Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Mińsk Mazowiecki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Borek Miński, Brzóze, Żuków

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marta Monika Ajdacka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

78 (18,62%)

Paweł Lipiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM

341 (81,38%)

Okręg 2

Stojadła

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Bożena Zając

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

248 (45,17%)

Zbigniew Janusz Chodziński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM

301 (54,83%)

Okręg 3

Gamratka, Podrudzie, Zamienie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Jackiewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

199 (43,64%)

Przemysław Paweł Wojda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM

257 (56,36%)

Okręg 4

Grabina, Grębiszew, Iłówiec, Józefów, Kluki, Maliszew, Wólka Iłówiecka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Jan Nowak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

189 (44,68%)

Mirosław Kazimierz Siwek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM

234 (55,32%)

Okręg 5

Huta Mińska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Kurowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

89 (32,96%)

Andrzej Stanisław Jaworski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM

181 (67,04%)

Okręg 6

Cielechowizna/Prusy, Chochół/Tartak, Gliniak, Marianka, Mikanów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maciej Gałązka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

350 (60,45%)

Robert Szczepan Kieliszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM

229 (39,55%)

Okręg 7

Barcząca, Chmielew, Stare Zakole, Zakole-Wiktorowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Wojciechowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

152 (40,75%)

Marek Kwiatkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM

221 (59,25%)

Okręg 8

Budy Barcząckie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jakub Makowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

49 (15,86%)

Sławomir Komuda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM

260 (84,14%)

Okręg 9

Targówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Adam Rokita

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

212 (45,40%)

Krzysztof Kwatek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM

137 (29,34%)

Lidia Urszula Wieczorek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA KAROLINA

118 (25,27%)

Okręg 10

Anielew, Budy Janowskie, Dziękowizna, Osiny/Kolonia Janów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grażyna Wrzosek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM

124 (33,42%)

Jarosław Krzysztof Krupski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONKRETNI I RZETELNI

247 (66,58%)

Okręg 11

Janów/Ignaców

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Leszek Kopczyński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

61 (29,05%)

Ewa Szcześniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM

76 (36,19%)

Karol Kopczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

73 (34,76%)

Okręg 12

Kolonia Karolina, Nowe Osiny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jakub Samborski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWYCH OSIN I KOLONII KAROLINA

175 (33,72%)

Marcin Krzysztof Gruba

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

79 (15,22%)

Dariusz Chmielewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM

140 (26,97%)

Jarosław Paweł Burczyn

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONKRETNI I RZETELNI

125 (24,08%)

Okręg 13

Niedziałka Druga, Stara Niedziałka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Kowalczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

266 (48,63%)

Elżbieta Roguska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM

281 (51,37%)

Okręg 14

Karolina

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edyta Monika Głuchowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM

200 (61,35%)

Andrzej Waldemar Gruba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA KAROLINA

126 (38,65%)

Okręg 15

Arynów, Dłużka, Królewiec, Wólka Mińska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marzanna Kucińska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

245 (40,90%)

Małgorzata Filipiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM

157 (26,21%)

Szymon Garwolski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA MIŃSK

197 (32,89%)