Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - myśliborski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Gmina Barlinek

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marcin Makuch
    411 (5,79%)
  2. 3 Małgorzata Maria Matkowska-Kukiełka
    54 (0,76%)
  3. 4 Dawid Mateusz Dyliński
    32 (0,45%)
  4. 5 Magdalena Teresa Zwolińska
    38 (0,54%)
  5. 2 Henryk Karwecki
    171 (2,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW S.O.S. DLA POWIATU

kandydatliczba głosów

  1. 4 Marek Dmytruszewski
    122 (1,72%)
  2. 1 Józef Jerzy Faliński
    551 (7,77%)
  3. 2 Iwona Agnieszka Bogusław
    65 (0,92%)
  4. 5 Ewa Kołtunowska
    48 (0,68%)
  5. 3 Radosław Tomasz Kłoda
    239 (3,37%)
  6. 7 Martyna Monika Swat
    65 (0,92%)
  7. 6 Krzysztof Wolski
    67 (0,94%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Klaudia Krzyżanowska
    162 (2,28%)
  2. 4 Mieczysław Jan Pyciak
    116 (1,64%)
  3. 1 Mariusz Kuziel
    363 (5,12%)
  4. 3 Zofia Zmarzlik
    165 (2,33%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ewelina Maria Witkowska
    78 (1,10%)
  2. 1 Elżbieta Ligenza
    389 (5,48%)
  3. 6 Paweł Aleksandrowicz
    37 (0,52%)
  4. 4 Marek Krzysztof Dassuj
    56 (0,79%)
  5. 3 Agata Barbara Szulc
    129 (1,82%)
  6. 7 Jolanta Katarzyna Gubała
    29 (0,41%)
  7. 5 Mariusz Władysław Topolnicki
    65 (0,92%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Iwona Sylwia Chmura
    103 (1,45%)
  2. 7 Jakub Leszek Radomski
    67 (0,94%)
  3. 1 Andrzej Piotr Rudnicki
    1 124 (15,85%)
  4. 4 Agnieszka Monika Grygorcewicz
    35 (0,49%)
  5. 5 Kazimierz Karol Kulpa
    36 (0,51%)
  6. 6 Ewa Marzena Difort-Olejniczak
    59 (0,83%)
  7. 2 Tadeusz Stefan Śnieżewski
    60 (0,85%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Agnieszka Kuczaba-Wysocka
    166 (2,34%)
  2. 6 Marek Wypych
    81 (1,14%)
  3. 7 Magdalena Maria Grabowska-Jóźwiak
    187 (2,64%)
  4. 4 Teresa Oleszczuk
    125 (1,76%)
  5. 1 Ryszard Wiśniak
    616 (8,68%)
  6. 3 Adam Cegielski
    85 (1,20%)
  7. 5 Andrzej Jan Szram
    74 (1,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 3 Zbigniew Blezień
    213 (3,00%)
  2. 4 Małgorzata Cheba
    99 (1,40%)
  3. 5 Piotr Rosenkiewicz
    91 (1,28%)
  4. 1 Andrzej Marian Potyra
    275 (3,88%)
  5. 2 Jolanta Maria Rybarczyk
    47 (0,66%)
  6. 6 Teresa Grażyna Bartkiewicz
    34 (0,48%)
  7. 7 Andrzej Palicki
    64 (0,90%)

Okręg 2

Gmina Boleszkowice, Gmina Dębno

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Tomasz Romaniuk
    75 (0,88%)
  2. 2 Teresa Mirek
    82 (0,96%)
  3. 5 Ryszard Jan Wachowski
    11 (0,13%)
  4. 3 Sylwia Krupa
    86 (1,01%)
  5. 4 Halina Wolny
    69 (0,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW S.O.S. DLA POWIATU

kandydatliczba głosów

  1. 4 Mirosław Jan Michalski
    50 (0,59%)
  2. 1 Anna Maria Szymczyk
    303 (3,55%)
  3. 5 Justyna Danuta Czarnecka
    31 (0,36%)
  4. 3 Krystyna Danuta Stankiewicz
    90 (1,06%)
  5. 2 Michał Cholewiński
    169 (1,98%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Ryszard Wacław Święcicki
    176 (2,06%)
  2. 3 Jerzy Sylwester Kopaszewski
    115 (1,35%)
  3. 1 Zbigniew Marszałek
    265 (3,11%)
  4. 6 Alicja Kapczyńska
    20 (0,23%)
  5. 2 Izabela Jastrzębska
    30 (0,35%)
  6. 7 Andrzej Antoni Dobrowolski
    70 (0,82%)
  7. 4 Janusz Fabiańczyk
    230 (2,70%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Anna Dębicka
    21 (0,25%)
  2. 6 Alicja Elżbieta Korban
    75 (0,88%)
  3. 7 Adam Stanisław Zieliński
    97 (1,14%)
  4. 3 Edyta Renata Wierzbicka
    53 (0,62%)
  5. 1 Józef Głuszko
    324 (3,80%)
  6. 2 Daniel Piotr Bońdos
    146 (1,71%)
  7. 4 Waldemar Pacewicz
    415 (4,87%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Kamila Cyran
    58 (0,68%)
  2. 2 Wioletta Drzewińska
    704 (8,26%)
  3. 4 Norbert Krzysztof Batory
    210 (2,46%)
  4. 1 Arkadiusz Sobiesław Mazepa
    771 (9,04%)
  5. 3 Zuzanna Chomont
    78 (0,91%)
  6. 8 Zbigniew Michał Nizio
    69 (0,81%)
  7. 7 Wiesław Słowiński
    13 (0,15%)
  8. 5 Maria Alina Żukrowska - Mróz
    281 (3,30%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Danuta Patkowska
    905 (10,61%)
  2. 6 Wojciech Ciechanowicz
    260 (3,05%)
  3. 9 Zbigniew Stefan Podziński
    92 (1,08%)
  4. 2 Tomasz Jacek Jarema
    370 (4,34%)
  5. 3 Urszula Maria Bogdziewicz
    242 (2,84%)
  6. 4 Józef Korzeniowski
    131 (1,54%)
  7. 7 Monika Halina Rębiasz
    82 (0,96%)
  8. 5 Wioletta Maria Kowalik
    119 (1,40%)
  9. 8 Małgorzata Popławska
    92 (1,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jarosław Władysław Porzeziński
    191 (2,24%)
  2. 2 Marta Justyna Bukowska
    126 (1,48%)
  3. 4 Krystyna Bożena Wyszyńska
    192 (2,25%)
  4. 3 Elżbieta Dmytruszkiewicz
    21 (0,25%)
  5. 8 Henryk Jan Marchlewicz
    43 (0,50%)
  6. 6 Zdzisław Sołtys
    159 (1,86%)
  7. 9 Maria Janina Górska
    47 (0,55%)
  8. 5 Jarosław Wojciech Ostry
    139 (1,63%)
  9. 7 Iwona Mieczysława Szostowska
    128 (1,50%)

