Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - trzebnicki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Gminy: Trzebnica, Zawonia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Henryk Tadeusz Jacukowicz
    603 (5,04%)
  2. 2 Piotr Andrzej Okuniewicz
    752 (6,29%)
  3. 3 Zenon Andrzej Janiak
    432 (3,61%)
  4. 5 Wiesław Tadeusz Krakowiak
    56 (0,47%)
  5. 6 Joanna Alicja Kubiak
    94 (0,79%)
  6. 7 Jolanta Gradowicz
    27 (0,23%)
  7. 8 Krystyna Małgorzata Janowska
    86 (0,72%)
  8. 9 Szymon Szydłowski
    275 (2,30%)
  9. 4 Ewelina Dagmara Jastrząb
    183 (1,53%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA DŁUGOZIMY - SKUTECZNI DLA ROZWOJU

kandydatliczba głosów

  1. 7 Janusz Pancerz
    504 (4,21%)
  2. 6 Jadwiga Drobik
    278 (2,32%)
  3. 8 Renata Bisikiewicz
    297 (2,48%)
  4. 1 Jerzy Feliks Trela
    1 250 (10,45%)
  5. 2 Daniel Piotr Buczak
    754 (6,30%)
  6. 3 Dorota Worotniak
    511 (4,27%)
  7. 9 Elżbieta Muszyńska
    296 (2,48%)
  8. 4 Mariusz Szkaradziński
    550 (4,60%)
  9. 5 Bogusław Janusz Rubaszewski
    720 (6,02%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Robert Paweł Adach
    977 (8,17%)
  2. 2 Jan Franciszek Zdziarski
    615 (5,14%)
  3. 3 Adam Jan Gubernat
    604 (5,05%)
  4. 4 Wojciech Maciej Wróbel
    366 (3,06%)
  5. 5 Dominika Bogumiła Łasica
    71 (0,59%)
  6. 7 Małgorzata Lucyna Pawelec
    102 (0,85%)
  7. 8 Magdalena Janik
    72 (0,60%)
  8. 6 Ewelina Barbara Budner
    23 (0,19%)
  9. 9 Miłosz Kacper Łapiński
    237 (1,98%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWO-LUDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Mirosław Zbigniew Wiewiór
    24 (0,20%)
  2. 3 Konrad Przemysław Buczek
    82 (0,69%)
  3. 1 Łukasz Paweł Grześkowicz
    65 (0,54%)
  4. 2 Jolanta Małgorzata Gawor
    138 (1,15%)
  5. 7 Barbara Zofia Kowalak
    12 (0,10%)
  6. 4 Jacek Janusz Zalach
    21 (0,18%)
  7. 8 Tadeusz Tiuchty
    61 (0,51%)
  8. 5 Violetta Agata Olszewska
    22 (0,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ POWIAT”

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mirosław Pindor
    111 (0,93%)
  2. 6 Piotr Marcin Bartosik
    99 (0,83%)
  3. 4 Paulina Marianna Młodzik
    34 (0,28%)
  4. 3 Wiesława Wawrzyniak
    81 (0,68%)
  5. 1 Grzegorz Stefan Derela
    446 (3,73%)
  6. 5 Krystyna Górnicz
    28 (0,23%)

Okręg 2

Gmina: Wisznia Mała

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Edyta Joanna Boksa
    211 (4,48%)
  2. 1 Tadeusz Iwaszuk
    444 (9,42%)
  3. 3 Wiesław Mróz
    185 (3,93%)
  4. 5 Jolanta Maria Koperniak
    87 (1,85%)
  5. 2 Stanisław Andrzej Skotny
    251 (5,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA DŁUGOZIMY - SKUTECZNI DLA ROZWOJU

kandydatliczba głosów

  1. 1 Janina Elżbieta Drabiak
    86 (1,83%)
  2. 3 Małgorzata Urszula Pisarek
    160 (3,40%)
  3. 4 Stanisław Sanecki
    83 (1,76%)
  4. 5 Agnieszka Ewelina Witaszczyk-Woda
    115 (2,44%)
  5. 2 Robert Sławomir Cichoński
    95 (2,02%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zygmunt Wojciechowski
    208 (4,42%)
  2. 1 Wiktor Wincenty Lubieniecki
    480 (10,19%)
  3. 3 Ewa Maria Frankiewicz
    132 (2,80%)
  4. 4 Dorota Małgorzata Kowalska
    90 (1,91%)
  5. 5 Maciej Augustyn Łamasz
    340 (7,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWO-LUDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Andrzej Janusz Kunysz
    124 (2,63%)
  2. 1 Sławomira Elżbieta Misiura-Hermann
    353 (7,49%)
  3. 3 Roman Andrzej Piworowicz
    289 (6,13%)
  4. 5 Ernest Cyprian Pociejowski
    347 (7,37%)
  5. 2 Józefa Bebłocińska
    210 (4,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ POWIAT”

kandydatliczba głosów

  1. 2 Bartosz Jerzy Ryszkowski
    62 (1,32%)
  2. 3 Sandra Weronika Kubasik
    105 (2,23%)
  3. 1 Agnieszka Jadwiga Belczyk
    205 (4,35%)
  4. 4 Dominik Stan Wieleba
    49 (1,04%)

