Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Zawonia

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Zawonia ulice: Budczycka, Łąkowa, Zacisze, Radosna, Swobodna, Wiosenna, Trzebnicka, Rumiankowa, Letnia, Jesienna, Leśna, Stawowa, Topolowa, Nowa, Akacjowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Eugeniusz Rudkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZAWONIA - WSPÓLNE DOBRO”

100 (48,54%)

Wanda Fabianowicz-Niwa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

106 (51,46%)

Okręg 2

Sołectwo Zawonia ulice: Słoneczna, Spacerowa, Tęczowa, Spokojna, Wrzosowa, Piaskowa, Zielona, Szkolna, Nauczycielska, Krótka, Sportowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grażyna Ogrodowicz-Nitka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZAWONIA - WSPÓLNE DOBRO”

140 (67,63%)

Magdalena Kępska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

67 (32,37%)

Okręg 3

Sołectwo Zawonia ulice: Jarzębinowa, Jaśminowa, Klonowa, Kasztanowa, Rowerowa, Wspinaczkowa, Brzozowa, Milicka, Oleśnicka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Madej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZAWONIA - WSPÓLNE DOBRO”

87 (44,62%)

Monika Jasik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

108 (55,38%)

Okręg 4

Sołectwa: Kałowice, Pstrzejowice, Sucha Wielka, Budczyce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jarosław Robert Jerdonek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZAWONIA - WSPÓLNE DOBRO”

119 (64,32%)

Grzegorz Wojciech Burgiel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA 2018

15 (8,11%)

Magdalena Szulga-Żak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

51 (27,57%)

Okręg 5

Sołectwo: Sędzice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Ciosk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZAWONIA - WSPÓLNE DOBRO”

82 (63,57%)

Mariusz Tomasz Waliszczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

47 (36,43%)

Okręg 6

Sołectwa: Czachowo, Radłów, Skotniki, Głuchów Dolny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jadwiga Zawada

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZAWONIA - WSPÓLNE DOBRO”

59 (32,24%)

Katarzyna Maria Grech

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

63 (34,43%)

Henryk Józef Lasota

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPARCIE DLA ROZWOJU GMINY”

61 (33,33%)

Okręg 7

Sołectwa: Cielętniki, Miłonowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Stanisław Radota

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZAWONIA - WSPÓLNE DOBRO”

48 (55,81%)

Edyta Zofia Staśto

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

38 (44,19%)

Okręg 8

Sołectwo Tarnowiec i p. Sucha Mała

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Czesław Warzecha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZAWONIA - WSPÓLNE DOBRO”

114 (59,07%)

Katarzyna Kazimiera Grabkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

79 (40,93%)

Okręg 9

Sołectwa: Prawocice, Rzędziszowice i p. Kopiec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Izabella Paulina Grzelak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZAWONIA - WSPÓLNE DOBRO”

70 (44,03%)

Jerzy Wasiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

70 (44,03%)

Janusz Czesław Szymczyszyn

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPARCIE DLA ROZWOJU GMINY”

19 (11,95%)

Okręg 10

Sołectwa: Niedary, Ludgierzowice i p. Pomianowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Jan Michałowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZAWONIA - WSPÓLNE DOBRO”

110 (79,71%)

Agata Katarzyna Woloszczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

28 (20,29%)

Okręg 11

Sołectwa: Pęciszów, Stanięcice i p. Złotówek, Trzęsowice, Grochowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Marian Onyśko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZAWONIA - WSPÓLNE DOBRO”

128 (55,17%)

Andrzej Iwaszuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

104 (44,83%)

Okręg 12

Sołectwo Czeszów ulice: Milicka, Polna, Wąska, Zawońska, Zielona, Złotowska, Stawowa, pl. Lipowy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Elżbieta Kaleńczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZAWONIA - WSPÓLNE DOBRO”

94 (68,12%)

Marianna Zofia Ogonowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

44 (31,88%)

Okręg 13

Sołectwo Czeszów ulice: Brzozowa, Dębowa, Kasztanowa, Leśna, Sosnowa, Sportowa, Tęczowa, Topolowa, Trzebnicka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aneta Joanna Jasińska-Madra

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZAWONIA - WSPÓLNE DOBRO”

95 (63,76%)

Paweł Łaczmański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

54 (36,24%)

Okręg 14

Sołectwo Czeszów ulice: Marii Konopnickiej, Kwiatowa, Okólna, Piaskowa, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zdzisław Marszałek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZAWONIA - WSPÓLNE DOBRO”

100 (65,36%)

Dawid Robert Stec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA 2018

25 (16,34%)

Małgorzata Smolak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

28 (18,30%)

Okręg 15

Sołectwo Złotów i p. Trzemsze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jolanta Jadwiga Wojtala

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZAWONIA - WSPÓLNE DOBRO”

106 (63,86%)

Małgorzata Barbara Suchecka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

60 (36,14%)