Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Koniecpol

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Koniecpol ulice: Cicha, Grzybowa, Leśna, Piaskowa, Stawowa, Włoszczowska, Zielona, Żeromskiego nr: 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104 i od nr 106 do nr 198

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Wojciech Tabor
    67 (28,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY START PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 23 Klaudia Monika Makówka
    22 (9,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA SULIGI

kandydatliczba głosów

  1. 22 Zbigniew Jan Domoradzki
    99 (41,77%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Katarzyna Małgorzata Marek
    49 (20,68%)

Okręg 2

Koniecpol ulice: Kolejowa, Modrzewiowa, Szkolna, mjr. Mieczysława Tarchalskiego, Tartaczna, Zamkowa nr: 10, 12, 14, 15, 17, 19, 21, 25, Żeromskiego od nr 1 do nr 89, nr: 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY START PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 23 Daniel Aleksander Krzywański
    8 (2,44%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODEK CZECH NOWA JAKOŚĆ M I G KONIECPOL

kandydatliczba głosów

  1. 20 Marcin Włodzimierz Czech
    17 (5,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA SULIGI

kandydatliczba głosów

  1. 22 Wojciech Zenon Skrobich
    190 (57,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JANISZEWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 24 Sebastian Piotr Nowak
    42 (12,80%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Kamil Jerzy Rosołowicz
    71 (21,65%)

Okręg 3

Koniecpol ulice: Robotnicza od nr 2 do nr 25, Zamkowa od nr 2 do nr 5, nr: 7, 9, 13

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zygmunt Józef Gieroń
    55 (15,24%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA SULIGI

kandydatliczba głosów

  1. 22 Dariusz Tomasz Saternus
    167 (46,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JANISZEWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 24 Magdalena Leokadia Grzywna
    60 (16,62%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Krystyna Danuta Wozignój
    30 (8,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMINIKA KOŚCIAŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 21 Dominik Mirosław Kościański
    49 (13,57%)

Okręg 4

Koniecpol ulice: Działkowa, Ogrodowa, Różana, Robotnicza od nr 26 do końca

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Beata Gieroń
    29 (6,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODEK CZECH NOWA JAKOŚĆ M I G KONIECPOL

kandydatliczba głosów

  1. 20 Adrian Dawid Wójcik
    23 (4,79%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA SULIGI

kandydatliczba głosów

  1. 22 Aneta Urszula Chrzuszcz
    197 (41,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JANISZEWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 24 Barbara Maria Kurzelewska
    61 (12,71%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Cezary Ryszard Zymek
    79 (16,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMINIKA KOŚCIAŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 21 Maria Bożena Koćwin
    91 (18,96%)

Okręg 5

Koniecpol ulice: Borki, Kilińskiego, Kościuszki, Południowa nr: 11, 13, 15 - 15B, 17 - 17A, 19 - 19A, 21, 23 - 23A, od nr 25 do nr 28, Przedmieście Koniawy; Sołectwa: Kuźnica Wąsowska, Łysaków, Wąsosz

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jerzy Stępień
    50 (18,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY START PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 23 Maria Klementyna Cudak
    12 (4,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA SULIGI

kandydatliczba głosów

  1. 22 Agnieszka Anna Bożek
    59 (22,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JANISZEWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 24 Andrzej Tadeusz Zymek
    38 (14,29%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Leszek Wiesław Pokorski
    63 (23,68%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMINIKA KOŚCIAŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 21 Przemysław Klita
    44 (16,54%)

Okręg 6

Koniecpol ulice: Dąbrówka, Krzywa, Nad Strugą, Przedmieście Magdasz, Przedmieście Podstocze, Przemieście Przysieka, Wiejska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ilona Anna Olczyk
    41 (25,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY START PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 23 Mariusz Władysław Krupa
    3 (1,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA SULIGI

kandydatliczba głosów

  1. 22 Bartłomiej Grzegorz Kowalski
    30 (18,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JANISZEWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 24 Jarosław Eugeniusz Foltyński
    27 (16,67%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Barbara Joanna Popanda-Skrzypczyk
    61 (37,65%)

Okręg 7

Koniecpol ulice: Chrząstowska od nr 2 do nr 4, od nr 6 do nr 9, od nr 12 do nr 17, nr 19 - 19A, Kościelna, Mickiewicza, Partyzantów, Rynek, Rzeczna, Słowackiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY START PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 23 Łukasz Roch Cudak
    7 (2,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODEK CZECH NOWA JAKOŚĆ M I G KONIECPOL

kandydatliczba głosów

  1. 20 Włodzimierz Andrzej Czech
    12 (3,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA SULIGI

kandydatliczba głosów

  1. 22 Rafał Sławomir Chojnacki
    135 (44,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JANISZEWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 24 Anna Maria Janiszewska
    52 (17,05%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Tomasz Piotr Kołodziejski
    14 (4,59%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMINIKA KOŚCIAŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 21 Julita Maria Foltyńska
    13 (4,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY STYL

kandydatliczba głosów

  1. 26 Mirosław Antoni Gałwiaczek
    72 (23,61%)

