Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Chełmża

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Ulice: Bł. Juty, Browarna, Bulwar 1000 Lecia, Kopernika, Łazienna, Rybaki, Rynek, Sądowa, Sikorskiego numery nieparzyste od nr 1 do nr 23, Strzelecka numery nieparzyste, Tumska, Wodna, Żeglarska.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY DLA CHEŁMŻY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Franciszek Kuczka
    143 (40,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA MELLERA INICJATYWA ROZWOJU CHEŁMŻY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Maciej Łukasz Pieńczewski
    73 (20,68%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA CHEŁMŻY

kandydatliczba głosów

  1. 20 Anna Maria Rzymkowska
    113 (32,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY ZDROJEWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 19 Wojciech Adam Przybyło
    24 (6,80%)

Okręg 2

Ulice: Hallera numery nieparzyste od nr 1 do nr 9, Hallera nr 4, Rynek Bednarski, Rynek Garncarski, Sikorskiego numery parzyste od nr 2 do nr 14, Strzelecka numery parzyste, Szewska.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY DLA CHEŁMŻY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Małgorzata Maria Polikowska
    133 (43,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA CHEŁMŻY

kandydatliczba głosów

  1. 20 Tomasz Wiesław Piotrkowski
    87 (28,43%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF DANKOWSKI

kandydatliczba głosów

  1. 24 Krzysztof Dankowski
    86 (28,10%)

Okręg 3

Ulice: Chełmińska, Mickiewicza numery nieparzyste od nr 11 do nr 21, parzyste od nr 12 do nr 16, Chełmińskie Przedmieście numery nieparzyste od nr 1 do nr 37a.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIĘCEJ DLA CHEŁMŻY

kandydatliczba głosów

  1. 22 Marcin Kałamarski
    122 (47,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA MELLERA INICJATYWA ROZWOJU CHEŁMŻY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Bogdan Worytko
    79 (30,62%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY ZDROJEWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 19 Krzysztof Kazimierz Szymecki
    57 (22,09%)

Okręg 4

Ulice: Mickiewicza numery nieparzyste od nr 1 do nr 9, parzyste od nr 2 do nr 6a, Paderewskiego, Sikorskiego numery parzyste od nr 16 do nr 28, nieparzyste od nr 25 do nr 33, Św. Jana numery nieparzyste od nr 1 do nr 7a.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA MELLERA INICJATYWA ROZWOJU CHEŁMŻY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Patryk Marek Waśkowski
    91 (32,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA CHEŁMŻY

kandydatliczba głosów

  1. 20 Paulina Anna Kachniarz-Wolska
    116 (41,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY ZDROJEWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 19 Jolanta Małgorzata Siwak
    71 (25,54%)

Okręg 5

Ulice: Hallera numery parzyste od nr 8 do nr 34a, nieparzyste od nr 11 do nr 33, Sienkiewicza numery parzyste od nr 18 do nr 32, Ks. P. Skargi numery nieparzyste od nr 3 do nr 11, parzyste od nr 4 do nr 6d, Św. Jana numery parzyste od nr 2 do nr 10, Targowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY DLA CHEŁMŻY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Arkadiusz Kazimierz Szwugier
    98 (33,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA MELLERA INICJATYWA ROZWOJU CHEŁMŻY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Dawid Mateusz Bocian
    119 (40,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY ZDROJEWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 19 Anna Katarzyna Sołtysińska
    80 (26,94%)

Okręg 6

Ulice: Sienkiewicza numery nieparzyste od nr 1 do nr 15, parzyste od nr 2 do nr 16, Św. Jana numery parzyste od nr 12 do nr 14a.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY DLA CHEŁMŻY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Marek Roman Jopp
    193 (53,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA MELLERA INICJATYWA ROZWOJU CHEŁMŻY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Maciej Józef Bąk
    77 (21,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY ZDROJEWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 19 Marlena Maria Nowacka
    91 (25,21%)

Okręg 7

Ulice: Sienkiewicza numery nieparzyste od nr 17 do nr 29c, Ks. P. Skargi numery parzyste od nr 8 do nr 10, nieparzyste od nr 13 do nr 15.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY MYSZKOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 21 Krystyna Zofia Myszkowska
    211 (48,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA MELLERA INICJATYWA ROZWOJU CHEŁMŻY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Patryk Jan Rybacki
    107 (24,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA CHEŁMŻY

kandydatliczba głosów

  1. 20 Zbigniew Andrzej Witkowski
    117 (26,90%)

Okręg 8

Ulice: Bydgoska numery nieparzyste od nr 1 do nr 15a, parzyste od nr 2 do nr 12, Dworcowa, Polna numery parzyste i numery nieparzyste od nr 1 do nr 15, Sikorskiego numery parzyste od nr 30 do nr 50, nieparzyste nr 45 i 47, Ks. P. Skargi numery parzyste od nr 12 do nr 16, Św. Jana numery nieparzyste od nr 9 do nr 11a, parzyste od nr 16 do nr 22.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY DLA CHEŁMŻY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Zdzisław Andrzej Zieliński
    108 (30,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA MELLERA INICJATYWA ROZWOJU CHEŁMŻY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Łukasz Niedźwiecki
    57 (16,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA CHEŁMŻY

kandydatliczba głosów

  1. 20 Marcin Maksymilian Beszczyński
    47 (13,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY ZDROJEWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 19 Wioletta Dominiczak
    81 (22,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA POWIATU

kandydatliczba głosów

  1. 23 Marcin Walecki
    61 (17,23%)

