Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - jędrzejowski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Jędrzejów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY ZIEMIA JĘDRZEJOWSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Dariusz Janusz Lisowski
    145 (1,27%)
  2. 2 Anna Józefa Pańtak
    169 (1,48%)
  3. 6 Zygfryda Ewa Karkocha
    116 (1,02%)
  4. 1 Tomasz Maciej Kwiecień
    885 (7,75%)
  5. 4 Maciej Robert Romek
    75 (0,66%)
  6. 9 Marek Józef Zygan
    570 (4,99%)
  7. 5 Anna Elżbieta Zugaj
    164 (1,44%)
  8. 7 Aneta Katarzyna Kowalczyk
    105 (0,92%)
  9. 8 Irena Koper
    75 (0,66%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 6 Ewa Bożena Piotrowska
    25 (0,22%)
  2. 2 Urszula Mariola Mackiewicz
    29 (0,25%)
  3. 5 Rafał Dębski
    75 (0,66%)
  4. 4 Małgorzata Ewa Polak
    40 (0,35%)
  5. 8 Marta Agata Smołuch
    28 (0,25%)
  6. 1 Lukasz Pawel Matanek
    107 (0,94%)
  7. 7 Patryk Krzysztof Mackiewicz
    30 (0,26%)
  8. 9 Marek Zbigniew Galant
    109 (0,95%)
  9. 3 Sebastian Przemysław Buski
    7 (0,06%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Zygmunt Benedykt Stępień
    49 (0,43%)
  2. 7 Anna Filip
    29 (0,25%)
  3. 2 Barbara Urszula Rzymkiewicz
    71 (0,62%)
  4. 3 Anna Dorota Koncewicz-Cipior
    83 (0,73%)
  5. 1 Janusz Apoloniusz Woźniak
    298 (2,61%)
  6. 5 Stanisław Paweł Szewczyk
    34 (0,30%)
  7. 6 Czesław Blicharski
    62 (0,54%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Paweł Adam Faryna
    2 003 (17,54%)
  2. 2 Tomasz Andrzej Puchrowicz
    1 337 (11,71%)
  3. 7 Bożena Agnieszka Dąbek
    234 (2,05%)
  4. 6 Jolanta Ewa Głogowska
    201 (1,76%)
  5. 3 Renata Maria Kawiorska
    622 (5,45%)
  6. 8 Robert Dudek
    176 (1,54%)
  7. 4 Andrzej Stanisław Wójcik
    428 (3,75%)
  8. 9 Bartosz Jacek Piotrowicz
    118 (1,03%)
  9. 5 Maria Ewa Nowak
    92 (0,81%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 6 Dorota Katarzyna Kleszowska
    268 (2,35%)
  2. 4 Tomasz Gil
    278 (2,43%)
  3. 8 Piotr Maciej Przypkowski
    363 (3,18%)
  4. 3 Krzysztof Józef Świetlik
    361 (3,16%)
  5. 9 Barbara Maria Terczyńska
    122 (1,07%)
  6. 2 Henryk Seweryn Król
    490 (4,29%)
  7. 1 Paweł Dariusz Olszak
    746 (6,53%)
  8. 7 Ewa Małgorzata Leśniewska
    129 (1,13%)
  9. 5 Wioletta Grabalska
    72 (0,63%)

Okręg 2

Małogoszcz

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY ZIEMIA JĘDRZEJOWSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Józef Lasek
    157 (2,84%)
  2. 5 Edyta Elżbieta Piotrowska
    84 (1,52%)
  3. 4 Izabela Weronika Olesińska
    120 (2,17%)
  4. 2 Piotr Henryk Sosnowski
    308 (5,58%)
  5. 1 Ewa Beata Wypych
    359 (6,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Jarosław Arkadiusz Stańczyk
    23 (0,42%)
  2. 5 Damian Krzysztof Stępień
    35 (0,63%)
  3. 1 Aleksander Grzegorz Jędrzejak
    330 (5,98%)
  4. 2 Ilona Maria Kuras
    36 (0,65%)
  5. 4 Halina Agnieszka Basa
    14 (0,25%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Michał Jan Dzwonek
    411 (7,45%)
  2. 1 Agata Wioletta Chrabąszcz
    389 (7,05%)
  3. 4 Tomasz Jacek Borowski
    160 (2,90%)
  4. 5 Zofia Jadwiga Stanek
    654 (11,85%)
  5. 2 Grzegorz Jan Szymański
    703 (12,74%)

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Alicja Bogusława Krzyżyk
    55 (1,00%)
  2. 2 Robert Marek Zdeb
    130 (2,36%)
  3. 4 Aneta Monika Wojarska
    51 (0,92%)
  4. 1 Jarosław Strzelecki
    269 (4,87%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Czesław Dominik Barański
    556 (10,07%)
  2. 3 Małgorzata Elżbieta Adamek
    150 (2,72%)
  3. 2 Jacek Maciej Błachucki
    127 (2,30%)
  4. 4 Honorata Sylwia Sosnowska
    311 (5,64%)
  5. 5 Wojciech Andrzej Sędek
    87 (1,58%)

