Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - ostrołęcki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

gmina Kadzidło

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Józef Kojtek
    119 (2,36%)
  2. 2 Halina Prusaczyk
    269 (5,34%)
  3. 1 Adam Marcin Białobrzeski
    1 399 (27,77%)
  4. 5 Mirosław Lesiński
    53 (1,05%)
  5. 3 Ewa Joanna Augustowska
    51 (1,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Henryk Parzych
    58 (1,15%)
  2. 3 Przemysław Wielechowski
    72 (1,43%)
  3. 4 Grzegorz Bogdański
    45 (0,89%)
  4. 1 Małgorzata Aldona Prusaczyk
    214 (4,25%)
  5. 2 Agnieszka Pajka
    115 (2,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 3 Stanisław Pajka
    112 (2,22%)
  2. 1 Stanisław Kubeł
    1 024 (20,33%)
  3. 5 Michał Koczkodan
    117 (2,32%)
  4. 2 Alina Sadłowska
    77 (1,53%)
  5. 4 Bogumiła Serafin
    68 (1,35%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jarosław Nowak
    362 (7,19%)
  2. 2 Laura Maria Bziukiewicz
    147 (2,92%)
  3. 3 Marian Grzegorczyk
    300 (5,95%)
  4. 5 Marta Stanisława Szymańska-Lenda
    189 (3,75%)
  5. 4 Dariusz Krzysztof Kłos
    247 (4,90%)

Okręg 2

gminy: Czerwin, Goworowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Wojciech Jędryczko
    32 (0,53%)
  2. 1 Rafał Kulesza
    224 (3,72%)
  3. 2 Karolina Agnieszka Łazicka
    505 (8,40%)
  4. 5 Józef Dudziec
    78 (1,30%)
  5. 3 Agata Majk
    320 (5,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Teresa Choromańska
    68 (1,13%)
  2. 1 Antoni Tadeusz Mulawka
    627 (10,43%)
  3. 4 Jadwiga Danuta Dzierzgowska
    106 (1,76%)
  4. 2 Tomasz Kowalczyk
    158 (2,63%)
  5. 3 Przemysław Stepnowski
    285 (4,74%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jacek Dobrzyński
    334 (5,55%)
  2. 3 Marzena Przeździecka
    146 (2,43%)
  3. 5 Zofia Agnieszka Kordasz
    288 (4,79%)
  4. 1 Jan Wiśniewski
    342 (5,69%)
  5. 4 Krzysztof Dąbrowski
    61 (1,01%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Anna Hanna Buczyńska
    1 040 (17,29%)
  2. 3 Renata Rabuczewska
    265 (4,41%)
  3. 1 Beata Kalinowska
    570 (9,48%)
  4. 4 Michał Tworkowski
    362 (6,02%)
  5. 5 Marek Tomasz Krajewski
    203 (3,38%)

Okręg 3

obszar miasta i gminy Myszyniec gmin: Czarnia, Łyse

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 6 Stanisław Jachimczyk
    101 (1,17%)
  2. 1 Tadeusz Lipka
    600 (6,93%)
  3. 4 Bożena Pisarek
    50 (0,58%)
  4. 5 Zofia Ceberek
    45 (0,52%)
  5. 2 Czesław Jurga
    159 (1,84%)
  6. 3 Władysław Talkowski
    320 (3,70%)
  7. 7 Ewa Elżbieta Cyran-Kur
    66 (0,76%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Bożena Żywica
    86 (0,99%)
  2. 7 Sławomir Ceberek
    661 (7,63%)
  3. 2 Roman Krzynowek
    512 (5,91%)
  4. 1 Witold Henryk Kuczyński
    399 (4,61%)
  5. 3 Marian Rydel
    113 (1,31%)
  6. 5 Marta Weydmann
    58 (0,67%)
  7. 6 Agnieszka Gregorczyk
    62 (0,72%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZONA GMINA”

kandydatliczba głosów

  1. 3 Bogdan Popielarczyk
    37 (0,43%)
  2. 2 Elżbieta Pawelczyk
    22 (0,25%)
  3. 1 Agnieszka Agata Cicha
    62 (0,72%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 2 Andrzej Lis
    778 (8,99%)
  2. 1 Stanisław Lipka
    1 041 (12,02%)
  3. 6 Daniel Dziekoński
    450 (5,20%)
  4. 7 Anna Zapadka
    155 (1,79%)
  5. 4 Małgorzata Parzych
    180 (2,08%)
  6. 3 Stanisław Ścibek
    469 (5,42%)
  7. 5 Beata Kowalska
    226 (2,61%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Stanisław Sylwester Kamiński
    503 (5,81%)
  2. 6 Stanisław Walijewski
    85 (0,98%)
  3. 3 Kazimierz Ścibek
    678 (7,83%)
  4. 2 Halina Szkopińska
    366 (4,23%)
  5. 4 Sławomir Pisowłocki
    143 (1,65%)
  6. 5 Wiesława Maria Płocharczyk
    147 (1,70%)
  7. 7 Iwona Porbacka-Żywica
    84 (0,97%)

