Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Barlinek

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Część Gminy Barlinek obejmująca ulice: Armii Polskiej, Chmielna, Górna, Kozia, Odrzańska, Podwale, Różana

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY BARLINEK

kandydatliczba głosów

  1. 15 Rafał Jan Szczepaniak
    221 (44,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDY LEWANDOWSKIEJ AKTYWNI

kandydatliczba głosów

  1. 14 Urszula Wiśniewska
    123 (24,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA BARLINKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Marlena Eliza Tylka
    104 (20,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA RAZEM DLA BARLINKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Joanna Wachowska
    52 (10,40%)

Okręg 2

Część Gminy Barlinek obejmująca ulice: 31 Stycznia, Stodolna, Długa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY BARLINEK

kandydatliczba głosów

  1. 15 Alicja Magdalena Kowalewska
    193 (40,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDY LEWANDOWSKIEJ AKTYWNI

kandydatliczba głosów

  1. 14 Małgorzata Osińska
    78 (16,18%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Mirosław Przyborowski
    116 (24,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA BARLINKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Marta Rychlewska
    50 (10,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA RAZEM DLA BARLINKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Ewa Monika Rogozińska
    45 (9,34%)

Okręg 3

Część Gminy Barlinek obejmująca ulice: Okrężna, Kwiatowa, Czereśniowa, Jeziorna, Jasna, Żabia, Wiśniowa (numery parzyste) część ulicy Gorzowskiej znajdująca się w mieście

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY BARLINEK

kandydatliczba głosów

  1. 15 Michał Jan Rosenkiewicz
    95 (17,82%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDY LEWANDOWSKIEJ AKTYWNI

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jolanta Katarzyna Morawska
    85 (15,95%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Henryk Kardasz
    73 (13,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA BARLINKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Cezary Marcin Krzyżanowski
    145 (27,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOŻNA INACZEJ"

kandydatliczba głosów

  1. 19 Mirosław Franciszek Jankowski
    56 (10,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA RAZEM DLA BARLINKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Łukasz Doskonały
    79 (14,82%)

Okręg 4

Część Gminy Barlinek obejmująca ulice: Armii Krajowej, Grodzka, Kościelna, Niepodległości, Paderewskiego, Staromiejska, Rynek, Szewska, Szkolna, Wodna, Wylotowa, Sądowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY BARLINEK

kandydatliczba głosów

  1. 15 Jerzy Symela
    221 (42,02%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Stanisław Smoła
    100 (19,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA BARLINKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Maria Hanna Piotrowska
    135 (25,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA RAZEM DLA BARLINKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Maria Józefa Długaszek
    70 (13,31%)

Okręg 5

Część Gminy Barlinek obejmująca ulice: Lipowa, Mickiewicza, Sienkiewicza, Słowackiego, Pełczycka, Szpitalna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY BARLINEK

kandydatliczba głosów

  1. 15 Cezary Michalak
    300 (67,87%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDY LEWANDOWSKIEJ AKTYWNI

kandydatliczba głosów

  1. 14 Elżbieta Kunegunda Krasowska
    72 (16,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA RAZEM DLA BARLINKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Rafał Kądziołka
    70 (15,84%)

Okręg 6

Część Gminy Barlinek obejmująca ulice: Boczna, Leśna, Aleja 1 Maja, Strzelecka, Papugi, Uklejowa, Sportowa, Flukowskiego, Władysława Łokietka, Poziomkowa, Polana Lecha, Młyn Leśny

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY BARLINEK

kandydatliczba głosów

  1. 15 Tomasz Sikorski
    46 (12,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDY LEWANDOWSKIEJ AKTYWNI

kandydatliczba głosów

  1. 14 Lidia Bożena Kulczycka - Perske
    79 (20,79%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Daniel Pytel
    62 (16,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARLINEK

kandydatliczba głosów

  1. 21 Piotr Stanisławski
    143 (37,63%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA RAZEM DLA BARLINKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Joanna Patrycja Kardasz
    50 (13,16%)

Okręg 7

Część Gminy Barlinek obejmująca ulice: Dworcowa, Fabryczna, Ogrodowa, Tunelowa, Słoneczna, Świętego Bonifacego, Zielna, Spokojna, Podgórna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY BARLINEK

kandydatliczba głosów

  1. 15 Grzegorz Zieliński
    204 (38,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDY LEWANDOWSKIEJ AKTYWNI

kandydatliczba głosów

  1. 14 Artur Paluch
    137 (25,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARLINEK DLA POKOLEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Krzysztof Piotr Czekała
    31 (5,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOŻNA INACZEJ"

kandydatliczba głosów

  1. 19 Marek Sumicki
    81 (15,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA RAZEM DLA BARLINKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Marcin Bolon
    83 (15,49%)

Okręg 8

Część Gminy Barlinek obejmująca ulice: 11 Listopada nr 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14 Elizy Orzeszkowej, Marii Konopnickiej, Marii Skłodowskiej-Curie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY BARLINEK

kandydatliczba głosów

  1. 15 Marek Jerzy Kurkiewicz
    92 (20,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDY LEWANDOWSKIEJ AKTYWNI

kandydatliczba głosów

  1. 14 Joanna Zofia Kaczmarczyk
    95 (20,83%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Andrzej Kozakiewicz
    42 (9,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA BARLINKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Marcin Robert Sarba
    105 (23,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA RAZEM DLA BARLINKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Michał Józef Antosiewicz
    122 (26,75%)

Okręg 9

Część Gminy Barlinek obejmująca ulice: 11 Listopada nr 1, 2, 3, 4, Kombatantów, Sosnowa, Widok

