Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Głuchołazy

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Głuchołazy, ulice: Apteczna, Basztowa, Bolesława Chrobrego, Curie Skłodowskiej, Cypriana Kamila Norwida, Dworcowa, Elizy Orzeszkowej, Góra Św. Anny, Grunwaldzka, Jana Sobieskiego, Jasnogórska, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Korfantego, Kościelna, Kościuszki, Kwiatowa, Ligonia, Magistracka, Opolska, Plac Basztowy, Plac "Solidarności", Polna, Poprzeczna, Reja, Rynek, Stefana Batorego, Stwosza, Szymona Koszyka, Świdnicka, Targowa, Tylna, Wrocławska, Zofii Nałkowskiej, Żeromskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "FORUM SAMORZĄDOWE 2002"

kandydatliczba głosów

  1. 2 Elżbieta Maria Zborowska
    43 (1,96%)
  2. 1 Anatol Bukała
    86 (3,92%)
  3. 3 Małgorzata Maria Wiśniewska-Sowiak
    23 (1,05%)
  4. 5 Bartłomiej Dawid Kamiński
    7 (0,32%)
  5. 6 Grzegorz Jan Kamiński
    26 (1,18%)
  6. 4 Barbara Czesława Szeląg
    8 (0,36%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Ireneusz Stanisław Klimecki
    149 (6,79%)
  2. 6 Iwona Anna Glombica
    11 (0,50%)
  3. 2 Judyta Grajcar
    23 (1,05%)
  4. 1 Kazimierz Stychno
    346 (15,76%)
  5. 4 Adam Henryk Dul
    19 (0,87%)
  6. 5 Anna Teresa Czarniecka
    60 (2,73%)
  7. 7 Bolesław Stychno
    155 (7,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Rafał Patryk Pawluś
    40 (1,82%)
  2. 1 Grzegorz Leszek Ptak
    261 (11,89%)
  3. 3 Katarzyna Paulina Domagalska
    30 (1,37%)
  4. 4 Waldemar Czesław Achrem
    10 (0,46%)
  5. 5 Michalina Kowalik
    4 (0,18%)
  6. 6 Anna Grażyna Krafczyk
    3 (0,14%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Marcin Janusz Broda
    17 (0,77%)
  2. 4 Renata Kraska
    8 (0,36%)
  3. 2 Krystyna Zofia Dziedzic
    9 (0,41%)
  4. 1 Ewa Chabasińska
    100 (4,55%)
  5. 5 Mariusz Michał Wolak
    11 (0,50%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Mieczysław Gębala
    302 (13,75%)
  2. 2 Alicja Teresa Szymkowicz
    119 (5,42%)
  3. 4 Barbara Maria Reszka
    117 (5,33%)
  4. 6 Krzysztof Dariusz Kózka
    9 (0,41%)
  5. 3 Zbigniew Jan Juziuk
    42 (1,91%)
  6. 7 Milena Marta Staniek
    25 (1,14%)
  7. 5 Anna Maria Merta
    3 (0,14%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Szymon Zyśk
    43 (1,96%)
  2. 3 Andrzej Leśniak
    30 (1,37%)
  3. 2 Alicja Magdalena Nackowicz
    22 (1,00%)
  4. 4 Iwona Garnek
    9 (0,41%)
  5. 5 Bogusław Bondel
    2 (0,09%)
  6. 7 Otylia Stephan
    13 (0,59%)
  7. 6 Radosław Czesław Mikłasz
    11 (0,50%)