Okręg 8

Koniecpol ulice: Kochanowskiego, Konopnickiej, Południowa nr: 1 - 1B, 3, 4, od nr 6 do nr 8, nr: 12, 14, 16 - 16B, Pułaskiego, Prusa, Reymonta, Sienkiewicza, Tuwima, Zachodnia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY START PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 23 Łukasz Stanisław Makówka
    28 (10,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA SULIGI

kandydatliczba głosów

  1. 22 Dariusz Grzegorz Świerczyna
    132 (48,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JANISZEWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 24 Alicja Bogusława Chuda
    39 (14,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMINIKA KOŚCIAŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 21 Marcin Michał Adamowicz
    72 (26,57%)

Okręg 9

Koniecpol ulice: Akacjowa, Aleksandra Fredry, Armii Krajowej, Chrząstowska nr: 21, 24, 26, 29 - 29A, 31, Brzozowa, Bukowa, Górna, Jesionowa, Jodłowa, Klonowa, Łąkowa, Marii i Zuzanny Gruszeckich, Niwa, Polna, Słowik, Tadeusza Boya Żeleńskiego, Topolowa, Wąska, Wesoła, Willowa, Zygmunta Krasińskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Barbara Krawczyk
    44 (11,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY START PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 23 Jan Cudak
    1 (0,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIA FALANA

kandydatliczba głosów

  1. 28 Maria Halina Falana
    110 (27,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA SULIGI

kandydatliczba głosów

  1. 22 Leszek Jacek Pluta
    134 (33,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JANISZEWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 24 Tadeusz Wojciech Kramarski
    47 (11,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMINIKA KOŚCIAŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 21 Karol Paweł Kaczyński
    14 (3,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY BUGAJ

kandydatliczba głosów

  1. 27 Grażyna Zofia Bugaj
    48 (12,06%)

Okręg 10

Sołectwo Stary Koniecpol

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Halina Donata Idziak
    55 (22,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY START PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 23 Beata Barbara Połcik
    36 (14,57%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA SULIGI

kandydatliczba głosów

  1. 22 Sylwia Monika Swojnóg
    82 (33,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JANISZEWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 24 Magdalena Olga Sikora-Lech
    27 (10,93%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Andrzej Michał Czerwiński
    47 (19,03%)

Okręg 11

Sołectwo: Luborcza, Zagacie w tym wsie: Kozaków, Stefanów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA SULIGI

kandydatliczba głosów

  1. 22 Zbigniew Tomasz Lamch
    76 (73,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JANISZEWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 24 Wiesława Anna Pudło
    28 (26,92%)

Okręg 12

Sołectwa: Łabędź, Łysiny, Radoszewnica

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marcin Stanisław Kościański
    68 (21,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY START PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 23 Grzegorz Piotr Kołczyk
    19 (5,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI W GMINIE KONIECPOL

kandydatliczba głosów

  1. 25 Sławomir Augustyn Chrzuszcz
    63 (19,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JANISZEWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 24 Ewelina Maria Mysłek
    19 (5,88%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Krystyna Maria Dąbrowska
    118 (36,53%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMINIKA KOŚCIAŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 21 Marzena Elżbieta Nowak
    36 (11,15%)

Okręg 13

Sołectwa: Okołowice, Stanisławice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI W GMINIE KONIECPOL

kandydatliczba głosów

  1. 25 Celina Helena Zaremba
    41 (19,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA SULIGI

kandydatliczba głosów

  1. 22 Jacek Michał Swojnóg
    171 (79,53%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JANISZEWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 24 Jacek Marian Jęczmyk
    3 (1,40%)

Okręg 14

Sołectwa: Kuźnica Grodziska, Oblasy, Teresów, Wólka, Załęże

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA SULIGI

kandydatliczba głosów

  1. 22 Andrzej Stanisław Kozak
    145 (58,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JANISZEWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 24 Krzysztof Tomasz Kowalczyk
    105 (42,00%)

Okręg 15

Sołectwa: Aleksandrów, Dąbrowa, Michałów, Piaski-Pękowiec, Rudniki, Rudniki-Kolonia, Teodorów, Zaróg

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Wioletta Beata Rajczykowska
    54 (23,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY START PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 23 Agnieszka Ewa Bukowska
    6 (2,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA SULIGI

kandydatliczba głosów

  1. 22 Mateusz Szymala
    107 (46,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMINIKA KOŚCIAŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 21 Mateusz Szokalski
    63 (27,39%)