Okręg 9

Ulice: Dąbrowskiego, Kolejowa, Kościuszki numery parzyste od nr 2 do nr 20, numery nieparzyste od nr 1 do nr 55, Ładownia, Plażowa, Sikorskiego numery nieparzyste od nr 35 do nr 43, Toruńska, Towarowa, Wagonowa, Za Torami.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY DLA CHEŁMŻY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Janusz Andrzej Mikołajczyk
    127 (33,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA MELLERA INICJATYWA ROZWOJU CHEŁMŻY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Agnieszka Nowacka
    87 (22,83%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY ZDROJEWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 19 Anna Jakubowska
    167 (43,83%)

Okręg 10

Ulice: Brzechwy, Cicha, Fredry, Głowackiego, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kościuszki numery parzyste od nr 22, numery nieparzyste od nr 57, Kraszewskiego, Letniskowa, Orzeszkowej, Pensjonatowa, Pogodna, Prusa, Pułaskiego, Reja, Rekreacyjna, Reymonta, Słoneczna, Spacerowa, Szymborskiej, Turystyczna, Wczasowa, Widokowa, Wypoczynkowa, Żeromskiego.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY DLA CHEŁMŻY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Janusz Tadeusz Kalinowski
    128 (32,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA MELLERA INICJATYWA ROZWOJU CHEŁMŻY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Dariusz Henryk Meller
    112 (28,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA CHEŁMŻY

kandydatliczba głosów

  1. 20 Joanna Marta Kurek
    66 (16,54%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY ZDROJEWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 19 Beata Wąsewicz
    93 (23,31%)

Okręg 11

Ulice: Bydgoska numery nieparzyste od nr 19, parzyste od nr 14 do nr 18, Chrapka, Cukrownicza, Fiołkowa, Groszkowskiego, Hiacyntowa, Kowalskiego, Moniuszki, Owocowa, Piastowska, Pilatowskiego, Popiełuszki, Różana, Słowackiego, Szydzika, Tischnera, Tretkowskiego, Tulipanowa, Witosa, Wryczy, Wyszyńskiego numery parzyste od nr 2, numery nieparzyste od nr 13, Zagrodzkiego.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY DLA CHEŁMŻY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Jarosław Maciej Malczyński
    133 (31,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA MELLERA INICJATYWA ROZWOJU CHEŁMŻY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Mirosław Adam Libiszewski
    103 (24,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY ZDROJEWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 19 Wiesław Roman Wiśniewski
    184 (43,81%)

Okręg 12

Ulice: Frelichowskiego nr 1, 2, 4 i 6.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY DLA CHEŁMŻY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Artur Stankiewicz
    155 (39,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA CHEŁMŻY

kandydatliczba głosów

  1. 20 Bartłomiej Kaczorowski
    195 (49,49%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY ZDROJEWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 19 Tatiana Maria Stasiorowska
    44 (11,17%)

Okręg 13

Ulice: Bydgoska nr 17, Frelichowskiego numery parzyste od nr 8 do nr 14, Wyszyńskiego numery nieparzyste od nr 1 do nr 11a.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY DLA CHEŁMŻY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Grzegorz Stanisław Sosnowski
    259 (63,17%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA MELLERA INICJATYWA ROZWOJU CHEŁMŻY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marcin Kopczyński
    120 (0,92%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA CHEŁMŻY

kandydatliczba głosów

  1. 20 Krzysztof Piotr Bogalecki
    76 (18,54%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY ZDROJEWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 19 Łukasz Maciej Radtke
    49 (11,95%)

Okręg 14

Ulice: Batorego, Bema, Broniewskiego, Chrobrego, Jagiełły, Kazimierza Wielkiego, Królowej Jadwigi, Krzywoustego, Łokietka, Mieszka I, Poniatowskiego, Sobieskiego, Traugutta.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY DLA CHEŁMŻY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Mirosław Adam Kaliszewski
    99 (22,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA MELLERA INICJATYWA ROZWOJU CHEŁMŻY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Kamilla Anna Gross
    65 (14,74%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA CHEŁMŻY

kandydatliczba głosów

  1. 20 Jakub Ingram
    166 (37,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY ZDROJEWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 19 Piotr Zbigniew Sobieralski
    111 (25,17%)

Okręg 15

Ulice: 3 Maja, Azaliowa, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Buczek, Bukowa, Chełmińskie Przedmieście numery parzyste, nieparzyste od nr 39, Cisowa, Cyprysowa, Depczyńskiego, Dębowa, Dorawy, Działkowa, Forsycjowa, Górna, Jagodowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jesionowa, Jeżynowa, Jodłowa, Kalinowa, Kasztanowa, Klonowa, Kruszynowa, Leszczynowa, Lipowa, Łąkowa, Magnoliowa, Malewskiego, Malinowa, Modrzewiowa, Morelowa, Ogrodowa, Orzechowa, Plac Wiejski, Polna numery nieparzyste od nr 17 do nr 21, Przejezdna, Sosnowa, Spokojna, Szczepańskiego, Świerkowa, Tęczowa, Topolowa, Trakt, Wierzbowa, Wiśniowa, Władysławskiego, Żurawinowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY DLA CHEŁMŻY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Grzegorz Wojtalik
    196 (52,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA MELLERA INICJATYWA ROZWOJU CHEŁMŻY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Barbara Stanisława Łaukajtys
    178 (47,59%)