Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Doruchów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Doruchów I od Nr 1 do Nr 75A

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Kazimierz Przybyła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY DORUCHÓW

9 (5,17%)

Renata Maria Płonka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY DORUCHÓW

91 (52,30%)

Janusz Józef Wróbel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY DORUCHÓW

41 (23,56%)

Anna Jokiel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY RUCH DLA GMINY

33 (18,97%)

Okręg 2

Sołectwo Doruchów I Nr 82 i Nr 85, Nr 86 Ulice: Kaliska, Spółdzielcza, Szkolna, Słoneczna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Blewąska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY DORUCHÓW

49 (18,85%)

Marzena Agnieszka Górecka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI” DLA GMINY DORUCHÓW

4 (1,54%)

Damian Lis

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY DORUCHÓW

84 (32,31%)

Sławomir Adam Kuchta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY DORUCHÓW

98 (37,69%)

Renata Anna Kaźmierczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY RUCH DLA GMINY

25 (9,62%)

Okręg 3

Sołectwo Doruchów I Ulice: Kościelna, Krótka, Kwiatowa, Kępińska Lipowa, Łąkowa, Powstańców Wielkopolskich

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Karolina Magdalena Piekarz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY DORUCHÓW

43 (19,37%)

Roman Kubiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY DORUCHÓW

75 (33,78%)

Stefan Zbigniew Trzciński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY DORUCHÓW

26 (11,71%)

Dariusz Zimoch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY RUCH DLA GMINY

78 (35,14%)

Okręg 4

Sołectwo Doruchów I Ulice: Nowa, Parkowa, Polna, Rolna, Spokojna, Tokarska, Zielona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dominika Anna Dukiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY DORUCHÓW

46 (19,17%)

Robert Mazurkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI” DLA GMINY DORUCHÓW

48 (20,00%)

Renata Teresa Przybył

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY DORUCHÓW

71 (29,58%)

Jarosław Paweł Przybył

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY DORUCHÓW

20 (8,33%)

Adam Wypchło

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY RUCH DLA GMINY

55 (22,92%)

Okręg 5

Sołectwo Doruchów I od nr 77 do Nr 79 Ulice: Krzywa, Leśna, Ogrodowa, Ostrzeszowska, Rzemieślnicza, Sportowa, Topolowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bartosz Piasecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY DORUCHÓW

141 (74,21%)

Paulina Katarzyna Bobrowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY DORUCHÓW

5 (2,63%)

Lidia Maria Ślęzak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY RUCH DLA GMINY

44 (23,16%)

Okręg 6

Sołectwo Doruchów II Wieś: Gruszków, Wrzosy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Beata Przygoda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY DORUCHÓW

15 (13,89%)

Zenon Owczarek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY DORUCHÓW

65 (60,19%)

Piotr Kupczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY DORUCHÓW

28 (25,93%)

Okręg 7

Sołectwo Doruchów II Wieś : Zalesie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Maria Pilarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY DORUCHÓW

22 (14,77%)

Elżbieta Jarzyna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI” DLA GMINY DORUCHÓW

9 (6,04%)

Czesław Anioł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY DORUCHÓW

46 (30,87%)

Katarzyna Maria Musiała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY DORUCHÓW

48 (32,21%)

Anna Jarzyna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY RUCH DLA GMINY

24 (16,11%)

Okręg 8

Sołectwo Skarydzew Wieś: Mieleszówka, Morawin, Skarydzew, Wygoda Plugawska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Fras

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY DORUCHÓW

183 (77,87%)

Marcin Biegalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY RUCH DLA GMINY

52 (22,13%)

Okręg 9

Sołectwo Plugawice Wsie: Oświęcim, Plugawice, Tonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Karol Zenon Konarski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY DORUCHÓW

79 (66,39%)

Iwona Stanisława Karbowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI” DLA GMINY DORUCHÓW

3 (2,52%)

Wioletta Maria Tekieli

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY DORUCHÓW

27 (22,69%)

Mirosław Wróblewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY RUCH DLA GMINY

10 (8,40%)

Okręg 10

Sołectwo Przytocznica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Jolanta Mądrzejewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY DORUCHÓW

67 (37,43%)

Mieczysława Maria Markiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY DORUCHÓW

57 (31,84%)

Magdalena Jolanta Drabent

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY DORUCHÓW

24 (13,41%)

Zygmunt Marek Stempin

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY RUCH DLA GMINY

31 (17,32%)

Okręg 11

Sołectwo Godziętowy Wsie: Godziętowy, Pieczyska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kornelia Wróbel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY DORUCHÓW

37 (20,44%)

Tomasz Sylwester Pokusiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI” DLA GMINY DORUCHÓW

29 (16,02%)

Agnieszka Wioletta Pustkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY DORUCHÓW

74 (40,88%)

Marian Adam Pleciak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY RUCH DLA GMINY

41 (22,65%)

Okręg 12

Sołectwo Tokarzew Wsie: Tokarzew, Wygoda Tokarska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Józef Szczepaniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI” DLA GMINY DORUCHÓW

6 (4,11%)

Andrzej Kempa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY DORUCHÓW

63 (43,15%)

Barbara Krzak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY DORUCHÓW

56 (38,36%)

Hubert Marcin Bacik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY RUCH DLA GMINY

21 (14,38%)

Okręg 13

Sołectwo Stara Kuźnica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wioletta Ewa Biel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY DORUCHÓW

113 (57,95%)

Magdalena Wojciechowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY DORUCHÓW

36 (18,46%)

Jan Antoni Jaśkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY RUCH DLA GMINY

46 (23,59%)

Okręg 14

Sołectwo Torzeniec od Nr 1 do Nr 88

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Hoja

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY DORUCHÓW

25 (14,20%)

Kamila Magdalena Małys

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI” DLA GMINY DORUCHÓW

25 (14,20%)

Florian Niełacny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY DORUCHÓW

64 (36,36%)

Łukasz Janicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY DORUCHÓW

31 (17,61%)

Mirosław Tadeusz Witoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY RUCH DLA GMINY

31 (17,61%)

Okręg 15

Sołectwo Torzeniec Wsie: Rudniczysko, Torzeniec od Nr 89 do Nr 128

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Arleta Anna Malecha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI” DLA GMINY DORUCHÓW

5 (3,52%)

Henryk Stanisław Dytfeld

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY DORUCHÓW

96 (67,61%)

Henryk Stanisław Hanke

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY DORUCHÓW

31 (21,83%)

Ewa Małgorzata Szymkowiak-Jeżyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY RUCH DLA GMINY

10 (7,04%)