowością Wiry

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Helena Łuczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STARA DĄBROWA TU MIESZKAM

37 (33,64%)

Tomasz Janusz Ogonowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - GMINA STARA DĄBROWA - WSPÓLNE DOBRO

49 (44,55%)

Grzegorz Jerzy Strzeszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GMINA

24 (21,82%)

Okręg 15

Sołectwo Chlebowo (miejscowości Chlebowo i Rosowo)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Agnieszka Jurczyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STARA DĄBROWA TU MIESZKAM

72 (56,25%)

Elżbieta Edyta Kowalczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GMINA

56 (43,75%)