Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - dąbrowski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

gmina Dąbrowa Tarnowska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tadeusz Kwiatkowski
    945 (11,48%)
  2. 2 Jan Czochara
    123 (1,49%)
  3. 5 Renata Maria Sojka
    88 (1,07%)
  4. 4 Władysław Zdzisław Knutelski
    80 (0,97%)
  5. 7 Dorota Teresa Rzeźnik
    39 (0,47%)
  6. 8 Sławomir Żelazny
    138 (1,68%)
  7. 3 Agata Anna Leżoń
    95 (1,15%)
  8. 6 Tomasz Janusz Budyn
    200 (2,43%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ZIEMI DĄBROWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Dorota Helena Długoń
    85 (1,03%)
  2. 2 Norbert Adam Garbarz
    218 (2,65%)
  3. 5 Maria Wanda Kazek
    80 (0,97%)
  4. 4 Paweł Krzysztof Kaczmarski
    381 (4,63%)
  5. 8 Anna Elżbieta Jastrzębiec-Witowska
    243 (2,95%)
  6. 1 Stanisław Ryczek
    428 (5,20%)
  7. 6 Marcin Kądzielawa
    114 (1,39%)
  8. 7 Dariusz Węglowski
    164 (1,99%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDU POWIŚLA DĄBROWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 4 Józefa Borowska-Marciniak
    127 (1,54%)
  2. 5 Antoni Gębski
    21 (0,26%)
  3. 6 Anna Kaczówka
    103 (1,25%)
  4. 8 Krystyna Elżbieta Minorczyk
    39 (0,47%)
  5. 2 Marian Stanisław Gajda
    90 (1,09%)
  6. 3 Józef Jan Aksamit
    45 (0,55%)
  7. 1 Stanisław Początek
    746 (9,07%)
  8. 7 Anna Anita Świerczek
    22 (0,27%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Lesław Piotr Wieczorek
    1 023 (12,43%)
  2. 2 Marta Chrabąszcz
    655 (7,96%)
  3. 5 Bożena Kolarczyk
    137 (1,66%)
  4. 3 Jacek Ryczek
    344 (4,18%)
  5. 6 Katarzyna Ewa Gubernat-Witek
    143 (1,74%)
  6. 4 Renata Lucyna Skrzyniarz
    186 (2,26%)
  7. 7 Mirosław Krzysztof Kawa
    224 (2,72%)
  8. 8 Andrzej Marcin Giza
    903 (10,97%)

Okręg 2

gmina Bolesław gmina Gręboszów gmina Mędrzechów gmina Olesno

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 7 Angelina Katarzyna Wójcik
    40 (0,63%)
  2. 1 Bogdan Józef Bigos
    646 (10,16%)
  3. 3 Adam Sławomir Rzemiński
    170 (2,67%)
  4. 4 Małgorzata Józefa Bułat
    113 (1,78%)
  5. 2 Józef Misiaszek
    554 (8,71%)
  6. 5 Zbigniew Paweł Miałkowski
    75 (1,18%)
  7. 6 Kinga Bożena Walczak
    52 (0,82%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ZIEMI DĄBROWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Grzegorz Jan Król
    39 (0,61%)
  2. 4 Iwona Maria Wrzoskiewicz-Słonka
    37 (0,58%)
  3. 2 Mariusz Andrzej Kiwior
    71 (1,12%)
  4. 1 Piotr Antoni Kaczmarczyk
    121 (1,90%)
  5. 3 Patrycja Wiktoria Chmura
    34 (0,53%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDU POWIŚLA DĄBROWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 2 Kamil Marcin Pikul
    105 (1,65%)
  2. 3 Piotr Kazimierz Gryszówka
    35 (0,55%)
  3. 6 Stanisław Eugeniusz Pszczoła
    61 (0,96%)
  4. 7 Mariusz Paweł Pytka
    42 (0,66%)
  5. 4 Mariola Teresa Gwóźdź
    84 (1,32%)
  6. 1 Barbara Maria Pobiegło
    798 (12,55%)
  7. 5 Jolanta Kupiec
    20 (0,31%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Jarosław Bartoń
    540 (8,49%)
  2. 1 Sebastian Kądzielawa
    927 (14,58%)
  3. 2 Marian Józef Szajor
    1 290 (20,29%)
  4. 4 Maria Teresa Borek
    75 (1,18%)
  5. 6 Lucyna Maria Satko
    100 (1,57%)
  6. 5 Anna Barbara Jasak-Chrabąszcz
    228 (3,59%)
  7. 7 Mirosław Stanisław Panek
    102 (1,60%)

Okręg 3

gmina Radgoszcz gmina Szczucin

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marian Zbigniew Wadas
    301 (3,52%)
  2. 4 Renata Beata Klimek
    228 (2,67%)
  3. 1 Marek Kopia
    892 (10,43%)
  4. 7 Krystyna Wrzodak
    120 (1,40%)
  5. 8 Krzysztof Kozaczka
    82 (0,96%)
  6. 5 Czesław Doroż
    109 (1,27%)
  7. 6 Jan Sipior
    306 (3,58%)
  8. 3 Stella Józefa Dąbroś
    179 (2,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ZIEMI DĄBROWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Adam Murczek
    213 (2,49%)
  2. 1 Andrzej Ignacy Urbanik
    395 (4,62%)
  3. 2 Jan Marian Zuziak
    124 (1,45%)
  4. 8 Krystyna Szymańska
    164 (1,92%)
  5. 5 Grażyna Dadej
    49 (0,57%)
  6. 4 Ewa Magdalena Chwałek
    43 (0,50%)
  7. 7 Wojciech Kazimierz Kabat
    18 (0,21%)
  8. 6 Jarosław Andrzej Dzięgiel
    120 (1,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDU POWIŚLA DĄBROWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 5 Jacek Łachut
    278 (3,25%)
  2. 4 Agata Pikul
    52 (0,61%)
  3. 3 Teresa Elżbieta Furgał
    54 (0,63%)
  4. 1 Tomasz Piotr Bełzowski
    189 (2,21%)
  5. 2 Kazimierz Drożdżowski
    257 (3,01%)
  6. 6 Małgorzata Topór
    52 (0,61%)
  7. 7 Władysław Ziobro
    34 (0,40%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krzysztof Bryk
    1 056 (12,35%)
  2. 3 Krzysztof Marek Kupiec
    806 (9,42%)
  3. 4 Stefan Luszowiecki
    544 (6,36%)
  4. 2 Kamil Kwiatkowski
    630 (7,37%)
  5. 5 Piotr Paweł Bielaszka
    375 (4,38%)
  6. 7 Jolanta Maria Motyka
    155 (1,81%)
  7. 8 Barbara Łuszcz
    462 (5,40%)
  8. 6 Bogusława Wajda
    265 (3,10%)