Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - stargardzki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

część miasta Stargard obejmująca ulice: 9 Zaodrzańskiego Pułku Piechoty, 11 Listopada, Aleja Gryfa, Aleja Żołnierza Boczna, Aleja Żołnierza, Batalionów Chłopskich, Czwartaków, Generała Henryka Dąbrowskiego, Generała Józefa Bema, Krakowska, Giżynek, Hugona Kołłątaja, Jesienna, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Kazimierza Przerwy – Tetmajera, Księdza Jerzego Popiełuszki, Lechicka, Letnia, Mieszczańska, Osiedle Generała Józefa Hallera, Osiedle Zachód, Oświaty, Park Stefana Batorego, Plac Majdanek, Plac Słoneczny, Plac Zgody, Podchorążych, Pogodna, Przedwiośnie, Racławicka, Rondo Pionierów Stargardu, Rondo Żołnierzy Wyklętych, Różana, Słoneczna, Spokojna, Szczecińska, Szkolna, Szymona Konarskiego, Tadeusza Kościuszki, Ułanów Jazłowieckich, Wiosenna, Zwycięzców

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE LEWICA - NASZ STARGARD

kandydatliczba głosów

  1. 4 Jerzy Brunon Kostkiewicz
    138 (1,78%)
  2. 1 Zbigniew Wojciech Krzysiek
    191 (2,46%)
  3. 2 Katarzyna Patrycja Zarębska
    97 (1,25%)
  4. 3 Liliana Mirosława Pawlak
    74 (0,95%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Monika Edyta Ćwik
    94 (1,21%)
  2. 5 Jacek Mysiorek
    60 (0,77%)
  3. 1 Jerzy Piotr Broński
    685 (8,81%)
  4. 3 Wiesław Józef Siwiec
    102 (1,31%)
  5. 4 Danuta Rdzeń
    55 (0,71%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Małgorzata Bojarska
    265 (3,41%)
  2. 5 Agnieszka Anna Budzińska-Daniłków
    103 (1,33%)
  3. 1 Paweł Jan Grobelny
    583 (7,50%)
  4. 4 Andrzej Tadeusz Rynio
    179 (2,30%)
  5. 6 Małgorzata Grażyna Złotek
    221 (2,84%)
  6. 3 Tadeusz Krzysztof Sowa
    374 (4,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA ZAJĄCA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Zdzisław Rygiel
    1 685 (21,68%)
  2. 4 Renata Jolanta Pruska-Nieroda
    345 (4,44%)
  3. 5 Paweł Piotr Ksiądz
    441 (5,67%)
  4. 2 Jolanta Maria Faryńska
    713 (9,17%)
  5. 6 Jarosław Hajduk
    444 (5,71%)
  6. 3 Jolanta Świętońska
    585 (7,53%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Elżbieta Arendt
    81 (1,04%)
  2. 1 Stanisław Marek Barański
    138 (1,78%)
  3. 5 Marcin Kubiak
    37 (0,48%)
  4. 4 Anna Słoninka
    34 (0,44%)
  5. 3 Mateusz Marcin Palusiński
    49 (0,63%)

