Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Kruszyna

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Bogusławice ulice: Górna, Kruszyńska, Okrężna od nr 1 do nr 12

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jarosław Stefanowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE JADWIGI ZAWADZKIEJ

46 (33,33%)

Piotr Andrzej Rybak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA LUDZI Z LUDŹMI

68 (49,28%)

Elżbieta Wiktoria Góra

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

24 (17,39%)

Okręg 2

Bogusławice ulice: Borowińska, Grabowska, Ogrodowa, Polna, Słoneczna, Kolonia, Rolnicza, Okrężna od nr 13 do nr 20

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Ryszard Broniszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE JADWIGI ZAWADZKIEJ

19 (12,42%)

Justyna Marta Adamusińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA GMINY KRUSZYNA”

8 (5,23%)

Marzena Rębiś

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

16 (10,46%)

Henryk Kowalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA GMINA KRUSZYNA

103 (67,32%)

Marzanna Barbara Sikora

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

7 (4,58%)

Okręg 3

Wików, Kruszyna ulice: Cegielnia, Sadzawki, Leśna, Kościelna, Cmentarna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Cecylia Jasak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE JADWIGI ZAWADZKIEJ

105 (60,69%)

Witold Gabriel Tarnowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

68 (39,31%)

Okręg 4

Kruszyna ulice: Huby, Kościuszki, Krótka, Ogrodowa, Denhoffa, Strażacka, Sienkiewicza, Spadek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Włodzimierz Wilk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE JADWIGI ZAWADZKIEJ

36 (18,65%)

Jerzy Andrzej Rachwalik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA LUDZI Z LUDŹMI

53 (27,46%)

Iwona Renata Niemiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA GMINY KRUSZYNA”

83 (43,01%)

Grzegorz Mieczysław Frymus

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

21 (10,88%)

Okręg 5

Kruszyna ulice: Niepodległości, Pocztowa, Polna, Słoneczna, Wapiennik, Księżycowa, Północna, Przemysłowa, Jana Sobieskiego, Andrzeja Kmicica, Poprzeczna, Sportowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Przemysław Peszke

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE JADWIGI ZAWADZKIEJ

35 (18,42%)

Mateusz Piotr Wróbel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA LUDZI Z LUDŹMI

60 (31,58%)

Sebastian Wysmołek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA GMINY KRUSZYNA”

72 (37,89%)

Patryk Sebastian Wałek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

23 (12,11%)

Okręg 6

Łęg-Kijów, Lgota Mała ulice: Główna od nr 1 do nr 111, Leśna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Katarzyna Dróżdż

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE JADWIGI ZAWADZKIEJ

27 (12,33%)

Monika Agnieszka Gonera

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA LUDZI Z LUDŹMI

4 (1,83%)

Agnieszka Monika Maj

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

78 (35,62%)

Wanda Krystyna Krawczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA GMINA KRUSZYNA

40 (18,26%)

Piotr Jan Piechowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNI DLA KRUSZYNY

70 (31,96%)

Okręg 7

Lgota Mała ulice: Główna od nr 112 do nr 122, Ogrodowa, Słoneczna, Szkolna, Krótka, Wspólna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Halina Zofia Kubik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA LUDZI Z LUDŹMI

0 (0,00%)

Joanna Kruk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA GMINY KRUSZYNA

83 (45,11%)

Wiesława Kazimiera Domagała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA GMINA KRUSZYNA

101 (54,89%)

Okręg 8

Teklinów, Pieńki Szczepockie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Maciej Wąsikiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE JADWIGI ZAWADZKIEJ

124 (63,59%)

Sławomir Marek Kręt

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA GMINY KRUSZYNA

71 (36,41%)

Okręg 9

Widzów ulice: Żwirki i Wigury od nr 1 do nr 48, Kościelna, Kasztanowa, Ogrodowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Edward Musiał

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE JADWIGI ZAWADZKIEJ

72 (62,61%)

Stanisław Ryszard Rorat

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

43 (37,39%)

Okręg 10

Widzów ulice: Mokra, Spacerowa, Słoneczna, Łąkowa, Północna, Żwirki i Wigury od nr 49 do nr 146

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Piotr Dobrakowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE JADWIGI ZAWADZKIEJ

138 (85,71%)

Włodzimierz Stanisław Kulawiak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

23 (14,29%)

Okręg 11

Widzów ulice: Antoniowska, Brzozowa, Dworcowa, Kwiatowa, Osiedlowa, Wspólna, Zachodnia, Krótka, Leśna, Sportowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Dorota Kosela

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE JADWIGI ZAWADZKIEJ

109 (61,93%)

Przemysław Przerada

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

67 (38,07%)

Okręg 12

Widzówek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Marian Kruk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE JADWIGI ZAWADZKIEJ

69 (94,52%)

Aneta Stanisława Kubik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA LUDZI Z LUDŹMI

4 (5,48%)

Okręg 13

Baby

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krystyna Łapeta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE JADWIGI ZAWADZKIEJ

50 (39,06%)

Stanisław Kulej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA LUDZI Z LUDŹMI

23 (17,97%)

Milena Maria Kalwik

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

55 (42,97%)

Okręg 14

Jacków ulice: Wspólna, Spacerowa, Strażacka, Szkolna, Kasztanowa, Brzozowa, Łąkowa, Ogrodowa, Główna od nr 86 do nr 120

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Piotr Zasępa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA LUDZI Z LUDŹMI

6 (5,41%)

Roman Jan Kołaczkowski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

105 (94,59%)

Okręg 15

Jacków ulice: Dworcowa, Leśna, Polna, Zielona, Główna od nr 1 do nr 85

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Maciej Woch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE JADWIGI ZAWADZKIEJ

59 (48,36%)

Andrzej Józef Łapeta

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

63 (51,64%)