Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - łęczyński

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Gminy: Cyców, Puchaczów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Adam Niwiński
    721 (12,21%)
  2. 6 Arkadiusz Marian Biegaj
    660 (11,18%)
  3. 5 Alicja Agata Kędzierska
    92 (1,56%)
  4. 2 Adam Kowalski
    225 (3,81%)
  5. 3 Wiesława Antonina Roczon
    190 (3,22%)
  6. 4 Agnieszka Grażyna Mazurkiewicz
    245 (4,15%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Lucyna Bednaruk
    108 (1,83%)
  2. 1 Małgorzata Anna Więcławska-Siwek
    690 (11,69%)
  3. 2 Justyna Monika Zawrotniak-Bogusz
    129 (2,19%)
  4. 3 Jarosław Jan Filipek
    87 (1,47%)
  5. 4 Karol Błaszczuk
    53 (0,90%)
  6. 5 Grzegorz Kursa
    91 (1,54%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jan Michał Baczyński Vel Mróz
    427 (7,23%)
  2. 2 Dorota Gargol-Szurek
    20 (0,34%)
  3. 3 Mirosław Janowski
    79 (1,34%)
  4. 5 Adam Ząbkowski
    62 (1,05%)
  5. 4 Teresa Elżbieta Zawrotniak
    53 (0,90%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 4 Agnieszka Edyta Szponar-Gołębiowska
    94 (1,59%)
  2. 5 Rafał Wichrowski
    49 (0,83%)
  3. 2 Justyna Barbara Chaciewicz
    87 (1,47%)
  4. 1 Zbigniew Rutkowski
    472 (8,00%)
  5. 3 Marian Bartniczuk
    24 (0,41%)
  6. 6 Katarzyna Małgorzata Kowalczyk
    22 (0,37%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Artur Mariusz Choma
    422 (7,15%)
  2. 6 Jarosław Romanowski
    38 (0,64%)
  3. 4 Agnieszka Iwona Tryksza
    95 (1,61%)
  4. 5 Ewa Barbara Małocha-Gieroba
    219 (3,71%)
  5. 3 Krzysztof Zaborowicz
    376 (6,37%)
  6. 2 Marzenna Katarzyna Karpowicz
    73 (1,24%)

Okręg 2

Gmina Milejów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Piotr Rybak
    740 (19,95%)
  2. 1 Karol Niewiadomski
    301 (8,12%)
  3. 2 Anna Małgorzata Wójcik
    108 (2,91%)
  4. 3 Agnieszka Maria Buk-Kondracka
    42 (1,13%)
  5. 4 Małgorzata Jarząbek
    126 (3,40%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Grzegorz Jadwiżuk
    142 (3,83%)
  2. 5 Dariusz Kowalski
    34 (0,92%)
  3. 4 Katarzyna Seroka-Kura
    44 (1,19%)
  4. 2 Beata Pawlak
    98 (2,64%)
  5. 3 Andrzej Zbigniew Oleszek
    130 (3,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Elżbieta Barbara Rymczuk
    174 (4,69%)
  2. 3 Joanna Beata Kozak
    66 (1,78%)
  3. 1 Andrzej Kanaszewski
    408 (11,00%)
  4. 5 Artur Sebastian Cios
    179 (4,83%)
  5. 4 Karol Łukasz Olejnik
    109 (2,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 3 Marta Joanna Mazurkiewicz
    19 (0,51%)
  2. 1 Agnieszka Monika Łabęcka
    146 (3,94%)
  3. 2 Sylwester Paweł Blicharski
    42 (1,13%)
  4. 5 Marek Artur Kloc
    27 (0,73%)
  5. 4 Beata Elżbieta Miszczuk
    28 (0,75%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Wojciech Władysław Zgoliński
    63 (1,70%)
  2. 2 Urszula Maria Stefańczuk
    205 (5,53%)
  3. 1 Krystyna Wiśniewska
    299 (8,06%)
  4. 3 Adam Piotr Skrabucha
    133 (3,59%)
  5. 5 Karol Łukasz Kowalski
    46 (1,24%)

