Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Małogoszcz

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Małogoszcz ulice: 11 Listopada, Chęcińska, Jaszowskiego, Jędrzejowska od Nr 1 do Nr 33 i od Nr 34 do Nr 42 i Nr 44, Konarskiego, Jarków, Wesoła, Wspólna, Sabianów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PIOTROWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Michał Robert Borowski
    187 (38,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE OBLICZE GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Mirosław Zbigniew Wierzbicki
    93 (19,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA BAZYLEWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 21 Mariusz Stanisław Bazylewicz
    93 (19,14%)

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Tomasz Władysław Polit
    61 (12,55%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jan Krzysztof Niechciał
    52 (10,70%)

Okręg 2

Miasto Małogoszcz ulice: Grochowska, Kościelna, Langiewicza, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Plac Kościuszki, Pustowójtówny, Warszawska, Włoszczowska, 3 Maja

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PIOTROWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Anna Beata Kupczyk
    144 (33,96%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ MAŁOGOSZCZA

kandydatliczba głosów

  1. 23 Dariusz Marek Strychalski
    181 (42,69%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Dariusz Tadeusz Kosiniak
    99 (23,35%)

Okręg 3

Miasto Małogoszcz ulica Osiedle od Nr 1 do Nr 4, Nr 1 A

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PIOTROWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Błażej Antoni Kuterasiński
    137 (43,63%)

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Łukasz Marcin Wiater
    71 (22,61%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Henryk Cacek
    106 (33,76%)

Okręg 4

Miasto Małogoszcz ulica Osiedle od Nr 5 do Nr 9

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PIOTROWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Alfreda Jadwiga Raus
    107 (39,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE OBLICZE GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Grzegorz Węgrzyn
    24 (8,79%)

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Tomasz Grzegorz Niechciał
    77 (28,21%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Agnieszka Karolina Żubrowska
    65 (23,81%)

Okręg 5

Miasto Małogoszcz ulice: Osiedle Nr 9 A, od Nr 10 do Nr 19, Jędrzejowska Nr 33 A, 33 B i 43 A, Słoneczna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PIOTROWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Stanisław Ryszard Tracichleb
    147 (41,53%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE OBLICZE GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Paweł Edward Bień
    93 (26,27%)

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Dariusz Mariusz Szkuć
    41 (11,58%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Monika Magdalena Baran
    73 (20,62%)

Okręg 6

Sołectwa: Kozłów, Henryków

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PIOTROWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Piotr Andrzej Malinowski
    119 (30,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE OBLICZE GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Tomasz Zbigniew Wieczorek
    74 (19,07%)

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Stanisław Jan Włodarczyk
    131 (33,76%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marian Jaksik
    64 (16,49%)

Okręg 7

Sołectwa: Lasochów, Wiśnicz, Ludwinów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PIOTROWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Katarzyna Kinga Sosnowska
    66 (15,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE OBLICZE GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Mariusz Stanisław Sosnowski
    65 (15,22%)

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Sylwester Andrzej Gawron
    148 (34,66%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Robert Władysław Zdeb
    106 (24,82%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUCZYŃSCY

kandydatliczba głosów

  1. 22 Dawid Wiesław Łuczyński
    42 (9,84%)

Okręg 8

Sołectwa: Żarczyce Duże, Żarczyce Małe

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PIOTROWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Henryk Marian Cabaj
    256 (56,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE OBLICZE GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Paulina Iwona Wojarska
    58 (12,78%)

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Krzysztof Paweł Sadowski
    20 (4,41%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Elżbieta Świerczyńska
    120 (26,43%)

Okręg 9

Sołectwa: Mieronice, Wyganów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PIOTROWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Mikołaj Zygmunt Żak
    186 (39,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE OBLICZE GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Marek Edmund Stańczyk
    43 (9,03%)

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Dorota Helena Świerczyńska
    41 (8,61%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Agnieszka Raus
    150 (31,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNA HELICKA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Justyna Helicka
    56 (11,76%)

Okręg 10

Sołectwa: Rembieszyce, Karsznice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PIOTROWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Teresa Dorota Grabowska
    90 (23,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE OBLICZE GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Janusz Artur Paździerz
    118 (31,38%)

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Anna Urszula Dziopa
    109 (28,99%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Sławomir Mikulski
    59 (15,69%)

Okręg 11

Sołectwa: Lipnica, Wola Tesserowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PIOTROWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Piotr Grzegorz Sanek
    144 (41,98%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE OBLICZE GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Marta Maria Cichorz
    88 (25,66%)

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Arkadiusz Grzyb
    76 (22,16%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Dariusz Janusz Ogórek
    35 (10,20%)

Okręg 12

Sołectwo: Złotniki, Mniszek

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PIOTROWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Adam Maciej Świerczyński
    227 (42,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE OBLICZE GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Marek Piotr Łataś
    122 (22,59%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Justyna Katarzyna Kowalska
    191 (35,37%)

Okręg 13

Sołectwo: Zakrucze, Wrzosówka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PIOTROWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marcin Mieczysław Kowalski
    86 (31,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE OBLICZE GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Izabela Ewa Maroń
    102 (36,96%)

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Damian Adrian Wiater
    16 (5,80%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jan Wincenty Molenda
    72 (26,09%)

Okręg 14

Sołectwa: Leśnica

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PIOTROWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Magdalena Grażyna Kozieł
    122 (46,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE OBLICZE GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Monika Patrycja Hajduk
    66 (25,19%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ryszard Rączkiewicz
    74 (28,24%)

Okręg 15

Sołectwo: Bocheniec

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PIOTROWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Sławomir Marek Luty
    130 (51,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE OBLICZE GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Joanna Dorota Gajos
    58 (22,92%)

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Aneta Monika Gajek
    65 (25,69%)