Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Spiczyn

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Kijany od numeru 1 do numeru 19Z

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewelina Ewa Jaszczewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

6 (3,53%)

Urszula Ogrodnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTA SZCZĘSNA

14 (8,24%)

Anna Gąsior

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY DEJKO GMINA SPICZYN-NASZE MIEJSCE

20 (11,76%)

Andrzej Wiesław Ochmiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOGICZNA GMINA

35 (20,59%)

Rafał Ziółkowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

30 (17,65%)

Wioletta Justyna Ogrodnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

14 (8,24%)

Magdalena Domańska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA SPICZYN

51 (30,00%)

Okręg 2

Sołectwo Kijany od numeru 20 do końca, Kijany Kościelne

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Stefan Ciszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

29 (21,64%)

Maria Kasprzycka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY DEJKO GMINA SPICZYN-NASZE MIEJSCE

47 (35,07%)

Maciej Andrzej Gryglicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOGICZNA GMINA

40 (29,85%)

Jarosław Józef Orlikowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

18 (13,43%)

Okręg 3

Sołectwo Ludwików, Sołectwo Stawek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Jacek Staśczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

17 (13,49%)

Agnieszka Bogusz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTA SZCZĘSNA

40 (31,75%)

Paweł Mazowiecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY DEJKO GMINA SPICZYN-NASZE MIEJSCE

16 (12,70%)

Bolesław Wincenty Karpiński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

53 (42,06%)

Okręg 4

Sołectwo Spiczyn od numeru 1 do numeru 100B

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Lech

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTA SZCZĘSNA

39 (20,86%)

Anna Chabroszewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOGICZNA GMINA

72 (38,50%)

Artur Zbigniew Zgierski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

76 (40,64%)

Okręg 5

Sołectwo Spiczyn od numeru 101 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Karolina Aleksandra Saracyn

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

92 (42,20%)

Monika Zofia Rybaczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY DEJKO GMINA SPICZYN-NASZE MIEJSCE

40 (18,35%)

Grzegorz Roman Pastusiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOGICZNA GMINA

86 (39,45%)

Okręg 6

Sołectwo Charlęż, Charlęż-Kolonia od numeru 1 do numeru 25, Charlęż-Kolonia od numeru 84A do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kamil Andrzej Duda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

30 (20,00%)

Agnieszka Marta Krzysiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTA SZCZĘSNA

37 (24,67%)

Mirosław Krzysztof Żerebiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY DEJKO GMINA SPICZYN-NASZE MIEJSCE

37 (24,67%)

Adam Suszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOGICZNA GMINA

32 (21,33%)

Marta Magdalena Połuch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA SPICZYN

14 (9,33%)

Okręg 7

Charlęż-Kolonia od numeru 26 do numeru 84 (część sołectwa Charlęż)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Iwona Kuchciak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

41 (27,70%)

Adam Mateusz Krzysiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTA SZCZĘSNA

60 (40,54%)

Andrzej Janociński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY DEJKO GMINA SPICZYN-NASZE MIEJSCE

11 (7,43%)

Radosław Barwiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOGICZNA GMINA

29 (19,59%)

Zofia Biedak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

7 (4,73%)

Okręg 8

Sołectwo Jawidz od numeru 1 do numeru 27, Jawidz od numeru 51A do numeru 80, Jawidz od numeru 199 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Edward Zgierski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

43 (22,51%)

Krzysztof Wojciech Biliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTA SZCZĘSNA

41 (21,47%)

Stanisław Józef Mączka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY DEJKO GMINA SPICZYN-NASZE MIEJSCE

18 (9,42%)

Łukasz Piotr Wójcik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

36 (18,85%)

Piotr Biedak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

53 (27,75%)

Okręg 9

Sołectwo Jawidz od numeru 28 do numeru 51, Jawidz od numeru 81 do numeru 130

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Nowicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

41 (15,59%)

Dorota Baran

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTA SZCZĘSNA

62 (23,57%)

Halina Kazimiera Chodun

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY DEJKO GMINA SPICZYN-NASZE MIEJSCE

42 (15,97%)

Sławomir Wojciech Słomka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

118 (44,87%)

Okręg 10

Sołectwo Jawidz od numeru 132 do numeru 198

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Lidia Dragan

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

8 (3,83%)

Beata Kowalczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTA SZCZĘSNA

20 (9,57%)

Anna Ewa Nowicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY DEJKO GMINA SPICZYN-NASZE MIEJSCE

20 (9,57%)

Artur Piotr Barczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

161 (77,03%)

Okręg 11

Sołectwo Zawieprzyce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zenon Piotr Stefański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

13 (7,26%)

Agnieszka Rak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTA SZCZĘSNA

28 (15,64%)

Piotr Jerzy Zwoliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY DEJKO GMINA SPICZYN-NASZE MIEJSCE

55 (30,73%)

Natalia Dudek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NATALIA DUDEK

78 (43,58%)

Monika Anna Tomczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

5 (2,79%)

Okręg 12

Sołectwo Zawieprzyce-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mateusz Woś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

17 (9,94%)

Dariusz Paweł Kowal

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTA SZCZĘSNA

35 (20,47%)

Tomasz Sternik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY DEJKO GMINA SPICZYN-NASZE MIEJSCE

29 (16,96%)

Janusz Michalak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOGICZNA GMINA

42 (24,56%)

Paulina Anna Klepka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

48 (28,07%)

Okręg 13

Sołectwo Januszówka, Sołectwo Stoczek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Miłosz Łuczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

35 (19,02%)

Łukasz Libera

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY DEJKO GMINA SPICZYN-NASZE MIEJSCE

92 (50,00%)

Ewelina Witkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOGICZNA GMINA

9 (4,89%)

Marcin Grzegorz Stolat

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

48 (26,09%)

Okręg 14

Sołectwo Nowa Wólka, Sołectwo Nowy Radzic

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Szalast

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

43 (28,86%)

Daniel Mateusz Kotowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTA SZCZĘSNA

50 (33,56%)

Bogdan Woś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY DEJKO GMINA SPICZYN-NASZE MIEJSCE

28 (18,79%)

Karol Krzysztof Pituch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOGICZNA GMINA

16 (10,74%)

Agnieszka Beata Hunek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

12 (8,05%)

Okręg 15

Sołectwo Ziółków

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Bogusław Wach

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

28 (21,21%)

Joanna Franciszka Gąsior

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY DEJKO GMINA SPICZYN-NASZE MIEJSCE

46 (34,85%)

Konrad Dagmar Chudziak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

34 (25,76%)

Sylwester Lato

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA SPICZYN

24 (18,18%)