Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Kolonia Poczesna
Pokaż więcej
Teresa Chałupka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ KANDYDATA NA WÓJTA GMINY POCZESNA KRZYSZTOFA UJMY
134
(25,92%)
Tomasz Jerzy Skalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I ROZSĄDEK W GMINIE POCZESNA
80
(15,47%)
Agnieszka Dorota Pietrzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA POCZESNA
303
(58,61%)
Okręg 2
Halina Henryka Synakiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ KANDYDATA NA WÓJTA GMINY POCZESNA KRZYSZTOFA UJMY
126
(37,28%)
Robert Antoni Szymczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I ROZSĄDEK W GMINIE POCZESNA
65
(19,23%)
Dawid Mariusz Pawlik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA POCZESNA
101
(29,88%)
Sławomir Andrzej Zwolski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ZWOLSKI
46
(13,61%)
Okręg 3
Barbara Katarzyna Wąsińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ KANDYDATA NA WÓJTA GMINY POCZESNA KRZYSZTOFA UJMY
83
(20,05%)
Kamil Ociepa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I ROZSĄDEK W GMINIE POCZESNA
53
(12,80%)
Łukasz Maria Szumera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA POCZESNA
219
(52,90%)
Jakub Krzysztof Olszewski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
59
(14,25%)
Okręg 4
Zawodzie, Kolonia Borek, Dębowiec
Pokaż więcej
Eulalia Maria Błaszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ KANDYDATA NA WÓJTA GMINY POCZESNA KRZYSZTOFA UJMY
186
(35,09%)
Arkadiusz Jacek Stolarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I ROZSĄDEK W GMINIE POCZESNA
99
(18,68%)
Mateusz Marek Kołodziej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA POCZESNA
245
(46,23%)
Okręg 5
Nierada ulice: Targowa od nr 65 do ostatniego, Gajowa, Górska, Pusta, Olchowa
Pokaż więcej
Grzegorz Marian Sikora
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ KANDYDATA NA WÓJTA GMINY POCZESNA KRZYSZTOFA UJMY
109
(30,03%)
Dorota Magdalena Strej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I ROZSĄDEK W GMINIE POCZESNA
114
(31,40%)
Artur Wiesław Sosna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA POCZESNA
140
(38,57%)
Okręg 6
Mazury, Młynek, Michałów, Nierada ulice: Leszczynowa, Jana Pawła II, Targowa od nr 1 do nr 64
Pokaż więcej
Wojciech Edward Opiłka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ KANDYDATA NA WÓJTA GMINY POCZESNA KRZYSZTOFA UJMY
123
(31,78%)
Małgorzata Maria Pielka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I ROZSĄDEK W GMINIE POCZESNA
86
(22,22%)
Łukasz Michał Strąk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA POCZESNA
119
(30,75%)
Jarosław Mirosław Kmieć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA KMIEĆ
59
(15,25%)
Okręg 7
Piotr Tomasz Kowalkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I ROZSĄDEK W GMINIE POCZESNA
58
(22,57%)
Joanna Ewa Śliwakowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA POCZESNA
67
(26,07%)
Piotr Adam Brzozowski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
132
(51,36%)
Okręg 8
Iwona Józefa Choła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ KANDYDATA NA WÓJTA GMINY POCZESNA KRZYSZTOFA UJMY
257
(58,54%)
Janusz Aleksander Pyziak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I ROZSĄDEK W GMINIE POCZESNA
118
(26,88%)
Łukasz Patryk Łagodziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA POCZESNA
64
(14,58%)
Okręg 9
Huta Stara A, Huta Stara B ulice: Główna oprócz nr 26, Jaśminowa, Kasztanowa, Okrężna, Południowa, Rolnicza
Pokaż więcej
Tadeusz Edward Bajdor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ KANDYDATA NA WÓJTA GMINY POCZESNA KRZYSZTOFA UJMY
268
(53,82%)
Tomasz Michał Mądrzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I ROZSĄDEK W GMINIE POCZESNA
89
(17,87%)
Anna Maria Sznober
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA POCZESNA
141
(28,31%)
Okręg 10
Huta Stara B ulice: Adama Mickiewicza nr 5, 6, 7, 8, 9, 11, Północna nr 4, 6, Klubowa nr 2, 4, Zachodnia nr 2, 3
Pokaż więcej
Jolanta Barbara Knysak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ KANDYDATA NA WÓJTA GMINY POCZESNA KRZYSZTOFA UJMY
72
(30,51%)
Anna Maria Kukuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I ROZSĄDEK W GMINIE POCZESNA
70
(29,66%)
Bożena Grażyna Dobosz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
94
(39,83%)
Okręg 11
Huta Stara B ulice: Boczna, Czysta, Głowna nr 26, Jasna, Klubowa nr 1, 3, Mała, Adama Mickiewicza nr 1, 2, 3, 4, Północna nr 2, Zachodnia nr 1, 5
Pokaż więcej
Waldemar Marek Kucia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ KANDYDATA NA WÓJTA GMINY POCZESNA KRZYSZTOFA UJMY
133
(49,26%)
Agnieszka Ewa Opioła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I ROZSĄDEK W GMINIE POCZESNA
40
(14,81%)
Alicja Wanda Delczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA POCZESNA
97
(35,93%)
Okręg 12
Brzeziny-Kolonia, Brzeziny Nowe, Sobuczyna
Pokaż więcej
Ewa Janina Synoradzka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ KANDYDATA NA WÓJTA GMINY POCZESNA KRZYSZTOFA UJMY
209
(34,38%)
Andrzej Mateusz Chruściel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I ROZSĄDEK W GMINIE POCZESNA
158
(25,99%)
Alicja Maria Łyko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA POCZESNA
241
(39,64%)
Okręg 13
Wrzosowa ulice: Katowicka numery nieparzyste, Hutnicza, Fabryczna, Piaskowa, Cementowa, Parkowa, Ogrodowa, Jaworowa, Okólna, Młyńska, Leśna, Miła, Górna, Zaniwie, Zielona, Życzliwa, Szkolna
Pokaż więcej
Anna Wiesława Wasiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I ROZSĄDEK W GMINIE POCZESNA
161
(38,70%)
Rafał Mirosław Dobosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA POCZESNA
115
(27,64%)
Monika Agnieszka Ślęzak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
140
(33,65%)
Okręg 14
Wrzosowa ulice: Katowicka numery parzyste, Polna, Sabinowska, Długa, Strażacka, Wesoła, Brzezińska, Pogodna
Pokaż więcej
Marian Kołodziej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ KANDYDATA NA WÓJTA GMINY POCZESNA KRZYSZTOFA UJMY
113
(23,30%)
Arkadiusz Paweł Kamiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I ROZSĄDEK W GMINIE POCZESNA
73
(15,05%)
Dariusz Tadeusz Kożuch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA POCZESNA
104
(21,44%)
Danuta Aniela Woźniakowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA POCZESNA GWARANCJĄ STABILNOŚCI I ROZWOJU
137
(28,25%)
Felicja Bronisława Wójcik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(11,96%)
Okręg 15
Przemysław Marian Zawadzki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ KANDYDATA NA WÓJTA GMINY POCZESNA KRZYSZTOFA UJMY
58
(16,91%)
Arkadiusz Sylwester Pyrkosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I ROZSĄDEK W GMINIE POCZESNA
75
(21,87%)
Marta Anna Kulawik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA POCZESNA
101
(29,45%)
Michał Krzysztof Markowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
109
(31,78%)