Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - piaseczyński

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Część obszaru Gminy Piaseczno ograniczona od północy: północną granicą gminy Piaseczno od przecięcia torów kolejowych PKP Warszawa – Radom do ul. Działkowej w Józefosławiu od wschodu: wschodnią granicą gminy od ul. Przepiórki do ul. Cyraneczki, ul. Cyraneczki od ul. Przylaszczki do Julianowskiej, ul. Julianowska od Cyraneczki do Urbanistów, dalej wschodnią granicą miasta Piaseczna do torów kolejowych PKP Warszawa – Radom od południa: od torów kolejowych PKP Warszawa – Radom południową granicą miasta do ul. Przemysłowej od zachodu: zachodnią granicą miasta Piaseczno od ul. Przemysłowej do przecięcia torów kolejowych PKP Warszawa – Radom

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Michał Grzesło
    1 872 (9,64%)
  2. 3 Andrzej Dariusz Czajkowski
    634 (3,27%)
  3. 9 Grażyna Koszewska
    167 (0,86%)
  4. 2 Marcin Jacek Żegliński
    674 (3,47%)
  5. 4 Aleksandra Renata Wójcik
    860 (4,43%)
  6. 5 Wojciech Krzysztof Jurgiel
    183 (0,94%)
  7. 6 Rafał Tomasz Łuniewski
    123 (0,63%)
  8. 7 Bożena Karpowicz
    122 (0,63%)
  9. 8 Agnieszka Dorota Golak
    186 (0,96%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Małgorzata Maria Szczycińska
    341 (1,76%)
  2. 2 Włodzimierz Henryk Rasiński
    1 541 (7,94%)
  3. 1 Zdzisław Jerzy Lis
    4 691 (24,16%)
  4. 3 Krzysztof Łukasz Kasprzycki
    806 (4,15%)
  5. 5 Wioletta Anna Urban
    617 (3,18%)
  6. 4 Ewa Katarzyna Lubianiec
    1 521 (7,83%)
  7. 8 Aneta Anna Przybylak
    379 (1,95%)
  8. 7 Janusz Andrzej Jabłoński
    110 (0,57%)
  9. 9 Paweł Piotr Płoski
    764 (3,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 6 Marek Zbigniew Trojanowski-Florian
    51 (0,26%)
  2. 1 Katarzyna Agnieszka Paprocka
    970 (5,00%)
  3. 2 Wojciech Doliński
    347 (1,79%)
  4. 5 Paweł Jan Dziekanowski
    445 (2,29%)
  5. 3 Dorota Wysocka-Jońska
    281 (1,45%)
  6. 4 Edyta Katarzyna Pyszyńska
    226 (1,16%)
  7. 8 Paweł Chorzempa
    61 (0,31%)
  8. 7 Anna Mizerska
    308 (1,59%)
  9. 9 Aleksandra Kurasiewicz
    173 (0,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Halina Czesława Kądziela
    129 (0,66%)
  2. 4 Jadwiga Rozalia Bazak
    26 (0,13%)
  3. 6 Karolina Magdalena Sobala
    128 (0,66%)
  4. 2 Ryszard Andrzej Podlaski
    78 (0,40%)
  5. 1 Jerzy Leniec
    362 (1,86%)
  6. 7 Anna Fijałkowska
    140 (0,72%)
  7. 5 Maciej Sadowski
    101 (0,52%)