Okręg 2

część miasta Stargard obejmująca ulice: Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Artura Grottgera, Bornholmska, Bułgarska, Ceglana, Cieplna, Czeska, Dworcowa, Elizy Orzeszkowej, Fabryczna, Feliksa Nowowiejskiego, Fryderyka Chopina, Hanzeatycka, Henryka Sienkiewicza, Henryka Wieniawskiego, Ignacego Paderewskiego, Jacka Malczewskiego, Jana Kasprowicza, Jana Matejki, Józefa Chełmońskiego, Józefa Nowakowskiego, Jugosłowiańska, Juliusza Słowackiego, Karola Kurpińskiego, Karola Szymanowskiego, Kaszubska, Krótka, Kubańska, Kupiecka, Kwiatowa, Ludomira Różyckiego, Łużycka, Majora Henryka Sucharskiego, Marii Konopnickiej, Marszałka Józefa Piłsudskiego Mazowiecka, Mazurska, Mieczysława Karłowicza, Mikołaja Reja, Nasienna, Obrońców Westerplatte, Olgi Boznańskiej, Osiedle Mikołaja Kopernika, Osiedle Tysiąclecia, Owocowa, Partyzantów, Pierwszej Brygady, Plac Lubelski, Plac Targowy, Podleśna, Podmiejska, Polska, Północna, Przemysłowa, Rondo 15 Południk, Rumuńska, Serbska, Skandynawska, Składowa, Słowacka, Stanisława Moniuszki, Stanisława Niewiadomskiego, Stralsundzka, Sybiraków, Środkowa, Tadeusza Makowskiego, Technologiczna, Towarowa, Warzywna, Węgierska, Wielkopolska, Wileńska, Wojciecha Kossaka, Usługowa, Zygmunta Noskowskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE LEWICA - NASZ STARGARD

kandydatliczba głosów

  1. 2 Katarzyna Wyszyńska
    60 (0,93%)
  2. 3 Piotr Jerzy Bułatowicz
    37 (0,57%)
  3. 1 Krzysztof Ciach
    283 (4,38%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Zofia Ławrynowicz
    691 (10,69%)
  2. 2 Andrzej Jan Pułaski
    104 (1,61%)
  3. 4 Leszek Owczarek
    61 (0,94%)
  4. 3 Leokadia Maria Fengler
    67 (1,04%)
  5. 5 Ewa Kowalczyk
    92 (1,42%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Marek Kopański
    114 (1,76%)
  2. 5 Anna Ewa Smolira-Kozłowska
    373 (5,77%)
  3. 4 Anna Celina Hahn
    101 (1,56%)
  4. 2 Sławomir Bernard Olejniczak
    226 (3,50%)
  5. 1 Józef Tadeusz Stachowiak
    627 (9,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA ZAJĄCA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jan Urban Kalinowski
    1 323 (20,47%)
  2. 4 Arkadiusz Piotr Rozwód
    614 (9,50%)
  3. 2 Irena Agata Łucka
    606 (9,38%)
  4. 5 Krzysztof Furmańczyk
    410 (6,34%)
  5. 3 Jadwiga Roszak
    308 (4,76%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Beata Marczyńska
    45 (0,70%)
  2. 3 Grzegorz Zdzisław Rymarkiewicz
    50 (0,77%)
  3. 4 Marek Jan Zapotoczny
    20 (0,31%)
  4. 2 Waldemar Zbigniew Paszkowski
    37 (0,57%)
  5. 1 Ewa Hanna Chrałowicz
    215 (3,33%)

Okręg 3

część miasta Stargard obejmująca ulice: Aleja Słowicza, Andrzeja Struga, Basztowa, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Limanowskiego, Bolesława Prusa, Brzozowa, Garncarska, Gospodarska, Grodzka, Hetmana Stefana Czarnieckiego, Ignacego Łukaszewicza, Jana Kochanowskiego, Juliana Przybosia, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kasztelańska, Kazimierza Wielkiego, Klasztorna, Kramarska, Księcia Barnima I, Kuśnierzy, Ludwika Waryńskiego, Macieja Boryny, Mariacka, Marii Dąbrowskiej, Mieszka I, Miodowa, Młyńska, Modrzewiowa, Mokrzyca, Nadbrzeżna, Ogrodowa, Park 3 Maja, Park Bolesława Chrobrego, Park Jagielloński, Park Piastowski, Park Popiela, Park Zamkowy, Plac Juliusza Słowackiego, Plac Wolności, Płatnerzy, Pocztowa, Polna, Pomorska, Portowa, Prezydentów RP Lecha Kaczyńskiego i Ryszarda Kaczorowskiego, Prządki, Rynek Staromiejski, Rzeźnicza, Skarbowa, Skwer Ojca Świętego Jana Pawła II, Spichrzowa, Sportowa, Stefana Okrzei, Stefana Żeromskiego, Strażnicza, Sukiennicza, Szewska, Świętego Jana Chrzciciela, Topolowa, Torfowa, Warowna, Wita Stwosza, Władysława Łokietka, Władysława Reymonta, Włosiennicza, Wojska Polskiego, Zakole, Zenona Przesmyckiego, Złotników, Zygmunta Krasińskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE LEWICA - NASZ STARGARD