Okręg 3

Gmina: Oborniki Śląskie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tomasz Adam Sokołowski
    325 (3,52%)
  2. 1 Sławomir Andrzej Węgrzynowicz
    1 062 (11,51%)
  3. 5 Ewa Irena Rusztyn
    87 (0,94%)
  4. 3 Ryszard Cymerman
    263 (2,85%)
  5. 7 Zenon Wacław Łodygowski
    190 (2,06%)
  6. 4 Jolanta Maria Dudczenko
    190 (2,06%)
  7. 6 Urszula Spirydowicz
    98 (1,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA DŁUGOZIMY - SKUTECZNI DLA ROZWOJU

kandydatliczba głosów

  1. 4 Mirosław Kuczera
    132 (1,43%)
  2. 1 Sławomir Błażewski
    760 (8,24%)
  3. 3 Kornel Delczyk
    122 (1,32%)
  4. 2 Dominika Głowaczewska-Nahotko
    62 (0,67%)
  5. 5 Janina Teresa Janeczko
    147 (1,59%)
  6. 6 Halina Kucznier
    226 (2,45%)
  7. 7 Stefan Władysław Gut
    120 (1,30%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Henryk Wiesław Cymerman
    1 772 (19,20%)
  2. 3 Ewa Elżbieta Pasek
    338 (3,66%)
  3. 5 Alicja Justyna Żywiec
    240 (2,60%)
  4. 4 Stanisław Hurkasiewicz
    638 (6,91%)
  5. 6 Sławomir Szypulski
    268 (2,90%)
  6. 7 Łukasz Tomasz Budas
    988 (10,71%)
  7. 2 Jadwiga Krystyna Głodowska
    338 (3,66%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWO-LUDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Janusz Jaworski
    109 (1,18%)
  2. 2 Alina Danuta Krzychała
    57 (0,62%)
  3. 3 Maria Różańska
    27 (0,29%)
  4. 4 Maria Regina Zielona
    17 (0,18%)
  5. 5 Bronisław Stefan Kasiniak
    104 (1,13%)
  6. 6 Monika Patrycja Kawa
    24 (0,26%)
  7. 7 Jarosław Grobelny
    25 (0,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ POWIAT”

kandydatliczba głosów

  1. 1 Adam Jerzy Stocki
    204 (2,21%)
  2. 7 Przemysław Wojciech Wojciechowski
    24 (0,26%)
  3. 2 Anna Bogusława Żywiec
    71 (0,77%)
  4. 3 Katarzyna Skowronek-Walasek
    96 (1,04%)
  5. 5 Agnieszka Barbara Węgrzycka
    23 (0,25%)
  6. 4 Zdzisław Stanisław Kalita
    47 (0,51%)
  7. 6 Ryszard Andrzej Jakubowski
    34 (0,37%)

Okręg 4

Gminy: Żmigród, Prusice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Leszek Kraszewski
    266 (2,65%)
  2. 1 Stanisław Jerzy Maciejewski
    537 (5,35%)
  3. 2 Wanda Kondrat
    179 (1,78%)
  4. 4 Małgorzata Maria Czyściak
    109 (1,09%)
  5. 5 Karolina Maksymów
    60 (0,60%)
  6. 6 Jacek Podrygajło
    169 (1,68%)
  7. 7 Tadeusz Rychczyński
    29 (0,29%)
  8. 8 Przemysław Ludwik Cybulski
    128 (1,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA DŁUGOZIMY - SKUTECZNI DLA ROZWOJU

kandydatliczba głosów

  1. 1 Waldemar Józef Wysocki
    360 (3,59%)
  2. 3 Piotr Jerzy Kaczałko
    529 (5,27%)
  3. 7 Elżbieta Grzegorczyk
    122 (1,22%)
  4. 2 Katarzyna Stanisława Lech
    304 (3,03%)
  5. 8 Waldemar Szulc
    108 (1,08%)
  6. 6 Lidia Maria Grześniak
    90 (0,90%)
  7. 5 Artur Tomasz Kanicki
    78 (0,78%)
  8. 4 Włodzimierz Grzegorz Drząszcz
    243 (2,42%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Przemysław Sebastian Wroński
    251 (2,50%)
  2. 1 Grzegorz Damian Terebun
    1 319 (13,14%)
  3. 3 Sławomir Tomaszek
    343 (3,42%)
  4. 2 Joanna Wiraszka
    509 (5,07%)
  5. 4 Magdalena Wioletta Brodala
    188 (1,87%)
  6. 8 Paweł Grzyb
    471 (4,69%)
  7. 5 Renata Monika Skiba
    72 (0,72%)
  8. 7 Robert Korytkowski
    377 (3,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWO-LUDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Małgorzata Danuta Matusiak
    1 261 (12,56%)
  2. 5 Sylwia Zuzanna Sułek-Balcerzak
    200 (1,99%)
  3. 7 Robert Stanisław Grabkowski
    249 (2,48%)
  4. 2 Paweł Dawid Oleś
    723 (7,20%)
  5. 6 Robert Zenon Zając
    83 (0,83%)
  6. 3 Sławomir Józef Woźniak
    106 (1,06%)
  7. 4 Paulina Lempart
    77 (0,77%)
  8. 8 Aleksander Marcin Wroński
    500 (4,98%)