Okręg 2

Część obszaru Gminy Piaseczno ograniczona od północy: ul. Cyraneczki od Julianowskiej do Przylaszczki od wschodu: granicą gminy Piaseczno od ul. Cyraneczki od południa: południową granicą gminy Piaseczno od zachodu: zachodnią granicą gminy Piaseczno do granic administracyjnych miasta Piaseczno w rejonie ul. Skrajnej, południową i wschodnią granicą administracyjną miasta Piaseczno do ul. Geodetów, ul. Julianowska od Geodetów do Cyraneczki, ul. Cyraneczki od Julianowskiej do wschodniej granicy gminy w rejonie ul. Przylaszczki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Marcin Bogusław Sas
    152 (1,00%)
  2. 8 Justyna Kodym- Grzesło
    119 (0,78%)
  3. 6 Magdalena Poterała
    167 (1,10%)
  4. 2 Tomasz Andrzej Zaręba
    1 011 (6,65%)
  5. 1 Martin Edward Świegodziński
    1 251 (8,23%)
  6. 3 Piotr Jarek
    347 (2,28%)
  7. 4 Kamil Damian Wolski
    163 (1,07%)
  8. 7 Aleksandra Julia Zarzeczna
    162 (1,07%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Jolanta Elżbieta Zawadzka-Ładecka
    575 (3,78%)
  2. 2 Tomasz Kosior
    475 (3,12%)
  3. 1 Antoni Krzysztof Rosłon
    3 163 (20,81%)
  4. 3 Wojciech Kaczorowski
    1 117 (7,35%)
  5. 4 Anna Krasuska
    1 721 (11,32%)
  6. 5 Piotr Kowalczyk
    432 (2,84%)
  7. 8 Szymon Feliks Kowalewski
    405 (2,66%)
  8. 6 Katarzyna Lucyna Bukol-Krawczyk
    531 (3,49%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 2 Maria Małgorzata Bernacka- Rheims
    528 (3,47%)
  2. 1 Grażyna Zofia Dąbek
    689 (4,53%)
  3. 5 Anna Maria Serafin
    357 (2,35%)
  4. 4 Leopold Antoni Zawiślak
    228 (1,50%)
  5. 6 Bożena Krystyna Mizerska
    196 (1,29%)
  6. 8 Jarosław Jacek Walburg
    89 (0,59%)
  7. 3 Krzysztof Spociński
    367 (2,41%)
  8. 7 Bohdan Jacek Orłowski
    64 (0,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Magdalena Zofia Kaźmierczak- Ciompa
    394 (2,59%)
  2. 2 Danuta Barbara Chętnik
    0 (0%)
  3. 4 Agnieszka Wojdyna
    125 (0,82%)
  4. 8 Zuzanna Anna Morawska
    117 (0,77%)
  5. 3 Krzysztof Roman Tarchalski
    107 (0,70%)
  6. 6 Henryk Budrewicz
    37 (0,24%)
  7. 5 Krzysztof Wieńczysław Wawro
    42 (0,28%)
  8. 7 Rafał Makowski
    71 (0,47%)

Okręg 3

Obszar Gminy Góra Kalwaria

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Małgorzata Teresa Rokita
    455 (4,04%)
  2. 5 Andrzej Władysław Wetesko
    133 (1,18%)
  3. 2 Janusz Andrzej Waliś
    416 (3,69%)
  4. 1 Bożena Zarzeczna
    1 437 (12,76%)
  5. 3 Ida Bożena Michalecka
    149 (1,32%)
  6. 4 Andrzej Rącz
    297 (2,64%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Henryk Jan Gromadzki
    466 (4,14%)
  2. 1 Mateusz Ryszard Baj
    1 791 (15,90%)
  3. 2 Grzegorz Wiesław Eider
    93 (0,83%)
  4. 6 Kamilla Dominika Herc-Wojtas
    151 (1,34%)
  5. 3 Anna Charko
    352 (3,13%)
  6. 5 Zofia Gołębiewska
    293 (2,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 5 Anna Haska
    176 (1,56%)
  2. 1 Marek Rutowicz
    1 312 (11,65%)
  3. 2 Marianna Stefania Król
    243 (2,16%)
  4. 3 Jerzy Adam Bichta
    440 (3,91%)
  5. 4 Marianna Kurek
    536 (4,76%)
  6. 6 Robert Jerzy Kornberg
    1 727 (15,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 4 Aneta Lutek
    134 (1,19%)
  2. 3 Robert Kaliciński
    111 (0,99%)
  3. 1 Jerzy Kierasiński
    302 (2,68%)
  4. 2 Agata Anna Wojdak
    185 (1,64%)
  5. 5 Lech Zdzisław Kozłowski
    65 (0,58%)