Okręg 2

Miasto Głuchołazy, ulice: Aleja Jana Pawła II, Aleksandra Fredry, Bohaterów Warszawy, Chopina, Damrota, Elsnera, Feliksa Nowowiejskiego, Gabrieli Zapolskiej, Gen. Andersa, Gen. Grota Roweckiego, Gen. Maczka, Gen. Okulickiego, Gen. Sikorskiego, Henryka Brodatego, Jagiellończyka, Jana Brzechwy, Jana Kochanowskiego, Juliana Tuwima, Karłowicza, Kolonia Jagiellońska, Kolonia Kaszubska, Konstytucji 3 - go Maja, Kornela Makuszyńskiego, Kraszewskiego, Królowej Jadwigi, Leśna, Lompy, Matejki, Miarki, Mickiewicza, Moniuszki, Ogińskiego, Opawska, Paderewskiego, Papiernicza, Parkowa, Powstańców Śląskich, Prusa, Prymasa Stefana Wyszyńskiego, Reymonta, Sienkiewicza. Słowackiego, Spółdzielcza, Stanisława Ornowskiego, Strzelców Bytomskich, Szymanowskiego, Wieniawskiego, Witolda Lutosławskiego, Władysława Jagiełły, Wyspiańskiego, Zdrojowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "FORUM SAMORZĄDOWE 2002"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Przemysław Zygmunt Kanarski
    70 (2,52%)
  2. 2 Benedykt Jan Nowak
    8 (0,29%)
  3. 4 Alicja Izabela Kocoń
    41 (1,48%)
  4. 3 Izabela Bajor
    25 (0,90%)
  5. 5 Kamil Jerzy Iwański
    35 (1,26%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Michał Koszut
    95 (3,42%)
  2. 1 Jerzy Stanisław Wojnarowski
    288 (10,37%)
  3. 7 Magdalena Maria Wasylik
    4 (0,14%)
  4. 2 Zdzisław Baran
    86 (3,10%)
  5. 8 Krzysztof Kowalczyk
    83 (2,99%)
  6. 5 Agnieszka Izabela Gmyrek
    29 (1,04%)
  7. 4 Zuzanna Janina Mazurek
    59 (2,12%)
  8. 6 Witold Achilles Karuga
    36 (1,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Jan Krafczyk
    27 (0,97%)
  2. 5 Daria Natalia Pawluś
    7 (0,25%)
  3. 3 Marian Krzysztof Ptak
    105 (3,78%)
  4. 2 Daniel Marek Szenawa
    114 (4,10%)
  5. 4 Aleksandra Helena Piekarska
    21 (0,76%)
  6. 6 Anna Witwicka
    10 (0,36%)
  7. 7 Arkadiusz Krystian Fundeła
    47 (1,69%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Anna Czesława Kalita-Malasiewicz
    16 (0,58%)
  2. 1 Magdalena Wolak
    72 (2,59%)
  3. 3 Janusz Bolesław Gąsior
    11 (0,40%)
  4. 4 Monika Szczepańska
    10 (0,36%)
  5. 5 Wilhelm Paweł Zielonka
    68 (2,45%)
  6. 6 Henryk Krzaczek
    18 (0,65%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Klaudia Maria Pach-Gomulnicka
    126 (4,54%)
  2. 1 Edward Leonard Szupryczyński
    453 (16,31%)
  3. 6 Jolanta Gołas
    25 (0,90%)
  4. 2 Mariusz Migała
    294 (10,58%)
  5. 8 Paweł Szpak
    96 (3,46%)
  6. 4 Agnieszka Jadwiga Podkowska
    69 (2,48%)
  7. 5 Marek Zalewski
    61 (2,20%)
  8. 7 Halina Danuta Grubiak
    26 (0,94%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Jerzy Ziółkowski
    21 (0,76%)
  2. 4 Kazimierz Walczak
    33 (1,19%)
  3. 1 Andrzej Tokarz
    123 (4,43%)
  4. 5 Jolanta Moros
    8 (0,29%)
  5. 2 Danuta Góra
    26 (0,94%)
  6. 8 Kamil Hubert Kanarski
    21 (0,76%)
  7. 7 Iwona Aurelia Tomaszewska
    2 (0,07%)
  8. 6 Piotr Artur Buski
    9 (0,32%)

Okręg 3

Sołectwa: Bodzanów, Charbielin, Jarnołtówek, Konradów, Nowy Las, Podlesie, Pokrzywna, Wilamowice Nyskie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "FORUM SAMORZĄDOWE 2002"

