Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - łowicki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Łowicz

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS ŁOWICZ I POWIAT ŁOWICKI

kandydatliczba głosów

  1. 4 Filip Ziółkowski
    119 (0,95%)
  2. 1 Krystian Cipiński
    1 559 (12,40%)
  3. 2 Zbigniew Kuczyński
    561 (4,46%)
  4. 5 Maria Stanisława Wojtylak
    147 (1,17%)
  5. 7 Małgorzata Magdalena Antosik
    171 (1,36%)
  6. 6 Izabella Siwińska
    59 (0,47%)
  7. 8 Jacek Rybus
    242 (1,93%)
  8. 9 Bogusław Bończak
    573 (4,56%)
  9. 3 Katarzyna Małgorzata Słoma
    439 (3,49%)

KOMITET WYBORCZY ŁOWICKIE.PL

kandydatliczba głosów

  1. 9 Ryszard Andrzej Szmajdziński
    306 (2,43%)
  2. 6 Irena Stanisława Grzelak-Zielińska
    33 (0,26%)
  3. 7 Jacek Jan Maciejak
    122 (0,97%)
  4. 8 Katarzyna Wiktoria Skierska-Pięta
    187 (1,49%)
  5. 1 Krzysztof Lech Górski
    490 (3,90%)
  6. 2 Grażyna Halina Rosa-Wüstermann
    218 (1,73%)
  7. 3 Adam Kalinowski
    141 (1,12%)
  8. 5 Witold Piotr Klajs
    110 (0,88%)
  9. 4 Agata Katarzyna Kłos
    185 (1,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Janusz Edward Michalak
    500 (3,98%)
  2. 2 Andrzej Grabowski
    192 (1,53%)
  3. 3 Jolanta Irena Kępka
    299 (2,38%)
  4. 5 Joanna Izabela Walczak
    67 (0,53%)
  5. 4 Robert Wilk
    109 (0,87%)
  6. 7 Sebastian Dawid Cichal
    85 (0,68%)
  7. 8 Rafał Antosik
    101 (0,80%)
  8. 6 Izabela Zofia Pawluk
    36 (0,29%)
  9. 9 Joanna Dorota Chociłowska-Chołuj
    60 (0,48%)

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE ŁOWICKIE

kandydatliczba głosów

  1. 7 Łukasz Jóźwiak
    18 (0,14%)
  2. 1 Kamil Sobol
    686 (5,46%)
  3. 4 Anna Kornela Lelonkiewicz
    44 (0,35%)
  4. 2 Bogdan Jaśniewski
    187 (1,49%)
  5. 5 Adam Zbigniew Szkup
    59 (0,47%)
  6. 3 Paulina Motyl
    98 (0,78%)
  7. 9 Paweł Wizgier
    122 (0,97%)
  8. 6 Halina Mirosława Bartochowska
    18 (0,14%)
  9. 8 Justyna Maria Dębska
    50 (0,40%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Piotr Michał Gołaszewski
    747 (5,94%)
  2. 3 Karina Maria Sędkowska-Staszewska
    272 (2,16%)
  3. 1 Marcin Rafał Kosiorek
    1 051 (8,36%)
  4. 4 Anna Popławska
    202 (1,61%)
  5. 8 Marcin Witczak
    122 (0,97%)
  6. 5 Aleksandra Ewa Jaworska-Zielińska
    105 (0,84%)
  7. 9 Krzysztof Zieliński
    184 (1,46%)
  8. 7 Roman Rześny
    226 (1,80%)
  9. 6 Beata Justyna Dudkowska
    117 (0,93%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Stanisław Olęcki
    222 (1,77%)
  2. 8 Sławomir Bogusław Błaszczyk
    50 (0,40%)
  3. 3 Ewa Skopińska
    42 (0,33%)
  4. 2 Zofia Henryka Rogowska-Tylman
    506 (4,03%)
  5. 6 Ryszard Czesław Deluga
    50 (0,40%)
  6. 5 Cezary Jerzy Znyk
    101 (0,80%)
  7. 7 Sylwia Walkiewicz
    34 (0,27%)
  8. 9 Zbigniew Rybus
    110 (0,88%)
  9. 4 Dorota Łucja Osowska
    36 (0,29%)

