Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Konopiska

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

sołectwo Aleksandria Druga

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Małgorzata Świtek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO

230 (52,75%)

Tomasz Węgierek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOŚWIADCZENIE I MŁODOŚĆ

114 (26,15%)

Marcin Kamil Sowiński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

31 (7,11%)

Sławomir Marian Urbańczyk

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

15 (3,44%)

Robert Michał Wielgosz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA KONOPISKA

46 (10,55%)

Okręg 2

sołectwo Aleksandria Pierwsza ulice : Gościnna, Piękna, Zielona, Akacjowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Poleszczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO

127 (37,46%)

Adam Tomasz Sławik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA W KONOPISKACH

79 (23,30%)

Ewelina Maria Chmielarz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOŚWIADCZENIE I MŁODOŚĆ

73 (21,53%)

Maria Pastusińska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

22 (6,49%)

Rafał Stanisław Solecki

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

15 (4,42%)

Roman Robert Ociepa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA KONOPISKA

23 (6,78%)

Okręg 3

sołectwo Aleksandria Pierwsza ulice: Brzozowa, Dolna, Górna, Kwiatowa, Leśna, Modrzewiowa, Piaskowa, Przejazdowa, Rolnicza, Wrzosowa, Sosnowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Zygmunt Skoczylas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO

94 (26,78%)

Dariusz Andrzej Patrzałek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA W KONOPISKACH

44 (12,54%)

Kamil Krzysztof Janik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

63 (17,95%)

Piotr Andrzej Wojciechowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOŚWIADCZENIE I MŁODOŚĆ

115 (32,76%)

Zbigniew Zenon Sobieraj

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

14 (3,99%)

Katarzyna Żaneta Jakubowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA KONOPISKA

21 (5,98%)

Okręg 4

sołectwo Hutki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zofia Anna Lubańska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO

102 (23,34%)

Edward Michał Bałdyga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA W KONOPISKACH

174 (39,82%)

Krystyna Badora

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOŚWIADCZENIE I MŁODOŚĆ

109 (24,94%)

Adrian Jakubowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA KONOPISKA

52 (11,90%)

Okręg 5

sołectwo Jamki (wsie: Jamki, Kowale)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Diana Ewa Nawrocka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO

30 (9,38%)

Witold Artur Gajos

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA W KONOPISKACH

54 (16,88%)

Sebastian Maksymilian Frania

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOŚWIADCZENIE I MŁODOŚĆ

39 (12,19%)

Janusz Józef Benesz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA BENESZA

104 (32,50%)

Mariusz Artur Górniak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

26 (8,13%)

Lucyna Gorzelak

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

26 (8,13%)

Mariusz Ryszard Gepchard

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA KONOPISKA

7 (2,19%)

Krzysztof Jan Mazanek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO

34 (10,63%)

Okręg 6

sołectwo Konopiska ulice: Leśna, Mała, Opolska, Polna, Sadowa, Sosnowa, Rolnicza

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Dorota Kruk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO

14 (3,76%)

Grażyna Krystyna Jagusiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA W KONOPISKACH

56 (15,05%)

Dorota Daniela Mesjasz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOŚWIADCZENIE I MŁODOŚĆ

94 (25,27%)

Piotr Andrzej Szczerbak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SZCZERBAKA

103 (27,69%)

Iwona Jadwiga Roda

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

44 (11,83%)

Wioletta Ela Sobala

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

24 (6,45%)

Jan Antoni Atłasik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ATŁASIKA

37 (9,95%)

Okręg 7

sołectwo Konopiska ulice: Brzozowa, Lipowa, Sportowa, Stawowa, Śląska, Szmaragdowa, Brylantowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Grzegorz Zadylak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO

26 (7,20%)

Magdalena Justyna Wiśniewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA W KONOPISKACH

96 (26,59%)

Patrycja Małgorzata Pilarska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOŚWIADCZENIE I MŁODOŚĆ

41 (11,36%)

Michał Rafał Cichoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SZCZERBAKA

118 (32,69%)

Roman Józef Sączek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

52 (14,40%)

Bartosz Mieczysław Czaja

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

28 (7,76%)