Okręg 3

Gmina Łęczna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Jadwiga Danuta Jaskułecka
    363 (3,82%)
  2. 2 Mirosław Tarkowski
    732 (7,70%)
  3. 1 Arkadiusz Jerzy Onyszko
    694 (7,30%)
  4. 4 Krzysztof Chałupnik
    273 (2,87%)
  5. 3 Malwina Weronika Socha
    274 (2,88%)
  6. 7 Agata Dudek
    301 (3,17%)
  7. 6 Teresa Starzewska
    99 (1,04%)
  8. 8 Konrad Roman Gardyga
    159 (1,67%)
  9. 9 Michał Zieliński
    232 (2,44%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Bożena Tamara Kornatka
    345 (3,63%)
  2. 7 Jerzy Zbigniew Pakuła
    78 (0,82%)
  3. 8 Aneta Barbara Zabłocka
    110 (1,16%)
  4. 1 Dawid Marceli Osowski
    249 (2,62%)
  5. 4 Ewa Szczerba
    172 (1,81%)
  6. 5 Łukasz Jowik
    52 (0,55%)
  7. 3 Kazimierz Adamczyk
    79 (0,83%)
  8. 6 Ewa Joanna Nikitović
    121 (1,27%)
  9. 9 Piotr Mariusz Wiśniewski
    74 (0,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Krystyna Bronisława Borkowska
    82 (0,86%)
  2. 7 Ewa Marzena Góźdź
    106 (1,11%)
  3. 1 Teodor Edwin Kosiarski
    821 (8,63%)
  4. 2 Grzegorz Kuczyński
    304 (3,20%)
  5. 4 Marcin Kamil Lenart
    149 (1,57%)
  6. 6 Paweł Wójcicki
    58 (0,61%)
  7. 5 Dorota Joanna Boruch
    90 (0,95%)
  8. 8 Teresa Baruk
    54 (0,57%)
  9. 9 Konrad Płaza
    231 (2,43%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 1 Piotr Jastrzębski
    757 (7,96%)
  2. 4 Halina Brzoskowska
    25 (0,26%)
  3. 3 Wincenty Michalak
    75 (0,79%)
  4. 7 Izabela Lewczuk
    38 (0,40%)
  5. 2 Piotr Włodarski
    192 (2,02%)
  6. 5 Renata Trąbka
    34 (0,36%)
  7. 6 Kinga Urszula Suprowicz
    24 (0,25%)
  8. 8 Jacek Edward Kubicki
    41 (0,43%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 7 Zbigniew Waldemar Konopka
    35 (0,37%)
  2. 6 Maria Olszak-Winiarska
    103 (1,08%)
  3. 9 Anna Katarzyna Obel-Szurek
    50 (0,53%)
  4. 8 Monika Teresa Mikołajewska
    46 (0,48%)
  5. 2 Daniel Słowik
    141 (1,48%)
  6. 4 Elżbieta Korszla
    46 (0,48%)
  7. 1 Roman Władysław Cholewa
    356 (3,74%)
  8. 3 Małgorzata Bujak
    101 (1,06%)
  9. 5 Józef Alfred Górecki
    94 (0,99%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA ŁĘCZNA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Stanisław Adam Stańczyk
    20 (0,21%)
  2. 1 Grzegorz Lendzion
    454 (4,77%)
  3. 3 Beata Joanna Kondracka
    137 (1,44%)
  4. 6 Barbara Susz
    67 (0,70%)
  5. 8 Agnieszka Ewa Fiedeń
    98 (1,03%)
  6. 7 Jan Radosław Znajomski
    18 (0,19%)
  7. 2 Zbigniew Pieniak
    76 (0,80%)
  8. 9 Bożena Siuda
    95 (1,00%)
  9. 4 Miłosz Piotr Nowak
    84 (0,88%)

Okręg 4

Gminy: Spiczyn, Ludwin

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Dariusz Tomasz Kasperek
    102 (2,11%)
  2. 1 Michał Woźniak
    589 (12,16%)
  3. 2 Izabela Gąsior
    210 (4,34%)
  4. 5 Adam Podlodowski
    303 (6,26%)
  5. 4 Krystyna Zdzisława Krzysiak
    151 (3,12%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Ryszard Białek
    105 (2,17%)
  2. 1 Paweł Sebastian Woliński
    400 (8,26%)
  3. 5 Izabella Anna Chabros
    165 (3,41%)
  4. 3 Joanna Gajos
    68 (1,40%)
  5. 2 Michał Woźniak
    216 (4,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zbigniew Szumiło
    94 (1,94%)
  2. 1 Mirosław Czesław Krzysiak
    253 (5,23%)
  3. 4 Marianna Gryglicka
    18 (0,37%)
  4. 3 Elżbieta Bułdin
    57 (1,18%)
  5. 5 Mirosław Potapiuk
    115 (2,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 5 Grzegorz Bogumił Janociński
    101 (2,09%)
  2. 3 Katarzyna Grażyna Hałas
    66 (1,36%)
  3. 4 Ilona Brońska
    98 (2,02%)
  4. 1 Szymon Czech
    725 (14,97%)
  5. 2 Stanisław Krzysztof Podlodowski
    69 (1,43%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Anna Wacława Czarnecka
    83 (1,71%)
  2. 1 Zdzisław Czesław Niedźwiadek
    375 (7,74%)
  3. 2 Mariola Danuta Zabłotna
    152 (3,14%)
  4. 3 Arkadiusz Dębała
    69 (1,43%)
  5. 5 Marek Jan Chudzik
    120 (2,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA ŁĘCZNA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tomasz Skrzypczak
    84 (1,73%)
  2. 3 Kamil Sowiński
    6 (0,12%)
  3. 1 Iwona Trawińska
    48 (0,99%)