Okręg 3

Nagłowice, Oksa, Słupia Jędrzejowska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 4 Jadwiga Małgorzata Piątek
    37 (0,55%)
  2. 1 Witold Włodzimierz Chmielewski
    106 (1,58%)
  3. 3 Paweł Zatorski
    155 (2,31%)
  4. 2 Zofia Dorota Sobczyk
    44 (0,66%)
  5. 5 Sławomir Andrzej Lepczyński
    25 (0,37%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Iwona Aleksandra Matuszewska
    186 (2,78%)
  2. 3 Mariusz Łukasz Dziambor
    245 (3,66%)
  3. 1 Łukasz Antoni Żelezik
    1 005 (15,00%)
  4. 2 Sylwester Jan Kopeć
    487 (7,27%)
  5. 5 Elżbieta Dąbrowska
    297 (4,43%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Edmund Andrzej Kaczmarek
    2 419 (36,10%)
  2. 3 Urszula Grażyna Banaś
    391 (5,84%)
  3. 2 Janusz Grabek
    903 (13,48%)
  4. 4 Krzysztof Antoni Rudnicki
    274 (4,09%)
  5. 5 Ewa Zdzisława Puto
    126 (1,88%)

Okręg 4

Sędziszów, Wodzisław

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY ZIEMIA JĘDRZEJOWSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Krzysztof Chmaruk
    441 (4,91%)
  2. 4 Paulina Alicja Pietras
    157 (1,75%)
  3. 1 Renata Sabina Koziara
    885 (9,85%)
  4. 5 Danuta Grażyna Bronkowska
    151 (1,68%)
  5. 2 Ireneusz Leszek Baran
    146 (1,62%)
  6. 6 Elżbieta Puto
    186 (2,07%)
  7. 7 Krzysztof Tomasz Łuszczki
    100 (1,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 5 Filip Jaroński
    12 (0,13%)
  2. 1 Piotr Dominik Matan
    223 (2,48%)
  3. 2 Janina Koper
    19 (0,21%)
  4. 4 Katarzyna Agata Bednarska
    33 (0,37%)
  5. 3 Michał Łukasz Konieczny
    100 (1,11%)
  6. 6 Agata Elwira Potęga
    74 (0,82%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jolanta Ewa Rokicka
    76 (0,85%)
  2. 1 Janusz Piotr Kot
    339 (3,77%)
  3. 4 Barbara Jadwiga Nowak
    24 (0,27%)
  4. 5 Anita Zasada
    48 (0,53%)
  5. 3 Benedykt Marek Walocha
    67 (0,75%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marek Stanisław Mentel
    964 (10,73%)
  2. 2 Andrzej Baran
    673 (7,49%)
  3. 3 Jarosław Marian Krawczyk
    677 (7,53%)
  4. 4 Dariusz Zbigniew Wróbel
    144 (1,60%)
  5. 6 Joanna Maria Pikiel
    133 (1,48%)
  6. 5 Bogusława Elżbieta Wasilewska
    63 (0,70%)
  7. 7 Urszula Iwona Błasiak
    175 (1,95%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ewa Maria Kubas-Samociuk
    1 164 (12,95%)
  2. 2 Zygmunt Maciej Ozga
    228 (2,54%)
  3. 3 Małgorzata Muzoł
    764 (8,50%)
  4. 4 Sławomir Jan Roter
    217 (2,41%)
  5. 6 Mirosław Antoni Pawlak
    223 (2,48%)
  6. 5 Janina Jadwiga Błasiak
    252 (2,80%)
  7. 7 Wiesław Władysław Jarzyński
    230 (2,56%)

Okręg 5

Sobków, Imielno

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY ZIEMIA JĘDRZEJOWSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Tomasz Grzegorz Krzywda
    192 (3,25%)
  2. 2 Włodzimierz Jacek Węglowski
    162 (2,75%)
  3. 4 Aneta Iwona Olszewska
    188 (3,19%)
  4. 3 Magdalena Justyna Szewczyk
    71 (1,20%)
  5. 1 Andrzej Zbigniew Sęk
    304 (5,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 5 Adam Gul
    15 (0,25%)
  2. 2 Mariola Teresa Ślefarska
    38 (0,64%)
  3. 3 Piotr Stańczyk
    36 (0,61%)
  4. 1 Daniel Bronisław Grabalski
    76 (1,29%)
  5. 4 Beata Anna Pawlusek
    39 (0,66%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Agnieszka Ewa Kupis
    532 (9,02%)
  2. 5 Stanisław Słoma
    550 (9,32%)
  3. 3 Agata Prusicka
    263 (4,46%)
  4. 4 Dawid Józef Puchrowicz
    308 (5,22%)
  5. 2 Lidia Pędziwilk
    640 (10,85%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marianna Anna Baran
    373 (6,32%)
  2. 4 Danuta Tkaczyk
    124 (2,10%)
  3. 1 Stanisław Kowalczyk
    475 (8,05%)
  4. 5 Maria Wyrozumska
    122 (2,07%)
  5. 3 Janusz Zbigniew Woźniak
    95 (1,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM” 2018

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wiesław Jan Faryna
    371 (6,29%)
  2. 2 Małgorzata Laskowska
    114 (1,93%)
  3. 5 Marcin Grajek
    627 (10,63%)
  4. 3 Justyna Marta Marek
    47 (0,80%)
  5. 4 Sylwester Augustyn
    139 (2,36%)