Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Sejny

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Klejwy, Nowosady

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Klucznik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SEJNY

8 (10,53%)

Romuald Gryszkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCZA GMINA

52 (68,42%)

Dariusz Boraczewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SKUPSKIEGO

11 (14,47%)

Jerzy Sikorski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WSPÓLNY POWIAT

5 (6,58%)

Okręg 2

Gryszkańce, Łumbie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Koneszko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCZA GMINA

34 (26,98%)

Albin Sienkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SKUPSKIEGO

23 (18,25%)

Zbigniew Sapiega

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WSPÓLNY POWIAT

32 (25,40%)

Anna Szułowicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

37 (29,37%)

Okręg 3

Lasanka, Marynowo, Sumowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agata Gripinskaja - Staniewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCZA GMINA

15 (11,90%)

Stanisław Rupiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SKUPSKIEGO

21 (16,67%)

Alicja Bienio

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WSPÓLNY POWIAT

34 (26,98%)

Monika Rapczyńska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

56 (44,44%)

Okręg 4

Babańce, Kolonia Sejny, Radziuszki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Polakowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SEJNY

20 (15,63%)

Michał Gryguć

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCZA GMINA

34 (26,56%)

Konrad Majewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SKUPSKIEGO

39 (30,47%)

Dariusz Sapiega

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WSPÓLNY POWIAT

22 (17,19%)

Danuta Głembocka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

13 (10,16%)

Okręg 5

Bubele, Gawiniańce, Kielczany

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Matulewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCZA GMINA

39 (37,50%)

Rafał Sankowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WSPÓLNY POWIAT

24 (23,08%)

Roman Fejfer

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

41 (39,42%)

Okręg 6

Olszanka, Poćkuny, Zaleskie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Luto

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCZA GMINA

79 (61,72%)

Tomasz Raudonowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SKUPSKIEGO

49 (38,28%)

Okręg 7

Degucie, Grudziewszczyzna, Posejanka, Posejny, Świackie, Zaruby

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Zubowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SEJNY

68 (42,24%)

Dariusz Gibas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCZA GMINA

54 (33,54%)

Edyta Rutkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SKUPSKIEGO

39 (24,22%)

Okręg 8

Jodeliszki, Konstantynówka, Krasnowo, Rynkojeziory

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agata Anna Bednarek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCZA GMINA

48 (48,48%)

Waldemar Korzeniecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SKUPSKIEGO

11 (11,11%)

Dariusz Jerzy Dziemian

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WSPÓLNY POWIAT

14 (14,14%)

Katarzyna Alicja Wojna

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

26 (26,26%)

Okręg 9

Burbiszki, Jenorajście, Radziucie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Danguole Marcinkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCZA GMINA

55 (45,83%)

Romuald Paszkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SKUPSKIEGO

18 (15,00%)

Józef Aleksander Kubilis

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WSPÓLNY POWIAT

40 (33,33%)

Romuald Pietruszkiewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

7 (5,83%)

Okręg 10

Dusznica, Hołny Mejera, Krasnogruda

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Pienkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SEJNY

6 (7,23%)

Krzysztof Radziun

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCZA GMINA

46 (55,42%)

Joanna Margiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SKUPSKIEGO

15 (18,07%)

Witold Popiel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WSPÓLNY POWIAT

16 (19,28%)

Okręg 11

Sztabinki, Żegary

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jadwiga Zubowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SEJNY

8 (6,30%)

Józef Klucznik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCZA GMINA

23 (18,11%)

Grażyna Żegarska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SKUPSKIEGO

8 (6,30%)

Romuald Pietruszkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WSPÓLNY POWIAT

59 (46,46%)

Jowita Ewa Janczulewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

29 (22,83%)

Okręg 12

Hołny Wolmera, Markiszki, Ogrodniki, Podlaski, Rachelany

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Raś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCZA GMINA

0 (0,00%)

Okręg 13

Dworczysko, Krejwińce, Półkoty

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Tyczkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCZA GMINA

54 (40,60%)

Piotr Fiedorowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SKUPSKIEGO

17 (12,78%)

Andrzej Mirosław Miszkiel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WSPÓLNY POWIAT

30 (22,56%)

Sławomir Wilkiel

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

32 (24,06%)

Okręg 14

Berżałowce, Bosse, Dubowo, Wigrańce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Patryk Ludorf

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SEJNY

35 (26,12%)

Magdalena Sawukanis

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCZA GMINA

31 (23,13%)

Damian Kończal

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SKUPSKIEGO

29 (21,64%)

Marian Franciszek Luto

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WSPÓLNY POWIAT

39 (29,10%)

Okręg 15

Berżniki, Folwark Berżniki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Suchodolski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SEJNY

4 (3,17%)

Zygmunt Popiel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SKUPSKIEGO

15 (11,90%)

Grażyna Budowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WSPÓLNY POWIAT

83 (65,87%)

Andrzej Wojnowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

24 (19,05%)