Okręg 4

Obszar Gminy Konstancin – Jeziorna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Karolina Małgorzata Młynarczyk
    399 (3,57%)
  2. 1 Sergiusz Franciszek Muszyński
    1 739 (15,54%)
  3. 4 Lidia Barbara Leszczyńska
    153 (1,37%)
  4. 6 Julita Magdalena Jedliczko
    132 (1,18%)
  5. 2 Dawid Sebastian Fabjański
    312 (2,79%)
  6. 5 Andrzej Zychora
    98 (0,88%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Katarzyna Karolina Strzelecka
    620 (5,54%)
  2. 3 Ryszard Waldemar Machałek
    1 089 (9,73%)
  3. 1 Ksawery Gut
    2 907 (25,99%)
  4. 2 Rafał Krzysztof Jaszczak
    825 (7,37%)
  5. 6 Teresa Sendor
    266 (2,38%)
  6. 5 Joanna Maria Muszyńska- Dziurny
    328 (2,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wacław Bąk
    505 (4,51%)
  2. 3 Barbara Grażyna Łasińska
    173 (1,55%)
  3. 4 Wioletta Grzęda
    117 (1,05%)
  4. 2 Piotr Stanisław Bakun
    137 (1,22%)
  5. 5 Mieczysław Józef Banach
    122 (1,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 5 Anna Delikat
    75 (0,67%)
  2. 2 Ewa Małgorzata Piotrowska
    92 (0,82%)
  3. 6 Bogdan Wacław Karaś
    144 (1,29%)
  4. 1 Filip Andrzej Rawski
    366 (3,27%)
  5. 3 Karol Andrzej Statkiewicz
    137 (1,22%)
  6. 4 Jadwiga Magdziarz
    451 (4,03%)

Okręg 5

Obszar Gminy Lesznowola

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Marianna Ryczywolska
    236 (2,09%)
  2. 2 Sławomir Komendarczyk
    239 (2,12%)
  3. 5 Magdalena Maria Latoszek- Lubach
    298 (2,64%)
  4. 6 Jacek Piotr Kitliński
    675 (5,98%)
  5. 4 Joanna Jastrzębowska
    166 (1,47%)
  6. 1 Robert Andrzej Lichocki
    1 079 (9,56%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Krystian Krzysztof Ciećka
    322 (2,85%)
  2. 2 Tadeusz Zdzisław Sztop
    264 (2,34%)
  3. 1 Iwona Dorota Jackowicz
    2 439 (21,60%)
  4. 5 Tomasz Romuald Kołudzki
    117 (1,04%)
  5. 4 Monika Godebska
    639 (5,66%)
  6. 3 Magdalena Ewa Mika- Kosior
    745 (6,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 1 Anna Niezabitowska
    983 (8,71%)
  2. 2 Halina Maria Goc
    784 (6,94%)
  3. 3 Krzysztof Bogdan Barański
    288 (2,55%)
  4. 6 Marta Małgorzata Borkowska
    523 (4,63%)
  5. 4 Grzegorz Liwiński
    328 (2,91%)
  6. 5 Jerzy Antoni Klimek
    164 (1,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 4 Maria Hanna Badzio
    40 (0,35%)
  2. 1 Bożena Poterała
    472 (4,18%)
  3. 2 Mirosław Edward Rak
    63 (0,56%)
  4. 3 Adam Gawrych
    363 (3,22%)
  5. 5 Joanna Danuta Rawska
    63 (0,56%)

Okręg 6

Obszar gmin: Prażmów, Tarczyn

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Grzegorz Pruszczyk
    1 289 (14,12%)
  2. 2 Marcin Mariusz Albinowski
    533 (5,84%)
  3. 3 Paweł Jarosław Maszczyk
    774 (8,48%)
  4. 5 Jadwiga Anna Łukasiewicz
    100 (1,10%)
  5. 4 Anna Arciuch
    170 (1,86%)
  6. 6 Monika Agnieszka Ołdakowska
    248 (2,72%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Kazimierz Julian Porębski
    1 026 (11,24%)
  2. 3 Bogdan Andrzej Krawczyk
    264 (2,89%)
  3. 4 Patrycja Kaczorowska
    315 (3,45%)
  4. 5 Irena Elżbieta Glińska- Lis
    115 (1,26%)
  5. 2 Renata Agnieszka Nastańska
    438 (4,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 6 Grażyna Osełka
    371 (4,07%)
  2. 4 Beata Barbara Lewtak
    52 (0,57%)
  3. 5 Beata Zaradkiewicz
    252 (2,76%)
  4. 1 Sylwester Rajmund Puchała
    1 319 (14,45%)
  5. 3 Jacek Leon Szczytowski
    189 (2,07%)
  6. 2 Dariusz Andrzej Galicz
    1 160 (12,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Agnieszka Irena Gutkowska
    327 (3,58%)
  2. 2 Rafał Jerzy Hajewski
    49 (0,54%)
  3. 5 Urszula Aleksandra Ciompa
    33 (0,36%)
  4. 3 Anna Antonina Kuchlewska
    34 (0,37%)
  5. 4 Franciszek Paweł Żyła
    68 (0,75%)