kandydatliczba głosów

  1. 5 Artur Krzysztof Kloryga
    2 (0,11%)
  2. 1 Adam Wiesław Łabaza
    147 (7,89%)
  3. 2 Joanna Marta Krakowska
    16 (0,86%)
  4. 3 Daniel Korczyński
    37 (1,99%)
  5. 4 Barbara Maria Morajko
    10 (0,54%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Renata Kazimiera Dziadkowiec
    22 (1,18%)
  2. 1 Jan Kazimierz Chaszczewicz
    137 (7,35%)
  3. 2 Marian Bajor
    89 (4,78%)
  4. 3 Małgorzata Ola Winiarska
    96 (5,15%)
  5. 4 Małgorzata Marzena Chmielarska
    26 (1,40%)
  6. 7 Bogusław Kanarski
    116 (6,23%)
  7. 6 Natalia Kowalczyk
    22 (1,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Teresa Helena Wilk
    173 (9,29%)
  2. 3 Dariusz Lenicki
    3 (0,16%)
  3. 2 Józefa Maria Rudnik
    104 (5,58%)
  4. 5 Justyna Gmyrek
    13 (0,70%)
  5. 4 Maciej Dorosz
    79 (4,24%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Zbigniew Wiesław Fornalik
    123 (6,60%)
  2. 2 Beata Stajno
    29 (1,56%)
  3. 5 Justyna Wolak
    12 (0,64%)
  4. 3 Witold Maciej Ksokowski
    7 (0,38%)
  5. 4 Marta Chrobacińska
    6 (0,32%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Józefa Wróbel
    25 (1,34%)
  2. 6 Magdalena Bożena Pik
    16 (0,86%)
  3. 1 Roman Adam Sambor
    169 (9,07%)
  4. 4 Dawid Dariusz Kanarski
    40 (2,15%)
  5. 2 Władysław Józef Bicz
    28 (1,50%)
  6. 3 Lucyna Agnieszka Stadnik
    79 (4,24%)
  7. 5 Tomasz Jacek Łacny
    66 (3,54%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Krzysztof Czesław Skowroński
    22 (1,18%)
  2. 4 Jowita Magda Kubowicz
    9 (0,48%)
  3. 2 Danuta Ewa Szewczyk
    22 (1,18%)
  4. 1 Edward Kubowicz
    114 (6,12%)
  5. 5 Paweł Piotr Szozda
    4 (0,21%)

Okręg 4

Sołectwa: Biskupów, Burgrabice, Gierałcice, Markowice, Nowy Świętów, Polski Świętów, Sławniowice, Stary Las, Sucha Kamienica

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "FORUM SAMORZĄDOWE 2002"

kandydatliczba głosów

  1. 2 Alicja Agnieszka Bryja
    106 (5,56%)
  2. 5 Marek Góralczyk
    17 (0,89%)
  3. 3 Piotr Sołtysek
    52 (2,73%)
  4. 1 Ryszard Kazimierz Udziela
    125 (6,56%)
  5. 4 Bożena Mirosława Stempin
    27 (1,42%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Maria Szczegielniak
    18 (0,94%)
  2. 4 Ryszard Babiec
    50 (2,62%)
  3. 6 Grażyna Baran
    16 (0,84%)
  4. 7 Paweł Bogdan Olszówka
    42 (2,20%)
  5. 3 Renata Katarzyna Jelonek
    73 (3,83%)
  6. 1 Andrzej Frankiewicz
    139 (7,29%)
  7. 2 Szymon Michał Biliński
    141 (7,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jacek Paweł Wanicki
    259 (13,59%)
  2. 2 Anna Stefania Burakowska
    39 (2,05%)
  3. 3 Bogusław Jerzy Kocierz
    21 (1,10%)
  4. 4 Stefania Michaliszyn
    28 (1,47%)
  5. 5 Witold Rafał Paluch
    67 (3,52%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Anna Królik
    12 (0,63%)
  2. 2 Wioleta Anna Hutyra
    29 (1,52%)
  3. 3 Renata Beata Rajca
    6 (0,31%)
  4. 4 Jerzy Skonecki
    4 (0,21%)
  5. 5 Bolesław Heczko
    1 (0,05%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tadeusz Płatosz
    114 (5,98%)
  2. 7 Magda Łacna
    10 (0,52%)
  3. 6 Patrycja Bożena Dyc
    2 (0,10%)
  4. 2 Mieczysław Skupień
    119 (6,24%)
  5. 3 Marek Józef Pasiut
    30 (1,57%)
  6. 4 Anna Maria Rybotycka
    20 (1,05%)
  7. 5 Marek Wiesław Raczyński
    24 (1,26%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Klaudia Paulina Grzywa
    45 (2,36%)
  2. 5 Elżbieta Teresa Wróbel
    24 (1,26%)
  3. 4 Jadwiga Agata Misiarz
    51 (2,68%)
  4. 1 Stanisław Szul
    137 (7,19%)
  5. 3 Stanisław Piotr Dyba
    51 (2,68%)
  6. 6 Jan Władysław Młynarczyk
    7 (0,37%)