Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - rzeszowski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

gmina Sokołów Małopolski, gmina Kamień

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Aneta Jadwiga Parisi
    82 (0,81%)
  2. 4 Wioletta Barbara Misiek
    152 (1,50%)
  3. 2 Lilianna Katarzyna Wolińska
    344 (3,40%)
  4. 3 Zbigniew Płodzień
    116 (1,15%)
  5. 1 Krzysztof Ożóg
    804 (7,95%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Lucyna Perlak
    1 391 (13,76%)
  2. 2 Jerzy Bednarz
    2 455 (24,29%)
  3. 3 Tadeusz Chmiel
    2 327 (23,02%)
  4. 5 Marta Sztaba
    264 (2,61%)
  5. 4 Stanisław Władysław Kula
    1 568 (15,51%)
  6. 6 Danuta Ewa Biernat-Orzech
    606 (5,99%)

Okręg 2

gmina Głogów Małopolski

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Kazimierz Andrzej Rokita
    845 (9,23%)
  2. 4 Anna Maria Dulska
    73 (0,80%)
  3. 2 Grzegorz Boruszewski
    137 (1,50%)
  4. 3 Dorota Kasperska
    137 (1,50%)
  5. 5 Zbigniew Marek Słuja
    127 (1,39%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Małgorzata Winiarska-Kubas
    493 (5,38%)
  2. 2 Anna Barbara Dziubek
    244 (2,66%)
  3. 4 Władysław Andrzej Waltoś
    65 (0,71%)
  4. 1 Stanisław Pado
    1 254 (13,69%)
  5. 5 Beata Katarzyna Marczydło
    223 (2,44%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Lucyna Teresa Sokołowska
    2 393 (26,13%)
  2. 3 Bogdan Duda
    328 (3,58%)
  3. 4 Bogumiła Cecylia Garlak
    127 (1,39%)
  4. 5 Zbigniew Sycz
    2 056 (22,45%)
  5. 2 Marek Artur Jodłowski
    656 (7,16%)

Okręg 3

gmina Trzebownisko, gmina Krasne

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tadeusz Cyrek
    701 (5,00%)
  2. 6 Grzegorz Cieśla
    96 (0,69%)
  3. 7 Małgorzata Selwa
    161 (1,15%)
  4. 4 Stanisława Kluz
    126 (0,90%)
  5. 8 Celina Ataman
    132 (0,94%)
  6. 5 Zdzisław Andrzej Bereś
    134 (0,96%)
  7. 3 Katarzyna Pocheć
    360 (2,57%)
  8. 1 Sławomir Tomasz Guzek
    913 (6,52%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Irena Maria Kozak
    249 (1,78%)
  2. 8 Agnieszka Iwona Tomaka
    567 (4,05%)
  3. 6 Dominik Bożek
    279 (1,99%)
  4. 7 Elżbieta Magdalena Wilk
    158 (1,13%)
  5. 1 Bogusława Janina Czachor
    1 107 (7,90%)
  6. 4 Aniela Władysława Stec
    217 (1,55%)
  7. 5 Stanisław Babiarz
    226 (1,61%)
  8. 2 Stanisław Józef Kunysz
    703 (5,02%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Małgorzata Jaworska
    801 (5,72%)
  2. 7 Henryk Drzał
    431 (3,08%)
  3. 1 Marek Zygmunt Sitarz
    2 397 (17,11%)
  4. 4 Małgorzata Kowal
    815 (5,82%)
  5. 6 Jan Wojciech Furtek
    552 (3,94%)
  6. 3 Renata Józefa Gaweł
    955 (6,82%)
  7. 8 Ryszard Stanisław Skomra
    722 (5,15%)
  8. 2 Kazimierz Puc
    1 205 (8,60%)

Okręg 4

gmina Świlcza

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Sławomir Miłek
    702 (10,47%)
  2. 2 Jacek Lis
    188 (2,80%)
  3. 3 Elżbieta Madej
    87 (1,30%)
  4. 4 Katarzyna Klaudia Błońska
    78 (1,16%)
  5. 5 Sławomir Styka
    569 (8,48%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Bogusław Mariusz Osetkowski
    93 (1,39%)
  2. 1 Halina Bober
    580 (8,65%)
  3. 2 Adam Ryszard Winiarski
    231 (3,44%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tadeusz Pachorek
    1 415 (21,10%)
  2. 5 Olga Regina Rusin-Przywara
    535 (7,98%)
  3. 2 Tomasz Wojton
    1 636 (24,40%)
  4. 3 Ewelina Aniela Wilga
    301 (4,49%)
  5. 4 Paweł Baran
    291 (4,34%)

