Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Niemodlin

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

miasto Niemodlin, ulice: Bohaterów Powstań Śląskich (nr nieparzyste), Daszyńskiego, Korfantego, Nowa, Słoneczna.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Bartłomiej Maciej Hubacz
    61 (20,96%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA WAJMANA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Paweł Piotr Oleksa
    64 (21,99%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ryszard Stanisław Żak
    47 (16,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA DZIEDZICA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Anna Małgorzata Dziedzic
    29 (9,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI W GMINIE NIEMODLIN

kandydatliczba głosów

  1. 16 Stanisław Bronisław Janiak
    90 (30,93%)

Okręg 2

miasto Niemodlin, ulice: 700 - lecia Niemodlina, Boczna, Bohaterów Powstań Śląskich (nr parzyste), Brzeska, Podgórna, Zielona, Rynek od nr 28 do nr 54.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Katarzyna Danuta Gajewska
    58 (21,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA WAJMANA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Grzegorz Karol Krzyśków
    89 (32,60%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Bartłomiej Grzegorz Walków
    70 (25,64%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Elżbieta Ewa Kucharska
    15 (5,49%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA PALAKA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Ryszard Toposzkiewicz
    22 (8,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI W GMINIE NIEMODLIN

kandydatliczba głosów

  1. 16 Aneta Renata Marut-Canham
    19 (6,96%)

Okręg 3

miasto Niemodlin, ulice: Drzymały, Kilińskiego, Krótka, Lompy, Lwicka, Lwowska, Podwale, Poprzeczna, Rynek od nr 1 do 27A i od nr 55 do końca, Strażacka, Spółdzielcza, Szewska, Szkolna, Zamkowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Leszek Pejs
    71 (39,89%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Krystyna Magdalena Bartosik-Paszkowska
    17 (9,55%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Sylwia Widz
    13 (7,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA PALAKA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Zbigniew Józef Palak
    40 (22,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI W GMINIE NIEMODLIN

kandydatliczba głosów

  1. 16 Renata Elżbieta Rostkowska
    37 (20,79%)

Okręg 4

miasto Niemodlin, ulice: Aleja Wolności, Mickiewicza, Reymonta od nr 1 do nr 12, Świętojańska, Wojska Polskiego, Wyzwolenia.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Adriana Maryla Hrycaj
    109 (26,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA WAJMANA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Mariusz Ireneusz Trzciński
    163 (39,66%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Teresa Elżbieta Bielicz
    104 (25,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI W GMINIE NIEMODLIN

kandydatliczba głosów

  1. 16 Beata Stanisława Bednarska
    35 (8,52%)

Okręg 5

miasto Niemodlin, ulice: Mikołaja Reja, Tysiąclecia, Żeromskiego, miasto Niemodlin, osiedle: Osiedle Piastów.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Alicja Beata Czajka
    123 (27,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA WAJMANA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Jan Wiktor Janik
    82 (18,51%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ewa Wiktoria Skura-Prajel
    126 (28,44%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Jagoda Marta Marciniak
    29 (6,55%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA DZIEDZICA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Sylwia Dziębor
    8 (1,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI W GMINIE NIEMODLIN

kandydatliczba głosów

  1. 16 Barbara Anna Bieluszewska
    75 (16,93%)

Okręg 6

miasto Niemodlin, ulice: Bolesława Prusa, Elizy Orzeszkowej, Fryderyka Chopina, Grażyny Bacewicz, Henryka Sienkiewicza, Henryka Wieniawskiego, Ignacego Paderewskiego, Jana Kochanowskiego, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Karola Szymanowskiego, Marii Dąbrowskiej, Marii Konopnickiej, Mieczysława Karłowicza, Reymonta od nr 13 do końca, Spacerowa, Sportowa, Stanisława Moniuszki, Witolda Lutosławskiego, Wiolinowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ryszard Andrzej Paliwoda
    84 (22,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA WAJMANA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Sebastian Damian Górski
    60 (16,17%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Czesława Zofia Lachowska
    89 (23,99%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILIANA CZART

kandydatliczba głosów

  1. 20 Liliana Czart
    56 (15,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI W GMINIE NIEMODLIN

kandydatliczba głosów

  1. 16 Barbara Małgorzata Wydra
    82 (22,10%)

