Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Głogów Małopolski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Głogów Małopolski – Osiedle Centrum, ulice: 3 - go Maja, Cisowa, Dworska, Fabryczna, Franciszka Kotuli, Gajowa, Grabnik, Gryczana, Jesienna, Jęczmienna, Kolejowa, Konwaliowa, Krótka, Letnia, Łąkowa, Mikołaja Reja, Młynarska, Nad Stawem, Parkowa, Piaski, Piaskowa, Piekarska, Podleśna, Prosta, Przemysłowa, Pszeniczna, Rolnicza, Sosnowa, Spokojna, Storczykowa, Towarowa, Wąska, Wincentego Witosa, Wiosenna, Wspólna, Wygoda, Zacisze, Zagajnikowa, Zbożowa, Zimowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „NASZA GMINA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI”

kandydatliczba głosów

  1. 12 Krzysztof Drąg
    127 (18,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA CIEBIE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Bernarda Gabriela Papuga
    314 (45,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY

kandydatliczba głosów

  1. 14 Marzena Anna Jamuła
    88 (12,83%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNOŚĆ I ROZWÓJ

kandydatliczba głosów

  1. 13 Antoni Jan Jeż
    157 (22,89%)

Okręg 2

Miasto Głogów Małopolski – Osiedle Centrum, ulice: Brzozowa, Długa, Jasna, Jaśminowa, Klonowa, Kwiatowa, Lipowa, Miła, Modrzewiowa, Piękna, Warzywna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „NASZA GMINA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI”

kandydatliczba głosów

  1. 12 Małgorzata Bogda Kosowska-Siuzdak
    133 (24,27%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Zenon Józef Sasiela
    309 (56,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNOŚĆ I ROZWÓJ

kandydatliczba głosów

  1. 13 Łukasz Józef Baran
    106 (19,34%)

Okręg 3

Miasto Głogów Małopolski – Osiedle Centrum, ulice: 11 – go Listopada, Bolesława Prusa, Joselewicza, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kochanowskiego, Kościelna, Krzysztofa Głowy, Krzywa, Księdza Larymowicza, gen. Stanisława Maczka, Mickiewicza, Miodowa, gen. Leopolda Okulickiego, Rynek, Rzeszowska, Sienkiewicza, Sitarska, Spytka Ligęzy, Targowa, Wałowa, Władysława Sikorskiego, Żeromskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „NASZA GMINA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI”

kandydatliczba głosów

  1. 12 Eugenia Kotula
    143 (22,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA CIEBIE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Janusz Stanisław Guzior
    190 (30,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY

kandydatliczba głosów

  1. 14 Monika Lisowicz
    25 (3,99%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNOŚĆ I ROZWÓJ

kandydatliczba głosów

  1. 13 Bartłomiej Kot
    269 (42,90%)

Okręg 4

Miasto Głogów Małopolski – Osiedle Centrum, ulice: Akacjowa, Borsuk, Cicha, Gościnna, Księdza Maurycego Turkowskiego, Laskowa, Leśna Wola, Ogrodowa, Partyzantów, Polna, Topolowa, Wojska Polskiego, Zielona

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „NASZA GMINA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI”

kandydatliczba głosów

  1. 12 Łukasz Piotr Homa
    111 (17,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY

kandydatliczba głosów

  1. 14 Tadeusz Suszek
    118 (18,85%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Tomasz Barczak
    298 (47,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNOŚĆ I ROZWÓJ

kandydatliczba głosów

  1. 13 Justyna Helowicz
    99 (15,81%)

Okręg 5

Miasto Głogów Małopolski – Osiedle Niwa, ulice: Józefa Becka, Andrzeja Brzuzy, Armii Krajowej, Bartosza Głowackiego, Batalionów Chłopskich, Bp. Józefa Pelczara, Cypriana Kamila Norwida, Dębowa, Edukacji Narodowej, Fryderyka Chopina, Ignacego Krasickiego, Ignacego Paderewskiego, Jana Matejki, Jana Pawła II, J. H. Dąbrowskiego, Jodłowa, Józefa Piłsudskiego, Juliusza Słowackiego, Karola Szymanowskiego, Kazimierza Nitki, Króla Władysława Jagiełły, Księdza Jerzego Popiełuszki, Księdza Stanisława Konarskiego, Lawendowa, Księżnej Urszuli Lubomirskiej, Aleksandra Prystora, ks. Bolesława Puzio, ks. Jakuba Forysiewicza, ks. Józefa Poniatowskiego, ks. Piotra Skargi, ks. Stanisława Ujdy, Leśna, Myśliwska, Różana, Rudolfa Menerki, Stanisława Moniuszki, Świerkowa, Św. Floriana, Św. Królowej Jadwigi, Tadeusza Kościuszki, Walerego Sławka, Towarzystwa Sokoła, Trzech Króli, Władysława Reymonta, Wrzosowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „NASZA GMINA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI”

kandydatliczba głosów

  1. 12 Jerzy Mateusz Kelman
    146 (26,35%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA CIEBIE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Andrzej Janusz Brągiel
    253 (45,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNOŚĆ I ROZWÓJ

kandydatliczba głosów

  1. 13 Roman Węglowski
    155 (27,98%)