Okręg 5

gmina Boguchwała

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Rafał Sebastian Białorucki
    1 071 (12,17%)
  2. 3 Magdalena Kotla
    285 (3,24%)
  3. 4 Bogusław Mariusz Depa
    214 (2,43%)
  4. 1 Marek Jacek Janda
    632 (7,18%)
  5. 5 Ewa Rewera
    236 (2,68%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Barbara Anna Kuźniar-Jabłczyńska
    822 (9,34%)
  2. 2 Maciej Karol Sumara
    200 (2,27%)
  3. 4 Daniel Wiesław Rzepka
    112 (1,27%)
  4. 3 Marta Niedziałek-Szczepek
    155 (1,76%)
  5. 5 Bogdan Bardzik
    238 (2,70%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Józef Jan Rałowski
    1 068 (12,13%)
  2. 1 Wiesław Kwasek
    1 441 (16,37%)
  3. 2 Zdzisława Maria Dudek
    713 (8,10%)
  4. 3 Anna Magdalena Wolska
    1 270 (14,43%)
  5. 4 Bogumiła Maria Oparowska
    344 (3,91%)

Okręg 6

gmina Tyczyn, gmina Lubenia

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Janusz Płodzień
    676 (9,32%)
  2. 5 Maria Darowska-Anusik
    173 (2,39%)
  3. 3 Renata Grzebyk
    225 (3,10%)
  4. 2 Alfred Szostek
    447 (6,17%)
  5. 4 Bolesław Skowron
    86 (1,19%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Józef Jodłowski
    2 540 (35,03%)
  2. 2 Łukasz Obara
    1 325 (18,28%)
  3. 3 Grażyna Krystyna Pękala
    634 (8,74%)
  4. 4 Wiesław Czesław Dudek
    706 (9,74%)
  5. 5 Zofia Tabisz
    438 (6,04%)

Okręg 7

gmina Chmielnik, gmina Błażowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Maria Kotula
    236 (3,29%)
  2. 1 Stanisław Edward Najda
    748 (10,44%)
  3. 4 Anna Michalina Słupek
    279 (3,89%)
  4. 5 Andrzej Julian Szpunar
    214 (2,99%)
  5. 3 Roman Łach
    485 (6,77%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Augustyn Rybka
    267 (3,73%)
  2. 1 Klaudia Jadwiga Jaworska
    258 (3,60%)
  3. 5 Sławomir Andrzej Tomaka
    87 (1,21%)
  4. 3 Magdalena Szeliga
    94 (1,31%)
  5. 4 Barbara Irena Sebzda-Kwoka
    117 (1,63%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Andrzej Jan Śmiałek
    1 253 (17,49%)
  2. 1 Jurek Janusz Faraś
    2 010 (28,06%)
  3. 4 Dorota Anna Chlebek
    728 (10,16%)
  4. 3 Zdzisława Dubaj-Kaczor
    388 (5,42%)

Okręg 8

miasto Dynów, gmina Dynów, gmina Hyżne

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Andrzej Marek Wróbel
    537 (6,31%)
  2. 4 Wojciech Domin
    87 (1,02%)
  3. 5 Monika Aleksandra Kamińska
    27 (0,32%)
  4. 3 Irena Aniela Bilska
    258 (3,03%)
  5. 1 Aleksander Antoni Stochmal
    847 (9,95%)
  6. 6 Marlena Barbara Pleśniak
    277 (3,25%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Zdzisław Stanisław Wandas
    27 (0,32%)
  2. 2 Józef Przyboś
    96 (1,13%)
  3. 1 Bożena Marta Krasnopolska
    330 (3,88%)
  4. 4 Anna Maria Hadam
    137 (1,61%)
  5. 6 Józef Sówka
    479 (5,63%)
  6. 3 Anna Józefa Nowak
    74 (0,87%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jan Mikołaj Sieńko
    1 388 (16,31%)
  2. 2 Antoni Jan Ossoliński
    1 096 (12,88%)
  3. 3 Jolanta Teresa Budyka
    967 (11,36%)
  4. 4 Jan Galej
    203 (2,39%)
  5. 6 Ewa Małgorzata Hadam
    1 338 (15,72%)
  6. 5 Ewelina Domińczyk
    342 (4,02%)