Okręg 4

gminy: Baranowo, Lelis, Olszewo-Borki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Wiesław Opęchowski
    315 (2,66%)
  2. 1 Stanisław Subda
    876 (7,39%)
  3. 3 Marcin Tomasz Wołosz
    852 (7,19%)
  4. 4 Ryszard Stepnowski
    116 (0,98%)
  5. 7 Sylwia Jabłońska
    47 (0,40%)
  6. 5 Agnieszka Sylwia Gromek
    92 (0,78%)
  7. 6 Barbara Lisiewska
    162 (1,37%)
  8. 8 Stanisław Krystian
    72 (0,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Dorota Perzanowska
    100 (0,84%)
  2. 2 Mirosław Krukowski
    333 (2,81%)
  3. 5 Teresa Danuta Mierzejewska
    294 (2,48%)
  4. 6 Urszula Laska
    117 (0,99%)
  5. 4 Wiesław Antoni Perzanowski
    42 (0,35%)
  6. 1 Kazimierz Rzewnicki
    509 (4,29%)
  7. 8 Krzysztof Murach
    64 (0,54%)
  8. 7 Krystyna Opalach-Olender
    47 (0,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZONA GMINA”

kandydatliczba głosów

  1. 5 Renata Mąka
    27 (0,23%)
  2. 3 Ryszard Laczkowski
    98 (0,83%)
  3. 2 Dominika Zalewska
    91 (0,77%)
  4. 1 Milena Kurpiewska
    176 (1,48%)
  5. 4 Tomasz Gontarz
    61 (0,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 4 Dariusz Leszek Kossakowski
    288 (2,43%)
  2. 5 Justyna Elżbieta Kaczorek
    167 (1,41%)
  3. 2 Dariusz Andrzej Domian
    709 (5,98%)
  4. 6 Teresa Żebrowska
    336 (2,83%)
  5. 3 Zofia Szczubełek
    303 (2,56%)
  6. 1 Waldemar Pędzich
    986 (8,32%)
  7. 7 Włodzimierz Miron Lewandowski
    236 (1,99%)
  8. 8 Janina Kucharska
    359 (3,03%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Stanisław Grzyb
    1 283 (10,82%)
  2. 2 Mariusz Prusaczyk
    526 (4,44%)
  3. 6 Elżbieta Komosa
    193 (1,63%)
  4. 4 Danuta Godzina
    512 (4,32%)
  5. 3 Artur Kozłowski
    675 (5,69%)
  6. 5 Karolina Angelika Ostrowska
    164 (1,38%)
  7. 7 Stanisław Perzanowski
    425 (3,58%)
  8. 8 Renata Agata Pietrzak
    202 (1,70%)

Okręg 5

gminy: Rzekuń, Troszyn

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Agnieszka Przybyłowska
    70 (1,03%)
  2. 1 Marek Podolak
    772 (11,30%)
  3. 3 Elżbieta Barbara Chorążewicz
    88 (1,29%)
  4. 5 Marzena Kowalczyk
    65 (0,95%)
  5. 4 Zdzisław Żywicki
    94 (1,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Andrzej Pieńkowski
    137 (2,01%)
  2. 4 Arkadiusz Zyśk
    491 (7,19%)
  3. 1 Paweł Szczęsny
    312 (4,57%)
  4. 2 Ewa Szatanek
    340 (4,98%)
  5. 5 Halina Tyl
    91 (1,33%)
  6. 6 Grażyna Drężewska
    67 (0,98%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 3 Mateusz Mierzejewski
    442 (6,47%)
  2. 2 Zofia Napiórkowska
    509 (7,45%)
  3. 1 Krzysztof Parzychowski
    1 154 (16,90%)
  4. 4 Krzysztof Żebrowski
    190 (2,78%)
  5. 5 Beata Mierzejewska
    110 (1,61%)
  6. 6 Iwona Malinowska-Paździor
    347 (5,08%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Patryk Stypik
    73 (1,07%)
  2. 6 Wojciech Żerański
    220 (3,22%)
  3. 4 Ewa Sadoska-Stepnowska
    106 (1,55%)
  4. 1 Piotr Liżewski
    717 (10,50%)
  5. 2 Bożena Genowefa Grabińska
    318 (4,66%)
  6. 5 Katarzyna Izabela Krupka
    116 (1,70%)