Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Chąśno

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Błędów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Błażejewski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 2

Sołectwo Skowroda Północna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Magdalena Anna Boczek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 3

Sołectwa: Skowroda Południowa, Karnków

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Piotr Majer

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

52 (53,61%)

Wiesław Skomiał

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

45 (46,39%)

Okręg 4

Sołectwo Sierżniki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Łukasz Płuska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 5

Sołectwo Chąśno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Kępka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

61 (67,03%)

Marcin Grzegorzewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

30 (32,97%)

Okręg 6

Sołectwo Chąśno Drugie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Paweł Gać

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 7

Część Sołectwa Goleńsko od nr 1 do nr 38

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Zenobia Zabost

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 8

Część Sołectwa Goleńsko od nr 39 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bożena Anna Brodecka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 9

Sołectwo Marianka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Majer

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 10

Sołectwo Wyborów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiktor Piotr Lis

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 11

Sołectwo Mastki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Julian Wojciech Gawroński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 12

Sołectwo Karsznice Duże

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ireneusz Sołtysiak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 13

Sołectwa: Nowa Niespusza, Karsznice Małe

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Jaros

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 14

Sołectwo Niespusza-Wieś

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesława Adamowicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 15

Sołectwo Przemysłów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Leszek Górajek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)