Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Radgoszcz

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Grochowiska, Okrężna, Szkolna, Topolowa, Lotników Liberatora

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dominik Adrian Przybyło

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

34 (20,48%)

Robert Grzesiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LUPA

132 (79,52%)

Okręg 2

Akacjowa, Kasztanowa, Kościelna, Witosa nr 75 - 87 nr nieparzyste, od 88 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Eugeniusz Władysław Stanek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LUPA

0 (0,00%)

Okręg 3

Dębowa, Kopernika od nr 81 do końca, Mickiewicza, Szczucińska od nr 73 do końca nr nieparzyste, Wierzbowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Stanisław Moździerz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BĄCZKA

73 (37,06%)

Czesław Miotła

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

34 (17,26%)

Zbigniew Toczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LUPA

90 (45,69%)

Okręg 4

Cicha, Jagiellońska, Mały Dwór, Polna, Słoneczna, Strażacka, pl. Św. Kazimierza, Józefa Otfinowskiego, Ks. Henryka Florka, Ks. Ignacego Piwowarskiego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bernadetta Pikul

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BĄCZKA

61 (29,47%)

Michał Wolak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

60 (28,99%)

Michał Adam Błach

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LUPA

86 (41,55%)

Okręg 5

Narożniki nr 6 - 25, 28 - 46c nr parzyste, Górki, Leśna, Orzeszkowej nr 1 - 32

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Witold Henryk Łącz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BĄCZKA

67 (24,63%)

Kazimierz Król

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

113 (41,54%)

Alfreda Szkotak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LUPA

92 (33,82%)

Okręg 6

Witosa nr 1 - 74, 76 - 82 nr parzyste, Kopernika nr 4 - 80

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Giża

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BĄCZKA

111 (45,49%)

Ryszard Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LUPA

133 (54,51%)

Okręg 7

Szczucińska nr 9 - 72, 76 do końca parzyste, Zadębie, Orzeszkowej nr 33 - 90, 101 - końca nr nieparzyste

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogusława Witaszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BĄCZKA

47 (26,70%)

Łukasz Szwajkosz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

51 (28,98%)

Stefan Kacała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LUPA

78 (44,32%)

Okręg 8

Narożniki nr 27 - 55 nr nieparzyste, od nr 56 do końca, Graniczna, E. Orzeszkowej od nr 98 do końca nr parzyste, Wesoła, Zdrojowa, Spacerowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Cedzidło

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BĄCZKA

39 (26,17%)

Grzegorz Wiesław Golemo

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

20 (13,42%)

Ryszard Wąż

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LUPA

90 (60,40%)

Okręg 9

600 - Lecia Luszowic, Doktora Suwady, Mielecka, Słoneczna, Zachodnia, Tarnowska nr 1 - 47a, Witosa nr 5 - 105

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Halina Jużba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BĄCZKA

65 (35,14%)

Małgorzata Ślipek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

54 (29,19%)

Władysław Bator

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LUPA

66 (35,68%)

Okręg 10

Tarło, Dąbrowska, Pl. Św. Józefa, Krótka, Dworska od nr 84 do końca, Poprzeczna, Ks. Leśniaka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Łukasz Zuziak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BĄCZKA

88 (35,48%)

Augustyn Michał Niemczura

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

71 (28,63%)

Krzysztof Mędala

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LUPA

89 (35,89%)

Okręg 11

Tarnowska od nr 48 do końca, Brzozowa, Równoległa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Celina Ramocka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BĄCZKA

85 (36,02%)

Józef Foszcz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LUPA

151 (63,98%)

Okręg 12

Kwiatowa, Leśna, Polna, Nadbrzeżna, Dworska nr 2 - 83, Dębowa, Starowiejska, Witosa od nr 106 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Biel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BĄCZKA

83 (51,88%)

Łukasz Marek Wieczorek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

38 (23,75%)

Marzena Maria Drożdżowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LUPA

39 (24,38%)

Okręg 13

Małec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Monika Wąż

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BĄCZKA

71 (32,27%)

Kinga Burzec

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

54 (24,55%)

Antoni Maciej Kusiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LUPA

95 (43,18%)

Okręg 14

Żdżary

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogdan Tadeusz Pikul

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BĄCZKA

120 (42,11%)

Mariusz Krzysztof Bąba

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

40 (14,04%)

Alicja Teresa Madej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LUPA

117 (41,05%)

Paweł Piotr Jagiełło

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA OBYWATELI

8 (2,81%)

Okręg 15

Smyków

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Wałaszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BĄCZKA

81 (31,40%)

Stanisław Warzecha

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

64 (24,81%)

Stanisław Żurawski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LUPA

113 (43,80%)