Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - miński

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto: Mińsk Mazowiecki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zdzisław Tarczyński
    464 (2,65%)
  2. 1 Zbigniew Grzesiak
    923 (5,27%)
  3. 6 Edyta Brewczyńska
    194 (1,11%)
  4. 4 Justyna Katarzyna Kowszun
    80 (0,46%)
  5. 3 Mirosława Tręda
    164 (0,94%)
  6. 7 Antoni Piotr Mroczek
    151 (0,86%)
  7. 8 Kamil Nalewka
    233 (1,33%)
  8. 9 Małgorzata Rombel
    410 (2,34%)
  9. 5 Zdzisław Skiba
    89 (0,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 6 Karolina Sierhej
    48 (0,27%)
  2. 8 Paulina Kokoszka
    89 (0,51%)
  3. 2 Tomasz Gruba
    121 (0,69%)
  4. 3 Izabela Reduch
    103 (0,59%)
  5. 4 Łukasz Wojtczyk
    311 (1,77%)
  6. 1 Jakub Gągol
    293 (1,67%)
  7. 5 Robert Piszczek
    132 (0,75%)
  8. 9 Damian Matwiej
    150 (0,86%)
  9. 7 Lena Katarzyna Romanyszyn
    29 (0,17%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 9 Leszek Celej
    991 (5,65%)
  2. 7 Elżbieta Maria Andrzejewska
    209 (1,19%)
  3. 6 Robert Smuga
    1 186 (6,77%)
  4. 8 Ewa Szczerba
    324 (1,85%)
  5. 5 Barbara Albrechcińska
    314 (1,79%)
  6. 1 Mirosław Krusiewicz
    2 111 (12,05%)
  7. 2 Alicja Emilia Cichoń
    1 241 (7,08%)
  8. 3 Grzegorz Wyszogrodzki
    819 (4,67%)
  9. 4 Mirosław Janusz Samociuk
    920 (5,25%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Piotr Ryszard Stępień
    931 (5,31%)
  2. 5 Damian Emil Sitkiewicz
    140 (0,80%)
  3. 4 Elżbieta Zofia Wieczorek
    323 (1,84%)
  4. 1 Anna Halina Czyżewska
    2 325 (13,27%)
  5. 3 Dariusz Gąsior
    595 (3,40%)
  6. 6 Bożena Aniela Dmowska
    428 (2,44%)
  7. 8 Łukasz Krzysztof Markiewicz
    145 (0,83%)
  8. 7 Paweł Dariusz Królak
    326 (1,86%)
  9. 9 Edyta Danuta Bryzek-Muszyńska
    213 (1,22%)

Okręg 2

Miasto: Sulejówek

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mirosław Orzechowski
    586 (6,37%)
  2. 2 Zbigniew Marian Pazio
    341 (3,71%)
  3. 3 Barbara Zuzanna Włodarska
    151 (1,64%)
  4. 4 Angielika Edyta Turlej
    139 (1,51%)
  5. 5 Beata Niedźwiedzka
    222 (2,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Agnieszka Katarzyna Zabłocka-Gasek
    78 (0,85%)
  2. 1 Piotr Wilewski
    266 (2,89%)
  3. 2 Beata Stefaniuk
    176 (1,91%)
  4. 4 Dariusz Pełka
    75 (0,82%)
  5. 5 Alina Dębska
    118 (1,28%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Wojciech Tadeusz Markowski
    198 (2,15%)
  2. 2 Grażyna Irena Gruzińska
    651 (7,08%)
  3. 4 Elżbieta Maria Aduszkiewicz
    296 (3,22%)
  4. 3 Anna Faluta
    323 (3,51%)
  5. 1 Witold Stefan Kikolski
    1 790 (19,46%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Adriana Sakowska
    209 (2,27%)
  2. 3 Elżbieta Wasielkiewicz
    598 (6,50%)
  3. 1 Łukasz Piotr Bogucki
    2 095 (22,78%)
  4. 4 Michał Jerzy Matuszewski
    485 (5,27%)
  5. 2 Hanna Morawska
    401 (4,36%)

Okręg 3

Gmina: Dębe Wielkie, Halinów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 2 Krzysztof Rek
    329 (3,37%)
  2. 6 Alicja Teresa Bakuła
    103 (1,05%)
  3. 1 Ireneusz Piasecki
    565 (5,79%)
  4. 3 Ewa Gańko
    242 (2,48%)
  5. 5 Justin Kasanji-Milongo
    60 (0,61%)
  6. 4 Dorota Miros
    128 (1,31%)
  7. 7 Sebastian Mucha
    77 (0,79%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Łukasz Mielcarz
    228 (2,34%)
  2. 2 Katarzyna Woś
    387 (3,96%)
  3. 4 Marcin Paweł Mielcarz
    32 (0,33%)
  4. 5 Jolanta Agnieszka Dobosiewicz
    84 (0,86%)
  5. 6 Andrzej Lipiński
    65 (0,67%)
  6. 3 Ada Wiktoria Lewandowska
    152 (1,56%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Katarzyna Bogusława Gańko
    435 (4,46%)
  2. 3 Dorota Dobosiewicz
    238 (2,44%)
  3. 4 Janina Franciszka Trojanowska
    62 (0,63%)
  4. 5 Krzysztof Górnik
    257 (2,63%)
  5. 1 Robert Henryk Grubek
    1 607 (16,46%)
  6. 6 Monika Agata Rupniewska
    269 (2,76%)
  7. 7 Bogdan Romanowski
    211 (2,16%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Katarzyna Maria Goździewska
    855 (8,76%)
  2. 3 Ewa Rucińska
    569 (5,83%)
  3. 5 Henryka Wiktoria Janczarek
    184 (1,88%)
  4. 6 Adam Ludwiniak
    510 (5,22%)
  5. 1 Piotr Daniel Wieczorek
    1 309 (13,41%)
  6. 4 Hanna Zofia Wodnicka
    269 (2,76%)
  7. 7 Grzegorz Gańko
    537 (5,50%)

