Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - toruński

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Chełmża

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA POWIATU

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jacek Mariusz Kałamarski
    765 (14,39%)
  2. 2 Zbigniew Jan Kręgiel
    261 (4,91%)
  3. 4 Halina Pawlak
    66 (1,24%)
  4. 3 Anna Maria Lewandowska-Jopp
    476 (8,95%)
  5. 5 Dominik Piotr Beszczyński
    175 (3,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY DLA POWIATU TORUŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 3 Rafał Lewandowski
    505 (9,50%)
  2. 2 Marek Stanisław Dzielski
    232 (4,36%)
  3. 1 Marek Henryk Kuffel
    1 090 (20,50%)
  4. 5 Teresa Barbara Nowicka
    137 (2,58%)
  5. 4 Bogumiła Wilczyńska
    218 (4,10%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Małgorzata Maria Marszałkowska
    87 (1,64%)
  2. 3 Wiktor Adam Mol
    252 (4,74%)
  3. 4 Iwona Barbara Wiencławska
    24 (0,45%)
  4. 1 Paweł Piotr Polikowski
    824 (15,49%)
  5. 5 Wojciech Piotr Marek
    206 (3,87%)

Okręg 2

Chełmża gmina, Łysomice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA POWIATU

kandydatliczba głosów

  1. 1 Agnieszka Jankierska-Wojda
    1 095 (14,18%)
  2. 2 Kazimierz Grzegorz Lewandowski
    355 (4,60%)
  3. 3 Sylwester Rasmus
    192 (2,49%)
  4. 4 Roman Jan Bartoszyński
    130 (1,68%)
  5. 6 Zofia Marianna Karpa
    272 (3,52%)
  6. 5 Gabriela Danuta Czerwonka
    173 (2,24%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY DLA POWIATU TORUŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Łukasz Rafał Kowalski
    1 044 (13,52%)
  2. 3 Jarosław Marek Pikus
    292 (3,78%)
  3. 4 Emilia Maria Tłumak
    59 (0,76%)
  4. 2 Jan Krzysztof Kalinowski
    532 (6,89%)
  5. 5 Katarzyna Orłowska
    319 (4,13%)
  6. 6 Kamila Danuta Wilczyńska
    125 (1,62%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Maria Anna Rolbiecka
    98 (1,27%)
  2. 3 Lidia Zwierowicz
    183 (2,37%)
  3. 1 Andrzej Jan Jałocha
    651 (8,43%)
  4. 6 Piotr Waldemar Doligalski
    305 (3,95%)
  5. 4 Lidia Lankauf
    68 (0,88%)
  6. 2 Krzysztof Piotrowski
    358 (4,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wiesław Zbigniew Kazaniecki
    611 (7,91%)
  2. 2 Renata Maria Dudkiewicz
    524 (6,79%)
  3. 3 Bożena Insadowska
    124 (1,61%)
  4. 5 Piotr Grzegorz Zariczny
    122 (1,58%)
  5. 4 Milena Maria Dybowska
    89 (1,15%)

Okręg 3

Czernikowo, Obrowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA POWIATU

kandydatliczba głosów

  1. 5 Piotr Paweł Kowalski
    109 (1,09%)
  2. 6 Agnieszka Florkiewicz
    95 (0,95%)
  3. 8 Mariola Anna Ciechacka
    167 (1,66%)
  4. 4 Andrzej Robert Sobociński
    363 (3,62%)
  5. 1 Mirosław Roman Graczyk
    1 569 (15,64%)
  6. 2 Mirosław Nawrotek
    1 236 (12,32%)
  7. 3 Krzysztof Bejnar
    209 (2,08%)
  8. 7 Agnieszka Aneta Ott
    102 (1,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY DLA POWIATU TORUŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 3 Wioletta Warlikowska
    67 (0,67%)
  2. 5 Monika Magda Karczewska
    147 (1,47%)
  3. 1 Mirosława Kłosińska
    1 266 (12,62%)
  4. 6 Beata Monika Modrzyk-Dobrzyńska
    74 (0,74%)
  5. 4 Zbigniew Słupczewski
    259 (2,58%)
  6. 2 Krzysztof Henryk Michalski
    127 (1,27%)
  7. 8 Przemysław Piotrowski
    178 (1,77%)
  8. 7 Dariusz Krzemiński
    116 (1,16%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Marzena Świtalska
    47 (0,47%)
  2. 1 Michał Karol Ramlau
    1 026 (10,23%)
  3. 2 Dariusz Zagrabski
    451 (4,49%)
  4. 8 Tomasz Wiktor Wierzbicki
    674 (6,72%)
  5. 4 Marta Świtalska
    96 (0,96%)
  6. 5 Katarzyna Biel
    38 (0,38%)
  7. 6 Wojciech Kaczor
    119 (1,19%)
  8. 3 Janusz Falkiewicz
    138 (1,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE"

kandydatliczba głosów

  1. 4 Barbara Rogalska
    100 (1,00%)
  2. 1 Tadeusz Ziółkowski
    260 (2,59%)
  3. 2 Sławomir Słowik
    117 (1,17%)
  4. 6 Mariola Nagórka
    111 (1,11%)
  5. 3 Tomasz Zakrzewski
    561 (5,59%)
  6. 7 Andżelika Lenkiewicz-Kuflewska
    71 (0,71%)
  7. 8 Dariusz Stanisław Redmerski
    98 (0,98%)
  8. 5 Dorota Bożejewicz
    43 (0,43%)

