Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
część sołectwa Baranowo: Grabownica, ulice: Słoneczna, Henryka Sienkiewicza, Rynek, Księdza Trzaskomy, Poświętne, Okopowa, Leśna, Sosnowa
Pokaż więcej
Elżbieta Bakuła
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
94
(50,81%)
Radosław Sierpiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
91
(49,19%)
Okręg 2
część sołectwa Baranowo: Zamoście, ulice: Ogrodowa, Juranda ze Spychowa, Targowa, Niepodległości, Przechodnia, Marii Konopnickiej, Zygmunta Padlewskiego, Mostowa, Antoniego Madalińskiego
Pokaż więcej
Bogdan Piotr Bandorowicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
128
(57,66%)
Tadeusz Janusz Jeznach
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
94
(42,34%)
Okręg 3
część sołectwa Baranowo ulice: Bartnia, Długa, Wiejska, Stacha Konwy, Polna, Krzywa
Pokaż więcej
Adam Orzoł
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
158
(64,49%)
Jerzy Józef Kruk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
87
(35,51%)
Okręg 4
sołectwa: Majdan, Orzoł, Rycica
Pokaż więcej
Zygmunt Orzoł
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
90
(44,12%)
Andrzej Krawczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
114
(55,88%)
Okręg 5
sołectwo: Jastrząbka
Pokaż więcej
Aneta Ścięgaj
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
71
(51,45%)
Andrzej Stolarczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
67
(48,55%)
Okręg 6
sołectwa: Adamczycha, Dłutówka, Witowy Most
Pokaż więcej
Waldemar Płoski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(38,36%)
Krzysztof Ścięgaj
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
66
(45,21%)
Przemysław Krakowiecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
24
(16,44%)
Okręg 7
sołectwo: Cierpięta
Pokaż więcej
Janusz Obrębski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 8
sołectwa: Ramiona, Majk
Pokaż więcej
Grzegorz Wilga
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(55,32%)
Rafał Abramczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(44,68%)
Okręg 9
sołectwo: Zawady
Pokaż więcej
Józef Płoski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
135
(58,19%)
Mariusz Kuta
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
97
(41,81%)
Okręg 10
sołectwa: Brodowe Łąki, Wola Błędowska, Dąbrowa
Pokaż więcej
Roman Kasiewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
91
(54,17%)
Stanisław Tański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
77
(45,83%)
Okręg 11
sołectwa: Błędowo, Kopaczyska, Guzowatka
Pokaż więcej
Adam Zbrzeźniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
113
(68,07%)
Sajmon Jasiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(31,93%)
Okręg 12
sołectwa: Bakuła, Kucieje, Ziomek
Pokaż więcej
Kazimierz Kozłowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
117
(51,54%)
Teresa Deptuła
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
110
(48,46%)
Okręg 13
sołectwa: Budne-Sowięta, Czarnotrzew
Pokaż więcej
Jan Mirosław Deptuła
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
105
(53,57%)
Krystyna Budna
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
91
(46,43%)
Okręg 14
sołectwa: Lipowy Las, Oborczyska, Czerwińskie, Orzołek
Pokaż więcej
Wiesław Bieńkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
68
(31,34%)
Lesław Berk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
107
(49,31%)
Andrzej Michalak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
42
(19,35%)
Okręg 15
sołectwa: Gaczyska, Rupin
Pokaż więcej
Czesława Abramczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
90
(51,43%)
Sławomir Szcześniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
85
(48,57%)