Okręg 2

Gmina Domaniewice, Gmina Zduny, Gmina Bielawy.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS ŁOWICZ I POWIAT ŁOWICKI

kandydatliczba głosów

  1. 3 Piotr Klimkowski
    145 (2,16%)
  2. 5 Agnieszka Pastusiak
    67 (1,00%)
  3. 1 Henryka Kierzkowska
    99 (1,48%)
  4. 4 Marcin Stanisław Wodzyński
    25 (0,37%)
  5. 2 Krystyna Irena Sieczkowska
    113 (1,69%)

KOMITET WYBORCZY ŁOWICKIE.PL

kandydatliczba głosów

  1. 4 Anna Elżbieta Kukieła
    15 (0,22%)
  2. 1 Dariusz Stanisław Topolski
    402 (6,00%)
  3. 2 Krzysztof Józef Chlebny
    228 (3,40%)
  4. 3 Monika Pałyga
    50 (0,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mieczysław Feliks Szymajda
    412 (6,15%)
  2. 2 Tomasz Chądzyński
    168 (2,51%)
  3. 3 Cecylia Ewa Dziedziela
    72 (1,07%)
  4. 4 Karolina Katarzyna Urbańska
    28 (0,42%)
  5. 5 Elżbieta Maria Majchrzak
    35 (0,52%)
  6. 6 Witold Wiechno
    203 (3,03%)

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE ŁOWICKIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Roman Paweł Wodzyński
    142 (2,12%)
  2. 2 Aneta Anna Grzegory
    126 (1,88%)
  3. 5 Agata Aleksandra Lisowska
    3 (0,04%)
  4. 3 Jacek Rolewski
    42 (0,63%)
  5. 6 Mariusz Jarosław Lewandowski
    6 (0,09%)
  6. 4 Agata Katarzyna Miziołek
    37 (0,55%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Teresa Helena Grabowicz
    122 (1,82%)
  2. 5 Halina Agata Miedzianowska
    241 (3,60%)
  3. 1 Marek Kazimierz Jędrzejczak
    718 (10,72%)
  4. 2 Gabriel Stanisław Jędrachowicz
    296 (4,42%)
  5. 6 Aleksander Frankiewicz
    604 (9,02%)
  6. 4 Renata Anna Rutkowska-Liberska
    150 (2,24%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jacek Grzegorz Chudy
    749 (11,18%)
  2. 3 Maria Bończak
    153 (2,28%)
  3. 4 Aneta Magdalena Tarkowska
    59 (0,88%)
  4. 2 Stanisława Felczyńska
    199 (2,97%)
  5. 6 Jerzy Wolski
    595 (8,88%)
  6. 5 Ryszard Klemens Ogonowski
    394 (5,88%)

Okręg 3

Gmina Chąśno, Gmina Łowicz, Gmina Kiernozia, Gmina Kocierzew Płudniowy

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS ŁOWICZ I POWIAT ŁOWICKI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Katarzyna Anna Tadeusiak
    165 (2,20%)
  2. 5 Violetta Wrońska
    32 (0,43%)
  3. 2 Franciszek Jeremi Kaliński
    93 (1,24%)
  4. 3 Konrad Waldemar Karwat
    62 (0,83%)
  5. 4 Grzegorz Stanisław Kapusta
    105 (1,40%)