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY BARLINEK

kandydatliczba głosów

  1. 15 Mariusz Józef Maciejewski
    220 (39,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDY LEWANDOWSKIEJ AKTYWNI

kandydatliczba głosów

  1. 14 Mariusz Zbigniew Mikołajczyk
    95 (17,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA BARLINKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Zenon Zygmunt Wróblewski
    83 (15,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARLINEK DLA POKOLEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Michał Marcin Badora
    44 (7,96%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA RAZEM DLA BARLINKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Piotr Kędzior
    111 (20,07%)

Okręg 10

Część Gminy Barlinek obejmująca ulice: Działkowa, Grunwaldzka, Kasprowicza, Kopernika, Kossaka, Kościuszki, Chopina, Matejki, Kręta, Władysława Jagiełły

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY BARLINEK

kandydatliczba głosów

  1. 15 Maria Aurelia Mitek
    110 (23,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDY LEWANDOWSKIEJ AKTYWNI

kandydatliczba głosów

  1. 14 Ewelina Łapsza
    85 (17,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA BARLINKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Sylwester Łuczak
    140 (29,54%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARLINEK DLA POKOLEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Krzysztof Komorowski
    50 (10,55%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA RAZEM DLA BARLINKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Monika Katarzyna Jagiełło-Trif
    89 (18,78%)

Okręg 11

Część Gminy Barlinek obejmująca ulice: Okrętowa, Jabłoniowa, Przemysłowa, Szosa do Lipian, Szosowa, Moniuszki, Wyspiańskiego, Kazimierza Pułaskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY BARLINEK

kandydatliczba głosów

  1. 15 Tomasz Strychalski
    194 (45,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDY LEWANDOWSKIEJ AKTYWNI

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jacek Euzebiusz Tor
    47 (11,14%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Stanisław Konrad Hinc
    54 (12,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA BARLINKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Elżbieta Kasperkiewicz
    97 (22,99%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA RAZEM DLA BARLINKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Agnieszka Przeniosło
    30 (7,11%)

Okręg 12

Część Gminy Barlinek obejmująca sołectwa: Lutówko z miejscowościami: Janowo, Lutówko Osina z miejscowościami: Jaromierki, Osina Ożar: z miejscowością Ożar i ul. Dębowa, Kasztanowa, Śliwkowa, Owocowa, Rolna Równo z miejscowościami: Laskówko, Rówienko, Równo Krzynka z miejscowością: Krzynka Płonno z miejscowością: Płonno Żydowo z miejscowościami: Niepołcko, Wilcze, Żydowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY BARLINEK

kandydatliczba głosów

  1. 15 Eugeniusz Trafalski
    198 (35,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDY LEWANDOWSKIEJ AKTYWNI

kandydatliczba głosów

  1. 14 Bernarda Lewandowska
    205 (36,35%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA BARLINKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Przemysław Józef Bartosik
    143 (25,35%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA RAZEM DLA BARLINKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Rafał Staszkiewicz
    18 (3,19%)

Okręg 13

Część Gminy Barlinek obejmująca sołectwa: Dziedzice z miejscowościami: Niewstąp, Dziedzice Stara Dziedzina z miejscowością: Stara Dziedzina Mostkowo z miejscowościami: Kornatka, Podgórze, Mostkowo Jarząbki z miejscowościami: Jarząbki, Żelice Swadzim z miejscowościami: Wiewiórki, Swadzim

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY BARLINEK

kandydatliczba głosów

  1. 15 Roman Wilk
    93 (19,87%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marcin Rafał Gienik
    70 (14,96%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA BARLINKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Jacek Paweł Poleszczuk
    278 (59,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA RAZEM DLA BARLINKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Eliza Nowak
    27 (5,77%)

Okręg 14

Część Gminy Barlinek obejmująca sołectwa: Dzikowo z miejscowościami: Pustać, Dzikowo Dzikówko z miejscowością: Dzikówko Rychnów z miejscowością: Rychnów Strąpie z miejscowościami: Nowa Dziedzina, Strąpie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY BARLINEK

kandydatliczba głosów

  1. 15 Romuald Tadeusz Romaniuk
    239 (67,90%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ REGION

kandydatliczba głosów

  1. 20 Wiesław Stankiewicz
    30 (8,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA RAZEM DLA BARLINKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Janusz Antoni Płaczek
    83 (23,58%)

Okręg 15

Część Gminy Barlinek obejmująca sołectwa: Moczkowo: część ul. Gorzowskiej znajdująca się w sołectwie, ul: Brukowa, Chabrowa, Gwiaździsta, Jaśminowa, Myśliborska, Pogodna, Polna, Prosta, Tęczowa, Wichrowa, Wiosenna, Wiśniowa (numery nieparzyste), Wrzosowa Wspólna, Źródlana oraz miejscowość Brunki Moczydło z miejscowościami: Moczydło, Błonie Okunie z miejscowościami: Kryń, Okno, Sucha, Okunie Łubianka z miejscowościami: Słowicze, Więcław, Łubianka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY BARLINEK

kandydatliczba głosów

  1. 15 Iwona Ewa Rudnicka
    195 (30,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDY LEWANDOWSKIEJ AKTYWNI

kandydatliczba głosów

  1. 14 Patryk Łukasz Brusilewicz
    96 (14,93%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Norbert Burzyński
    94 (14,62%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA BARLINKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Kamil Łukasz Wróblewski
    140 (21,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA RAZEM DLA BARLINKA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Wiesław Kuleta
    118 (18,35%)