Okręg 3

Gmina Myślibórz, gmina Nowogródek Pomorski

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wojciech Witold Wojtkiewicz
    236 (2,70%)
  2. 5 Radosław Piechota
    16 (0,18%)
  3. 7 Janusz Ryszard Zimer
    17 (0,19%)
  4. 3 Anna Maria Andrukonis
    236 (2,70%)
  5. 4 Mariusz Dąbrowski
    6 (0,07%)
  6. 2 Bożena Barbara Wierucka
    212 (2,42%)
  7. 6 Katarzyna Kniaź
    32 (0,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW S.O.S. DLA POWIATU

kandydatliczba głosów

  1. 7 Adrian Dariusz Wesołowski
    283 (3,23%)
  2. 8 Sylwia Helena Kozicka
    181 (2,07%)
  3. 5 Justyna Sabina Olech
    178 (2,03%)
  4. 1 Andrzej Królikowski
    302 (3,45%)
  5. 2 Krystyna Balcerzak
    273 (3,12%)
  6. 4 Jan Urbanowski
    122 (1,39%)
  7. 3 Roman Józef Rutkowski
    270 (3,08%)
  8. 9 Wioletta Roźniata
    88 (1,01%)
  9. 6 Janusz Chmiel
    30 (0,34%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Agnieszka Łagódka
    67 (0,77%)
  2. 5 Agnieszka Barbara Dolacińska
    88 (1,01%)
  3. 6 Artur Szrajber
    33 (0,38%)
  4. 7 Małgorzata Grażyna Woźnicka
    60 (0,69%)
  5. 9 Andrzej Mikołaj Wojciechowski
    60 (0,69%)
  6. 8 Joanna Anna Bandrowska
    27 (0,31%)
  7. 1 Waldemar Paweł Skierski
    238 (2,72%)
  8. 2 Sebastian Florian Matul
    93 (1,06%)
  9. 4 Henryk Szpakowski
    274 (3,13%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Krzysztof Głownia
    213 (2,43%)
  2. 5 Barbara Tecław
    33 (0,38%)
  3. 3 Jan Józef Obłąk
    222 (2,54%)
  4. 1 Urszula Krystyna Sawicka
    343 (3,92%)
  5. 4 Danuta Borkowska
    37 (0,42%)
  6. 6 Przemysław Krzysztof Jenciak
    17 (0,19%)
  7. 8 Krzysztof Dzięcioł
    74 (0,85%)
  8. 7 Teresa Stelmaszczyk
    63 (0,72%)
  9. 9 Ryszard Kociach
    189 (2,16%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Jan Władysław Sarba
    66 (0,75%)
  2. 4 Jarosław Roman Rębiasz
    146 (1,67%)
  3. 6 Izabela Tatol
    97 (1,11%)
  4. 3 Beata Władysława Norsesowicz
    155 (1,77%)
  5. 7 Mariusz Piotr Paczewski
    21 (0,24%)
  6. 8 Andrzej Tymosiewicz
    216 (2,47%)
  7. 2 Artur Jacek Woroch
    130 (1,49%)
  8. 9 Katarzyna Stefanowicz
    82 (0,94%)
  9. 1 Alicja Beata Prill
    347 (3,96%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Irena Idzikowska
    148 (1,69%)
  2. 7 Justyna Renata Korczyńska
    111 (1,27%)
  3. 5 Katarzyna Ostrowska-Wolska
    54 (0,62%)
  4. 8 Agnieszka Grażyna Korneluk - Kaczmarczyk
    149 (1,70%)
  5. 9 Bernadeta Urszula Malinowska
    223 (2,55%)
  6. 2 Robert Wójcik
    158 (1,80%)
  7. 6 Mirosław Piwowarczyk
    235 (2,68%)
  8. 4 Roman Czernielewski
    217 (2,48%)
  9. 1 Robert Daniel Dudek
    617 (7,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 2 Krzysztof Jakub Antczak
    0 (0%)
  2. 1 Mariusz Grzegorz Norsesowicz
    408 (4,66%)
  3. 3 Teresa Kowalska
    21 (0,24%)
  4. 4 Iwona Krause
    136 (1,55%)
  5. 6 Elżbieta Maria Kozłowska
    42 (0,48%)
  6. 5 Katarzyna Jarmoła-Sobór
    38 (0,43%)
  7. 8 Tadeusz Leszek Czarnota
    82 (0,94%)
  8. 7 Jolanta Czaczka
    81 (0,93%)
  9. 9 Marek Robert Kisły
    136 (1,55%)