KOMITET WYBORCZY ŁOWICKIE.PL

kandydatliczba głosów

  1. 2 Aneta Skwarna
    30 (0,40%)
  2. 1 Dariusz Jasiński
    50 (0,67%)
  3. 4 Sylwester Henryk Mostowski
    7 (0,09%)
  4. 5 Jacek Paweł Kłos
    79 (1,05%)
  5. 3 Beata Ewa Gawęcka
    36 (0,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 5 Miłosława Alina White
    37 (0,49%)
  2. 4 Michał Wiktor Brzozowski
    31 (0,41%)
  3. 3 Jolanta Franciszka Dąbrowska
    105 (1,40%)
  4. 6 Dariusz Szymanik
    293 (3,90%)
  5. 1 Piotr Hubert Malczyk
    517 (6,89%)
  6. 2 Urszula Kapusta-Tymoshchuk
    295 (3,93%)

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE ŁOWICKIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Grzegorz Andrzej Bogucki
    736 (9,80%)
  2. 3 Beata Lewaniak
    80 (1,07%)
  3. 2 Bartosz Pełka
    68 (0,91%)
  4. 4 Stanisław Jan Budzeń
    55 (0,73%)
  5. 5 Agata Jaśniewska
    34 (0,45%)
  6. 6 Aneta Anna Chojecka
    32 (0,43%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krzysztof Tadeusz Dąbrowski
    1 193 (15,89%)
  2. 5 Irena Emilia Wróbel
    111 (1,48%)
  3. 3 Jan Skomiał
    299 (3,98%)
  4. 4 Robert Sobieszek
    252 (3,36%)
  5. 2 Barbara Henryka Kołodziejczyk
    398 (5,30%)
  6. 6 Małgorzata Renata Miazek
    341 (4,54%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marzena Katarzyna Bogusz
    268 (3,57%)
  2. 3 Wojciech Lus
    167 (2,22%)
  3. 6 Michał Janusz Śliwiński
    623 (8,30%)
  4. 1 Irena Kolos
    618 (8,23%)
  5. 5 Mirosław Rześny
    118 (1,57%)
  6. 4 Anna Elżbieta Rybus
    177 (2,36%)

Okręg 4

Gmina Nieborów, Gmina Łyszkowice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS ŁOWICZ I POWIAT ŁOWICKI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marian Stanisław Dańczak
    84 (1,24%)
  2. 1 Krzysztof Selenta
    499 (7,35%)
  3. 3 Marek Sobczak
    170 (2,51%)
  4. 5 Marzena Malangiewicz
    73 (1,08%)
  5. 4 Anna Antosik
    103 (1,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 6 Danuta Wiesiołek
    28 (0,41%)
  2. 1 Tadeusz Kozioł
    594 (8,75%)
  3. 3 Teresa Duranowska
    43 (0,63%)
  4. 2 Ryszard Adam Malesa
    141 (2,08%)
  5. 4 Waldemar Michał Wiercioch
    237 (3,49%)
  6. 5 Magdalena Teresa Boczek
    63 (0,93%)

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE ŁOWICKIE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Katarzyna Helena Balcerek-Nowak
    46 (0,68%)
  2. 1 Monika Agnieszka Wawrzyn
    218 (3,21%)
  3. 4 Renata Wójcik
    21 (0,31%)
  4. 3 Leszek Antos
    331 (4,88%)
  5. 6 Andrzej Werle
    347 (5,11%)
  6. 5 Remigiusz Zbigniew Fabich
    99 (1,46%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Cezary Adam Traut
    265 (3,91%)
  2. 5 Włodzimierz Marek Gratys
    305 (4,49%)
  3. 1 Beata Małgorzata Sawicka
    994 (14,65%)
  4. 2 Urszula Karolina Kotynia-Markus
    236 (3,48%)
  5. 4 Klaudia Marta Pająk
    192 (2,83%)
  6. 6 Waldemar Paweł Krajewski
    350 (5,16%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Waldemar Szabelski
    478 (7,04%)
  2. 4 Sabina Paradowska
    60 (0,88%)
  3. 1 Krzysztof Andrzej Figat
    505 (7,44%)
  4. 3 Emilia Agata Burzyńska
    107 (1,58%)
  5. 6 Kamil Bodek
    165 (2,43%)
  6. 5 Krystyna Jagoda
    32 (0,47%)