kandydatliczba głosów

  1. 2 Łukasz Rozesłański
    44 (0,79%)
  2. 1 Jerzy Pater
    151 (2,73%)
  3. 3 Jadwiga Badowska
    38 (0,69%)
  4. 5 Lidia Piotrowicz-Wisińska
    50 (0,90%)
  5. 4 Wiesław Rutkowski
    59 (1,06%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Aleksander Antoni Buwelski
    273 (4,93%)
  2. 2 Katarzyna Balcerek
    114 (2,06%)
  3. 5 Tadeusz Stanisław Sowa
    245 (4,42%)
  4. 4 Monika Kirschenstein
    87 (1,57%)
  5. 3 Urszula Elżbieta Odrobińska
    117 (2,11%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Elżbieta Henryka Szumska
    622 (11,23%)
  2. 3 Zbigniew Ryszard Niemiec
    170 (3,07%)
  3. 2 Ewa Michalak
    230 (4,15%)
  4. 4 Rafał Marek Norsesowicz
    78 (1,41%)
  5. 5 Andrzej Leszek Ulatowski
    107 (1,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA ZAJĄCA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Iwona Małgorzata Wiśniewska
    1 195 (21,57%)
  2. 5 Sebastian Szwajlik
    527 (9,51%)
  3. 3 Włodzimierz Wojciech Owczarek
    484 (8,73%)
  4. 4 Przemysław Urbański
    142 (2,56%)
  5. 2 Beata Iwona Ślęzak
    508 (9,17%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Romana Władysława Żuk
    40 (0,72%)
  2. 4 Anna Luiza Ciećko
    16 (0,29%)
  3. 5 Czesław Godlewski
    17 (0,31%)
  4. 1 Jakub Chrałowicz
    147 (2,65%)
  5. 2 Aleksandra Teresa Kunicka
    80 (1,44%)

Okręg 4

część miasta Stargard obejmująca ulice: Aleja Dębowa, Aleja Spacerowa, Anny Jagiellonki, Antoniego Słonimskiego, Armii Krajowej, Bohaterów Getta Warszawskiego, Bohaterów Monte Casino, Bolesława Leśmiana, Bydgoska, Cypriana Kamila Norwida, Czesława Tańskiego, Czesława Witoszyńskiego, Daleka, Dąbrówki, Eskadrowa, Gdańska, Gdyńska, Generała Augusta Emila Fieldorfa, Generała Franciszka Kleeberga, Generała Leopolda Okulickiego, Generała Stefana Grota-Roweckiego, Generała Tadeusza Kutrzeby, Generała Władysława Andersa, Generała Władysława Sikorskiego, Główna, Graniczna, Grudziądzka, Grunwaldzka, Harcerska, Jagiellońska, Jana Brzechwy, Jana Kilińskiego, Jana Lechonia, Jana Śniadeckiego, Janusza Korczaka, Janusza Kusocińskiego, Jarosława Iwaszkiewicza, Jesionowa, Joachima Lelewela, Juliana Tuwima, Juliana Ursyna Niemcewicza, Kazimierza Wierzyńskiego, Klonowa, Kolejowa, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Kosmonautów, Królowej Bony, Królowej Jadwigi, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Krzywa, Księcia Bogusława IV, Księdza Jana Twardowskiego, Lawendowa, Lazurowa, Leopolda Staffa, Liryczna, Lotników, Łabędzia, Łąkowa, Magnoliowa, Majora Hubala, Marii Skłodowskiej – Curie, Michała Drzymały, Miła, Metalowa, Modra, Morska, Most Kamienny, Na Grobli, Niepodległości, Nowowiejska, Obwodnica Staromiejska, Ochronna, Okrężna, Parkowa, Piwna, Plac Bohaterów II Wojny Światowej, Plac Świętego Ducha, Poetów, Popiela, Powstańców Warszawy, Robotnicza, Rolnicza, Romualda Traugutta, Rondo NSZZ „Solidarność”, Stalowa, Rondo Honorowych Dawców Krwi, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Rzemieślnicza, Sadowa, Saperów, Spółdzielcza, Stanisława Ignacego Witkiewicza, Stanisława Rogalskiego, Stanisława Skarżyńskiego, Stanisława Staszica, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Drzewieckiego, Stefana Starzyńskiego, Szarych Szeregów, Szosa Maszewska, Śląska, Światopełka, Warszawska, Widokowa, Wiejska, Wiśniowa, Witolda Gombrowicza, Władysława Broniewskiego, Władysława Orkana, Zbigniewa Herberta, Zofii Nałkowskiej, Źródlana, Żeglarska, Żwirki i Wigury.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE LEWICA - NASZ STARGARD