Okręg 6

Sołectwo Hucisko, Sołectwo Pogwizdów Stary

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Barbara Zofia Gołojuch
    215 (50,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNOŚĆ I ROZWÓJ

kandydatliczba głosów

  1. 13 Marta Beata Zięba
    209 (49,29%)

Okręg 7

Sołectwo Przewrotne

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „NASZA GMINA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI”

kandydatliczba głosów

  1. 12 Jacek Paweł Sułuja
    114 (15,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY

kandydatliczba głosów

  1. 14 Katarzyna Musz
    15 (1,98%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Józef Zięba
    512 (67,72%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNOŚĆ I ROZWÓJ

kandydatliczba głosów

  1. 13 Krystyna Bronisława Gaweł
    115 (15,21%)

Okręg 8

Sołectwo Styków

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „NASZA GMINA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI”

kandydatliczba głosów

  1. 12 Józef Antoni Pomykała
    48 (11,54%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY

kandydatliczba głosów

  1. 14 Kazimierz Eugeniusz Kłeczek
    25 (6,01%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Aleksander Jurek
    198 (47,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNOŚĆ I ROZWÓJ

kandydatliczba głosów

  1. 13 Krzysztof Marek Pruchnik
    145 (34,86%)

Okręg 9

Sołectwo Budy Głogowskie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „NASZA GMINA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI”

kandydatliczba głosów

  1. 12 Monika Anna Grzywacz
    160 (16,86%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Barbara Krystyna Madej
    592 (62,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNOŚĆ I ROZWÓJ

kandydatliczba głosów

  1. 13 Magdalena Maria Osip-Pokrywka
    197 (20,76%)

Okręg 10

Sołectwo Wysoka Głogowska od nr 1 do nr 310, ulice: Bajkowa, Brzozowa, Cienista, Dębowa, Księżycowa, Leśna, Pogodna, Słoneczna, Sosnowa, Stalowa, Strumykowa, Tęczowa, Wierzbowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „NASZA GMINA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI”

kandydatliczba głosów

  1. 12 Mariusz Marcin Drzał
    149 (25,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA CIEBIE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Maria Barbara Drzał
    242 (41,58%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNOŚĆ I ROZWÓJ

kandydatliczba głosów

  1. 13 Anna Maria Gajdek
    27 (4,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI WYSOKA GŁOGOWSKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Mieczysław Stanisław Baran
    164 (28,18%)

Okręg 11

Sołectwo Wysoka Głogowska od nr 311 do końca, ulica Polna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „NASZA GMINA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI”

kandydatliczba głosów

  1. 12 Jan Głąbiec
    60 (10,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA CIEBIE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Andrzej Zbigniew Bazan
    252 (44,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNOŚĆ I ROZWÓJ

kandydatliczba głosów

  1. 13 Michał Adam Pado
    256 (45,07%)

Okręg 12

Sołectwo Wola Cicha, Sołectwo Zabajka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „NASZA GMINA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI”

kandydatliczba głosów

  1. 12 Witold Kazimierz Barczak
    164 (29,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY

kandydatliczba głosów

  1. 14 Marek Borawiak
    114 (20,25%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Paweł Ślęzak
    211 (37,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNOŚĆ I ROZWÓJ

kandydatliczba głosów

  1. 13 Wojciech Marcin Cisło
    74 (13,14%)

Okręg 13

Sołectwo Lipie, Sołectwo Rogoźnica

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „NASZA GMINA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI”

kandydatliczba głosów

  1. 12 Sabina Szydełko
    141 (25,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jacek Lis
    11 (2,00%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Maria Helena Mazur
    187 (34,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROGOŹNICA I LIPIE

kandydatliczba głosów

  1. 18 Dariusz Sławomir Chmaj
    211 (38,36%)

Okręg 14

Sołectwo Rudna Mała

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „NASZA GMINA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI”

kandydatliczba głosów

  1. 12 Dorota Krystyna Tęcza-Pokrywa
    129 (19,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA CIEBIE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Anna Ludwika Oczoś
    287 (43,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY

kandydatliczba głosów

  1. 14 Bolesław Bazan
    37 (5,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNOŚĆ I ROZWÓJ

kandydatliczba głosów

  1. 13 Artur Krzysztof Bednarz
    77 (11,58%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA RUDNEJ MAŁEJ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Zofia Aleksandra Janda
    135 (20,30%)

Okręg 15

Sołectwo Miłocin, Sołectwo Pogwizdów Nowy

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „NASZA GMINA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI”

kandydatliczba głosów

  1. 12 Zdzisław Kędzior
    327 (36,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA CIEBIE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Małgorzata Mucha
    203 (22,63%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY

kandydatliczba głosów

  1. 14 Piotr Damian Szeliga
    47 (5,24%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNOŚĆ I ROZWÓJ

kandydatliczba głosów

  1. 13 Zbigniew Micał
    320 (35,67%)