Okręg 4

Gmina: Mińsk Mazowiecki, Stanisławów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 2 Kazimierz Prus
    258 (2,81%)
  2. 1 Antoni Jan Tarczyński
    1 995 (21,73%)
  3. 3 Joanna Janicka
    57 (0,62%)
  4. 4 Janusz Jacek Wieczorek
    142 (1,55%)
  5. 5 Anna Słowik
    281 (3,06%)
  6. 6 Anna Jadwiga Przybysz
    110 (1,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jacek Kesler
    88 (0,96%)
  2. 1 Adam Sulewski
    608 (6,62%)
  3. 5 Urszula Pacyga-Glanowska
    124 (1,35%)
  4. 6 Beata Wąsowska
    96 (1,05%)
  5. 4 Wojciech Zawada
    163 (1,78%)
  6. 3 Elżbieta Cyran
    120 (1,31%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Beata Pyrzanowska
    312 (3,40%)
  2. 4 Teresa Wanda Kuć
    161 (1,75%)
  3. 2 Zbigniew Pucelak
    525 (5,72%)
  4. 1 Leonard Zdanowicz
    696 (7,58%)
  5. 6 Mariola Hanna Witowska
    108 (1,18%)
  6. 5 Robert Piwek
    101 (1,10%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krzysztof Płochocki
    1 361 (14,83%)
  2. 2 Piotr Pustoła
    966 (10,52%)
  3. 4 Teresa Michalak
    271 (2,95%)
  4. 6 Piotr Arkadiusz Mielcarz
    151 (1,64%)
  5. 5 Karolina Wasilewska
    295 (3,21%)
  6. 3 Katarzyna Kaim
    191 (2,08%)

Okręg 5

Gmina: Dobre, Jakubów, Kałuszyn

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 4 Barbara Danuta Zaperta
    130 (1,77%)
  2. 1 Marek Jerzy Pachnik
    923 (12,56%)
  3. 2 Marcin Goźliński
    236 (3,21%)
  4. 3 Lidia Domańska
    415 (5,65%)
  5. 5 Wincenty Jan Bartnicki
    316 (4,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Anna Michalczuk
    64 (0,87%)
  2. 1 Piotr Chmielewski
    981 (13,35%)
  3. 4 Małgorzata Dzwonkowska
    36 (0,49%)
  4. 3 Emil Kościesza
    57 (0,78%)
  5. 5 Jacek Jankowski
    25 (0,34%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Dariusz Przybyłko
    321 (4,37%)
  2. 1 Wojciech Rastawicki
    724 (9,86%)
  3. 2 Martyna Monika Bastjan
    231 (3,14%)
  4. 4 Barbara Elżbieta Pleszczyńska-Sobiepanek
    142 (1,93%)
  5. 3 Jan Wocial
    294 (4,00%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Krasuski
    842 (11,46%)
  2. 3 Karolina Kowalczyk
    156 (2,12%)
  3. 2 Waldemar Janusz Mroczek
    731 (9,95%)
  4. 4 Małgorzata Śledziewska
    249 (3,39%)
  5. 5 Katarzyna Zielińska
    473 (6,44%)

Okręg 6

Gmina: Cegłów, Latowicz, Mrozy, Siennica

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wojciech Juszczak
    918 (8,19%)
  2. 3 Arkadiusz Grzegrzułka
    488 (4,36%)
  3. 2 Henryk Józef Księżopolski
    776 (6,93%)
  4. 5 Beata Walas
    188 (1,68%)
  5. 4 Justyna Cholewińska-Michalczyk
    228 (2,03%)
  6. 7 Joanna Papińska
    180 (1,61%)
  7. 6 Paweł Artur Kania
    397 (3,54%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 4 Mariola Elżbieta Kowalska
    30 (0,27%)
  2. 1 Tomasz Romanyszyn
    123 (1,10%)
  3. 3 Urszula Maria Hawryluk
    66 (0,59%)
  4. 2 Lilla Sabak
    200 (1,79%)
  5. 6 Agnieszka Żukowska
    65 (0,58%)
  6. 5 Jacek Pilich
    140 (1,25%)
  7. 7 Konrad Sierhej
    39 (0,35%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Grzegorz Zieliński
    897 (8,01%)
  2. 2 Teodora Wójcik
    444 (3,96%)
  3. 3 Andrzej Robert Pieniak
    970 (8,66%)
  4. 4 Wojciech Korzeń
    197 (1,76%)
  5. 5 Barbara Eugenia Szuba
    115 (1,03%)
  6. 7 Zbigniew Piłatkowski
    302 (2,70%)
  7. 6 Marta Legat
    149 (1,33%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Norbert Wielgos
    881 (7,86%)
  2. 5 Bożena Hardej
    433 (3,86%)
  3. 6 Anna Helena Uścińska
    176 (1,57%)
  4. 7 Robert Jackowski
    475 (4,24%)
  5. 4 Edyta Lucyna Anusz-Gaszewska
    937 (8,36%)
  6. 3 Janusz Franciszek Wróblewski
    501 (4,47%)
  7. 2 Beata Walas
    889 (7,93%)