Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Siemiatycze

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Słochy Annopolskie, Wólka Nadbużna, Turna Mała.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Pyzowski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

69 (44,81%)

Grażyna Zofia Wilczyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA KRASOWSKIEGO

85 (55,19%)

Okręg 2

Czartajew: ulice Białostocka, Długa do numeru 100, Leśna, Polna, Sosnowa, Spacerowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Stankowiak

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

40 (25,16%)

Zygmunt Poletyło

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA KRASOWSKIEGO

119 (74,84%)

Okręg 3

Czartajew: ulice Długa od numeru 101, Kolonia Czartajew Podleśny, Kolonia Czartajew Sitniki, Szkolna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Zdzisław Kubeł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA KRASOWSKIEGO

48 (46,60%)

Adam Krzysztof Kamiński

KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE

55 (53,40%)

Okręg 4

Kłopoty-Bańki, Kłopoty-Bujny, Kłopoty-Patry, Kłopoty-Stanisławy, Wólka Biszewska.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Olszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA KRASOWSKIEGO

42 (26,92%)

Łukasz Twarowski

KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE

114 (73,08%)

Okręg 5

Grzyby-Orzepy, Krasewice-Czerepy, Krasewice-Jagiełki, Krasewice Stare, Kułygi, Lachówka, Moczydły, Zalesie.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Adamczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA KRASOWSKIEGO

73 (55,30%)

Mieczysław Orzepowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STABILNA GMINA

59 (44,70%)

Okręg 6

Baciki Bliższe, Baciki Średnie.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Walentyn Romaniuk

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

77 (39,90%)

Andrzej Mędrycki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA KRASOWSKIEGO

116 (60,10%)

Okręg 7

Baciki Dalsze, Romanówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Filip Umiastowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA KRASOWSKIEGO

0 (0,00%)

Okręg 8

Kajanka, Ossolin, Tołwin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sebastian Nogieć

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

61 (41,22%)

Leszek Tołwiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA KRASOWSKIEGO

87 (58,78%)

Okręg 9

Klekotowo, Krupice, Ogrodniki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiaczesław Buchowiec

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

68 (51,91%)

Jan Kondraciuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA KRASOWSKIEGO

63 (48,09%)

Okręg 10

Klukowo, Rogawka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Grzyb

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

0 (0,00%)

Okręg 11

Boratyniec Lacki, Boratyniec Ruski, Szerszenie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Emilia Boratyńska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

51 (37,50%)

Leoncjusz Karpiuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA KRASOWSKIEGO

85 (62,50%)

Okręg 12

Olendry, Siemiatycze-Stacja

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Sacharczuk

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

25 (21,37%)

Artur Borkułak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA KRASOWSKIEGO

92 (78,63%)

Okręg 13

Anusin, Turna Duża

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Łuczko

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

96 (50,26%)

Andrzej Gawryś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA KRASOWSKIEGO

95 (49,74%)

Okręg 14

Laskowszczyzna, Leszczka, Wiercień Duży, Wiercień Mały, Wyromiejki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Michał Boguszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA KRASOWSKIEGO

0 (0,00%)

Okręg 15

Cecele, Korzeniówka Duża, Korzeniówka Mała, Skiwy Duże, Skiwy Małe

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adrian Tadeusz Kuczyński

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

82 (58,16%)

Agnieszka Stępkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA KRASOWSKIEGO

59 (41,84%)