kandydatliczba głosów

  1. 3 Dariusz Robert Karpiński
    32 (0,50%)
  2. 1 Magdalena Maria Cylka
    261 (4,08%)
  3. 4 Bronisław Stefan Górski
    26 (0,41%)
  4. 2 Elżbieta Świderska
    79 (1,23%)
  5. 5 Andrzej Wiesław Dobrowolski
    49 (0,77%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Violetta Beata Volder-Kryńska
    46 (0,72%)
  2. 2 Dawid Pycz
    351 (5,49%)
  3. 1 Sławomir Maciej Rutkowski
    671 (10,49%)
  4. 3 Joanna Przybyłowska
    146 (2,28%)
  5. 5 Mirosław Jerzy Keller
    117 (1,83%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Piotr Pietrek
    200 (3,13%)
  2. 1 Elżbieta Krystyna Mochocka
    531 (8,30%)
  3. 4 Rafaela Kowalczyk
    122 (1,91%)
  4. 3 Kamil Seredyński
    348 (5,44%)
  5. 2 Dariusz Bronisław Stopczyński
    197 (3,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA ZAJĄCA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Anna Gołofit
    1 607 (25,12%)
  2. 2 Wojciech Grzegorz Zygoń
    200 (3,13%)
  3. 3 Lucyna Walawska
    316 (4,94%)
  4. 4 Krystian Tomasz Kowalski
    391 (6,11%)
  5. 5 Bartosz Szymon Rudnicki
    467 (7,30%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Justyna Chudyk
    30 (0,47%)
  2. 4 Arkadiusz Derda
    16 (0,25%)
  3. 2 Anna Maria Mróz
    49 (0,77%)
  4. 1 Daria Ksenia Stańczyk-Środecka
    121 (1,89%)
  5. 3 Maciej Sakowski
    25 (0,39%)

Okręg 5

Gmina Stargard, Kobylanka, Stara Dąbrowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE LEWICA - NASZ STARGARD

kandydatliczba głosów

  1. 4 Anna Maria Berent
    96 (1,10%)
  2. 1 Ewa Węgielnik
    620 (7,12%)
  3. 5 Krzysztof Ernest Żyto
    346 (3,97%)
  4. 3 Zbigniew Cebulski
    27 (0,31%)
  5. 2 Wiesław Waszak
    95 (1,09%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Bożena Teresa Nowicz
    648 (7,44%)
  2. 4 Antoni Andrzej Lis
    114 (1,31%)
  3. 3 Anna Magdalena Wierzchowska
    237 (2,72%)
  4. 2 Krzysztof Zygmunt Fidosz
    116 (1,33%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Ilona Anna Krasecka
    131 (1,50%)
  2. 6 Anna Bartoń
    444 (5,10%)
  3. 3 Józef Wojtczak
    287 (3,30%)
  4. 4 Aleksander Marian Puszkarewicz
    131 (1,50%)
  5. 1 Ewelina Sobolewska-Łukszczuk
    766 (8,80%)
  6. 2 Dariusz Waldemar Zagrodzki
    423 (4,86%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA ZAJĄCA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Teresa Marianna Wenger
    148 (1,70%)
  2. 2 Arleta Monika Majewska
    698 (8,01%)
  3. 3 Zbigniew Łuczyński
    468 (5,37%)
  4. 5 Beata Emilia Wilk
    717 (8,23%)
  5. 1 Mariusz Nosal
    1 297 (14,89%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Adam Wacław Chrałowicz
    402 (4,62%)
  2. 5 Katarzyna Baradziej
    88 (1,01%)
  3. 3 Ksymena Mazulewicz
    77 (0,88%)
  4. 4 Teresa Wojciechowska
    162 (1,86%)
  5. 2 Stefan Przychocki
    112 (1,29%)
  6. 6 Rafał Gawlik
    59 (0,68%)