Okręg 8

sołectwo Konopiska ulice: Częstochowska, Ogrodowa, Przemysłowa, Różana, Skośna, Spacerowa, Spółdzielcza, Świerkowa, Towarowa, Włościańska, Zielona, Źródlana, Dębowa, Jodłowa, Bukowa, Modrzewiowa, Letnia, Jesienna, Wiosenna; sołectwo Walaszczyki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marzena Renata Kaim

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO

52 (12,87%)

Krzysztof Piotr Kruk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA W KONOPISKACH

99 (24,50%)

Alicja Maria Hochuł

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

40 (9,90%)

Krzysztof Paweł Tałajczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOŚWIADCZENIE I MŁODOŚĆ

55 (13,61%)

Jakub Karol Soszyński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

55 (13,61%)

Barbara Maria Jabłońska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

103 (25,50%)

Okręg 9

sołectwo Konopiska ulice: Awicenny, Gagarina, Gwiezdna, Heweliusza, Jowisza, Kopernika, Kosmiczna, Kosmonautów, Księżycowa, Marsjańska, Słoneczna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Adam Pociecha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO

14 (3,55%)

Artur Paweł Brędzel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA W KONOPISKACH

113 (28,68%)

Artur Marek Zubkiewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

24 (6,09%)

Robert Piotr Kołodziejczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOŚWIADCZENIE I MŁODOŚĆ

135 (34,26%)

Marlena Janina Błaszak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

61 (15,48%)

Piotr Władysław Foks

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

19 (4,82%)

Leszek Matyja

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA KONOPISKA

28 (7,11%)

Okręg 10

sołectwo Kopalnia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Jerzy Parandyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO

131 (45,80%)

Maciej Jerzy Ociepa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA W KONOPISKACH

28 (9,79%)

Ola Zofia Szczepańska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOŚWIADCZENIE I MŁODOŚĆ

112 (39,16%)

Ilona Marta Mastalerz

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

12 (4,20%)

Marcin Zbigniew Szwed

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA KONOPISKA

3 (1,05%)

Okręg 11

sołectwo Korzonek (wsie: Korzonek, Leśniaki)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Karolina Barbara Książek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO

85 (32,08%)

Dariusz Wiktor Młynarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA W KONOPISKACH

81 (30,57%)

Arkadiusz Bernard Szymanek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOŚWIADCZENIE I MŁODOŚĆ

12 (4,53%)

Ewa Katarzyna Książek

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

19 (7,17%)

Henryka Lidia Bula

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „HENRYKI BULI”

68 (25,66%)

Okręg 12

sołectwo Łaziec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Elżbieta Chmielewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA W KONOPISKACH

114 (61,29%)

Tomasz Zbigniew Kuś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOŚWIADCZENIE I MŁODOŚĆ

33 (17,74%)

Grzegorz Jacek Lewandowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

11 (5,91%)

Mariusz Henryk Kaczmarek

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

28 (15,05%)

Okręg 13

sołectwo Rększowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Danuta Rafalik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO

84 (20,24%)

Jadwiga Kazimiera Majdzik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA W KONOPISKACH

173 (41,69%)

Dorota Barbara Hazy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOŚWIADCZENIE I MŁODOŚĆ

11 (2,65%)

Elżbieta Janina Cierpiał

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

93 (22,41%)

Stanisław Górniak

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

54 (13,01%)

Okręg 14

sołectwo Wąsosz

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marta Agnieszka Cierpiał

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO

14 (5,41%)

Andrzej Sylwester Jarosz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA W KONOPISKACH

93 (35,91%)

Małgorzata Jadwiga Mesyasz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

21 (8,11%)

Jacek Mariusz Ślusarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOŚWIADCZENIE I MŁODOŚĆ

42 (16,22%)

Monika Marta Owczarek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

85 (32,82%)

Wojciech Marek Wydrychiewicz

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

4 (1,54%)

Okręg 15

sołectwo Wygoda (wsie: Wygoda, Kijas)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Iwona Renata Cierpiał

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO

41 (16,33%)

Małgorzata Grażyna Chmielewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOŚWIADCZENIE I MŁODOŚĆ

79 (31,47%)

Andrzej Tomasz Janik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

87 (34,66%)

Tadeusz Walerian Fedoniuk

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

36 (14,34%)

Michał Damian Szymczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA KONOPISKA

8 (3,19%)