Okręg 4

Lubicz, Wielka Nieszawka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA POWIATU

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Franciszek Siemianowski
    1 243 (12,27%)
  2. 6 Aneta Agnieszka Kojder
    68 (0,67%)
  3. 5 Józef Sławomir Chmurzyński
    112 (1,11%)
  4. 3 Andrzej Jan Drozdowski
    305 (3,01%)
  5. 2 Jolanta Barbara Sobiech
    183 (1,81%)
  6. 4 Barbara Maria Jackiewicz
    184 (1,82%)
  7. 7 Marian Wernerowski
    292 (2,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY DLA POWIATU TORUŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 4 Jarosław Mirosław Gryckiewicz
    145 (1,43%)
  2. 2 Kazimierz Kaczmarek
    724 (7,15%)
  3. 1 Marek Karol Olszewski
    1 716 (16,94%)
  4. 3 Barbara Jolanta Kisielewska
    514 (5,08%)
  5. 5 Beata Bogumiła Szczupłowska
    141 (1,39%)
  6. 7 Joanna Maria Ardanowska
    205 (2,02%)
  7. 6 Mariola Dorota Marcinkowska
    147 (1,45%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Leszek Syroka
    982 (9,70%)
  2. 4 Renata Maria Kopycińska
    268 (2,65%)
  3. 2 Andrzej Grzegorz Pabian
    203 (2,00%)
  4. 3 Arkadiusz Jan Adamek
    225 (2,22%)
  5. 5 Emilia Sosińska
    157 (1,55%)
  6. 7 Jakub Paweł Zająkała
    212 (2,09%)
  7. 6 Natalia Malwina Rybacka
    102 (1,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Agnieszka Janiaczyk-Dąbrowska
    753 (7,44%)
  2. 4 Mirosław Bartosz Cierzniewski
    119 (1,18%)
  3. 3 Monika Katarzyna Lamparska
    119 (1,18%)
  4. 2 Brygida Czapiewska
    637 (6,29%)
  5. 5 Anna Radoszewska
    48 (0,47%)
  6. 6 Miłosz Marcin Paliwoda
    90 (0,89%)
  7. 7 Sebastian Blank
    233 (2,30%)

Okręg 5

Łubianka, Zławieś Wielka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA POWIATU

kandydatliczba głosów

  1. 1 Makary Grzegorz Wiskirski
    440 (5,31%)
  2. 6 Wojciech Piórkowski
    179 (2,16%)
  3. 4 Kazimiera Janina Janiszewska
    108 (1,30%)
  4. 5 Grażyna Krystosiak
    269 (3,24%)
  5. 7 Agnieszka Marcelina Kulik-Górzyńska
    162 (1,95%)
  6. 3 Andrzej Stefan Walczyński
    705 (8,50%)
  7. 2 Mirosław Marek Kwiatkowski
    334 (4,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY DLA POWIATU TORUŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 2 Piotr Andrzej Skiba
    556 (6,71%)
  2. 3 Katarzyna Zofia Minczykowska-Targowska
    93 (1,12%)
  3. 4 Renata Małgorzata Lasek
    150 (1,81%)
  4. 1 Grzegorz Nalazek
    518 (6,25%)
  5. 5 Anna Alicja Ulczycka-Fryska
    23 (0,28%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Honorata Anna Żeglarska
    459 (5,54%)
  2. 2 Bartłomiej Maria Krystek
    291 (3,51%)
  3. 4 Adam Stanisław Lubiński
    206 (2,48%)
  4. 5 Dorota Bożena Fifielska
    88 (1,06%)
  5. 6 Adam Henryk Mielczarek
    102 (1,23%)
  6. 7 Danuta Kwiatkowska
    526 (6,34%)
  7. 1 Janusz Krzysztof Kononiuk
    567 (6,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Edyta Lidia Zakrzewska
    795 (9,59%)
  2. 6 Artur Szymon Mądraszewski
    243 (2,93%)
  3. 2 Krzysztof Sławomir Rak
    434 (5,24%)
  4. 4 Ewa Łobaczewska
    87 (1,05%)
  5. 3 Sebastian Antoni Bytyń
    306 (3,69%)
  6. 5 Renata Krystyna Dobrowolska
    82 (0,99%)
  7. 7 Zbigniew Leszek Leitgeber
    131 (1,58%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA MIKOŁAJCZYKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Monika Białoń
    91 (1,10%)
  2. 2 Krzysztof Antoni Kapsa
    110 (1,33%)
  3. 1 Maria Daroszewska
    235 (2,83%)