Okręg 6

Gmina Dolice, Marianowo, Suchań

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE LEWICA - NASZ STARGARD

kandydatliczba głosów

  1. 3 Justyna Ewelina Brzychcy
    46 (0,89%)
  2. 1 Roman Haczyk
    202 (3,92%)
  3. 2 Bogdan Drozda
    19 (0,37%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Kazimierz Matkowski
    725 (14,06%)
  2. 4 Monika Anna Ławna
    33 (0,64%)
  3. 3 Piotr Młynik
    65 (1,26%)
  4. 2 Kamila Dorota Kokoszyńska-Domańska
    92 (1,78%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Adam Lucjan Kalinowski
    748 (14,50%)
  2. 2 Miron Roman Arendacz
    389 (7,54%)
  3. 4 Monika Marta Staśkiewicz
    107 (2,07%)
  4. 3 Klaudia Grzeszczyk-Kawa
    265 (5,14%)
  5. 5 Iwona Smółka
    138 (2,68%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA ZAJĄCA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Joanna Chrząstowska
    679 (13,16%)
  2. 3 Jerzy Tadeusz Pasieka
    135 (2,62%)
  3. 2 Elżbieta Irena Rink
    387 (7,50%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Izabela Pacholik
    414 (8,03%)
  2. 2 Paweł Nowakowski
    131 (2,54%)
  3. 3 Eugeniusz Bodnar
    272 (5,27%)
  4. 4 Ewa Edyta Mika
    50 (0,97%)
  5. 5 Maria Spancerska
    261 (5,06%)

Okręg 7

Gmina Chociwel, Dobrzany, Ińsko

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE LEWICA - NASZ STARGARD

kandydatliczba głosów

  1. 2 Henryk Dąbrowski
    130 (2,28%)
  2. 1 Beata Maria Pryma
    151 (2,65%)
  3. 3 Andrzej Morozik
    18 (0,32%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Wojciech Majsakowski
    546 (9,57%)
  2. 1 Jerzy Zbigniew Młotkiewicz
    213 (3,73%)
  3. 2 Barbara Aleksandra Pastuła
    81 (1,42%)
  4. 4 Jan Prościak
    251 (4,40%)
  5. 5 Justyna Stolarska
    46 (0,81%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zbigniew Kurzymski
    191 (3,35%)
  2. 5 Agnieszka Anna Twardowska
    137 (2,40%)
  3. 3 Krzysztof Remiasz
    136 (2,38%)
  4. 4 Jadwiga Bogusława Pietrzak
    145 (2,54%)
  5. 1 Bogdan Terebecki
    526 (9,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA ZAJĄCA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Jerzy Zinko
    50 (0,88%)
  2. 2 Roksana Janowicz
    327 (5,73%)
  3. 1 Dariusz Franciszek Dziakowicz
    1 081 (18,95%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Sylwester Damian Ruciński
    383 (6,71%)
  2. 1 Łukasz Edward Plaskacz
    778 (13,64%)
  3. 3 Andrzej Michał Motyl
    365 (6,40%)
  4. 4 Jolanta Huk
    90 (1,58%)
  5. 5 Wiesława Katarzyna Kowcun
    60 (1,05%)