Okręg 7

miasto Niemodlin, ulice: Brzozowa, Dębowa, Dworcowa, Gazowa, Gościejowicka, Klonowa, Lipowa, Opolska, Parkowa, Podmiejska, Polna, Słowackiego.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Paweł Marek Kotwica
    120 (34,09%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Łucja Krystyna Kozik
    85 (24,15%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Stanisław Antoni Wajda
    16 (4,55%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA DZIEDZICA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Edward Robert Pieniacha
    35 (9,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI W GMINIE NIEMODLIN

kandydatliczba głosów

  1. 16 Danuta Unijewska
    96 (27,27%)

Okręg 8

sołectwa: Brzęczkowice, Lipno, Piotrowa, Sady, Wydrowice.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Tomasz Piotr Pufka
    56 (14,66%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA WAJMANA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Bartosz Eugeniusz Wajman
    158 (41,36%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Dariusz Rusnak
    101 (26,44%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Marceli Tadeusz Leksowski
    20 (5,24%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA DZIEDZICA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Jakub Tomasz Caputa
    0 (0,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI W GMINIE NIEMODLIN

kandydatliczba głosów

  1. 16 Stefan Sukiennik
    47 (12,30%)

Okręg 9

sołectwa: Grabin, Jaczowice, Jakubowice.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA WAJMANA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Przemysław Dec
    114 (31,23%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Maria Krzemińska
    251 (68,77%)

Okręg 10

sołectwo Góra wraz z przysiółkiem Góra, Mała Góra, sołectwa: Krasna Góra, Rogi, Roszkowice, Tarnica, Tłustoręby.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Sebastian Mateusz Figurski
    44 (12,72%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA WAJMANA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Mirosław Dec
    162 (46,82%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Katarzyna Barbara Gągorowska
    32 (9,25%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Mariusz Sławomir Pazio
    4 (1,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI W GMINIE NIEMODLIN

kandydatliczba głosów

  1. 16 Ireneusz Zbigniew Naściuk
    104 (30,06%)

Okręg 11

sołectwo Gracze, ulice: Kolonia Duża, Kolonia Leśna, Kolonia Robotnicza, Kręta, Niemodlińska, Polna.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Katarzyna Monika Kaliciak
    82 (27,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA WAJMANA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Edward Józef Jędra
    42 (14,09%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Krzysztof Trzmielewski
    122 (40,94%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Irena Bielecka
    39 (13,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA DZIEDZICA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Benedykt Pucyk
    13 (4,36%)

Okręg 12

sołectwo Gracze, ulice: Bazaltowa, Sportowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Agnieszka Ewa Handzlik
    46 (22,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA WAJMANA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Łukasz Andrzej Król
    29 (13,88%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Adam Jagieło
    59 (28,23%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Aleksandra Krystyna Mesjasz
    27 (12,92%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - „TU JEST NASZ DOM”

kandydatliczba głosów

  1. 22 Jan Bogdan Duran
    48 (22,97%)

Okręg 13

sołectwo Gościejowice wraz z przysiółkiem: Gościejowice, Gościejowice Małe, sołectwa: Rzędziwojowice, Szydłowiec Śląski.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Sebastian Mario Brzęczek
    76 (29,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA WAJMANA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Tomasz Biela
    40 (15,27%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marzena Stanisława Franczyk
    86 (32,82%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Małgorzata Ewa Wilczyńska-Dziubek
    13 (4,96%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA DZIEDZICA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Piotr Antoni Dziedzic
    30 (11,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI W GMINIE NIEMODLIN

kandydatliczba głosów

  1. 16 Bodgan Edward Judasz
    17 (6,49%)

Okręg 14

sołectwo Grodziec-wsie: Grodziec, Grodziec Drugi, sołectwa: Michałówek, Sosnówka.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Mirosław Kazimierz Dziwak
    63 (22,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA WAJMANA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Jolanta Alicja Kardasz
    123 (43,01%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Agnieszka Monika Wasilewska
    7 (2,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI W GMINIE NIEMODLIN

kandydatliczba głosów

  1. 16 Grzegorz Jan Zawałka
    93 (32,52%)

Okręg 15

sołectwa: Magnuszowice, Magnuszowiczki, Molestowice, Radoszowice, Rutki, Sarny Wielkie.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Tomasz Bandrowski
    53 (17,49%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zofia Walczuk
    124 (40,92%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA DZIEDZICA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Kacper Kazimierz Korzanowski
    61 (20,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 21 Elżbieta Iwona Stolarczuk
    65 (21,45%)