Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Tarczyn

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwa: Borowiec, Bystrzanów, Many, Suchostruga, Werdun, Jeżewice, Wólka Jeżewska, Świętochów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SUKCES

kandydatliczba głosów

  1. 17 Grzegorz Augustynowicz
    0 (0,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 18 Iwona Zofia Mendel
    0 (0%)

Okręg 2

Sołectwa: Księżak, Nosy, Suchodół, Marianka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SUKCES

kandydatliczba głosów

  1. 17 Stanisław Małczyński
    179 (60,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Sławomir Jan Parol
    115 (39,12%)

Okręg 3

Sołectwa: Przypki, Janówek, Wola Przypkowska, Kolonia Wola Przypkowska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SUKCES

kandydatliczba głosów

  1. 17 Zygmunt Sławomir Bęza
    246 (59,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Mirosław Wojciech Goljanek
    170 (40,87%)

Okręg 4

Sołectwa: Grzędy, Kotorydz

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SUKCES

kandydatliczba głosów

  1. 17 Radosław Zbigniew Książek
    137 (39,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Tomasz Dębski
    212 (60,74%)

Okręg 5

Tarczyn ulice: Osiedle Tarczynianka, Kazimierza Dobrowolskiego, 1 Maja, Dolna, Miodowa, Nektarowa, Cmentarna, Mszczonowska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SUKCES

kandydatliczba głosów

  1. 17 Iwona Joanna Kozmana
    174 (62,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Sylwia Ewa Drężek
    105 (37,63%)

Okręg 6

Tarczyn ulice: Niecała, Komornicka, Grójecka, Owocowa, Kolejowa, Aleja Krakowska (od sołectwa Jeziorzany do sołectwa Józefowice)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SUKCES

kandydatliczba głosów

  1. 17 Agnieszka Krystyna Święcicka
    104 (48,83%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Tadeusz Płużyczka
    109 (51,17%)

Okręg 7

Tarczyn ulice: Osiedle Ustronie (bloki nr 1 - 9), Rynek

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SUKCES

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jacek Żelazowski
    117 (36,68%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Daniel Płużyczka
    202 (63,32%)

Okręg 8

Tarczyn ulice: mjr. Edwarda Ziółkowskiego, Ks. Czesława Oszkiela (z wyłączeniem nr porządkowych: 1B, 1C)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SUKCES

kandydatliczba głosów

  1. 17 Dariusz Edward Witek
    127 (49,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Justyna Bochyńska
    132 (50,97%)

Okręg 9

Tarczyn ulice: Wąska, Lawendowa, Dębowa, Brzozowa, Sosnowa, Modrzewiowa, Słoneczna, Władysława Gawarskiego, Szarych Szeregów, Fiołkowa, Różana, Tulipanowa, Niezapominajki, Zawilec, Wrzosowa, Zatylna, Długa, Błońska, Malinowa, Klonowa, Jodłowa, Akacjowa, Lipowa, Świerkowa, Magnolii, Ogrodowa, Sadowa, Młynarska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SUKCES

kandydatliczba głosów

  1. 17 Anna Połeć
    177 (48,36%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Andrzej Józef Pszczółka
    189 (51,64%)

Okręg 10

Tarczyn ulice: Aleja Krakowska (od sołectwa Grzędy do sołectwa Józefowice), Warszawska, Ks. Czesława Oszkiela (nr porządkowy: 1B, 1C), Górna, Pogodna, Szkolna, Juliana Stępkowskiego, Sportowa, Działkowa, Pocztowa, Bronisława Reszki, Stanisława Czarneckiego, Poprzeczna, Kółkowa, Jabłoniowa, Średnia, Krótka, Orzechowa, Kotorydzka, Żytnia, Północna, Miła, Polna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SUKCES

kandydatliczba głosów

  1. 17 Mirosław Stanisław Faliszewski
    188 (51,51%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Łukasz Dawid Lipiec
    177 (48,49%)

Okręg 11

Sołectwa: Józefowice, Komorniki, Jeziorzany, Ruda

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SUKCES

kandydatliczba głosów

  1. 17 Krzysztof Olczak
    265 (68,65%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Elżbieta Ewa Osełka
    121 (31,35%)

Okręg 12

Sołectwa: Rembertów, Stefanówka, Pawłowice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SUKCES

kandydatliczba głosów

  1. 17 Anna Ewa Burakowska
    0 (0,00%)

Okręg 13

Sołectwa: Kopana

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SUKCES

kandydatliczba głosów

  1. 17 Sławomir Antoni Brzeziński
    218 (71,24%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Andrzej Julian Ozimek
    88 (28,76%)

Okręg 14

Sołectwa: Gąski, Racibory, Wylezin, Kawęczyn, Gładków.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SUKCES

kandydatliczba głosów

  1. 17 Adam Doliński
    137 (45,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Adam Przyborowski
    161 (54,03%)

Okręg 15

Sołectwa: Prace Małe, Marylka-Korzeniówka, Prace Duże, Kolonia Prace Duże

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SUKCES

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marek Paweł Ciecierski
    251 (51,65%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Dariusz Sobierajski
    235 (48,35%)