Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Kuryłówka

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

sołectwo Kuryłówka od nr 1 do nr 183

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogusław Waldemar Sołek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KURYŁÓWKA

34 (21,25%)

Wiesław Socha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNA INICJATYWA

51 (31,88%)

Daniel Wojciech Hajdasz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ

53 (33,13%)

Bartłomiej Franciszek Ćwikła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

22 (13,75%)

Okręg 2

sołectwo Kuryłówka od nr 184 do nr 353

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Damian Łukasz Kyc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KURYŁÓWKA

43 (21,72%)

Urszula Agnieszka Kiełbowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNA INICJATYWA

31 (15,66%)

Wiesław Borek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ

113 (57,07%)

Zbigniew Koza

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

11 (5,56%)

Okręg 3

sołectwo Kuryłówka od nr 354 do nr 470

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Hubert Kobos

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KURYŁÓWKA

52 (26,26%)

Jan Roman Majdan

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNA INICJATYWA

54 (27,27%)

Zofia Krystyna Niemiec-Dziekan

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ

83 (41,92%)

Wiesław Tadeusz Gruca

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

9 (4,55%)

Okręg 4

sołectwo Kuryłówka od nr 471 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Ćwikła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KURYŁÓWKA

63 (33,51%)

Mieczysław Pietrycha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNA INICJATYWA

58 (30,85%)

Zbigniew Stanisław Pleskacz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ

40 (21,28%)

Marek Sławomir Iskra

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

27 (14,36%)

Okręg 5

sołectwo Tarnawiec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marta Ewa Bucior

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KURYŁÓWKA

19 (14,50%)

Małgorzata Maria Pietrycha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNA INICJATYWA

49 (37,40%)

Zbigniew Stanisław Staroń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ

35 (26,72%)

Mirosław Pietrycha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

28 (21,37%)

Okręg 6

sołectwo Ożanna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Szczap

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNA INICJATYWA

42 (35,00%)

Jan Miś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ

56 (46,67%)

Marzena Wilkos

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

22 (18,33%)

Okręg 7

sołectwo Brzyska Wola od nr 1 do nr 84

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jakub Jan Woźnica

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KURYŁÓWKA

62 (31,47%)

Andrzej Józef Leniart

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNA INICJATYWA

60 (30,46%)

Arkadiusz Piotrowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ

75 (38,07%)

Okręg 8

sołectwo Brzyska Wola od nr 85 do nr 200

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Arkadiusz Piotr Hacia

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KURYŁÓWKA

105 (50,24%)

Stanisław Kotulski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNA INICJATYWA

65 (31,10%)

Maria Kruk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ

26 (12,44%)

Sylwia Barbara Karczmarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

13 (6,22%)

Okręg 9

sołectwo Brzyska Wola od nr 201 do nr 322

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Marcin Socha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KURYŁÓWKA

47 (25,68%)

Robert Marek Socha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNA INICJATYWA

49 (26,78%)

Jan Paweł Kusy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ

81 (44,26%)

Józef Fus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

6 (3,28%)

Okręg 10

sołectwo Brzyska Wola od nr 323 do końca, sołectwo Wólka Łamana

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Maria Staroń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KURYŁÓWKA

48 (29,63%)

Piotr Paweł Socha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNA INICJATYWA

39 (24,07%)

Piotr Skowronek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ

64 (39,51%)

Magdalena Agnieszka Krukowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

11 (6,79%)

Okręg 11

sołectwo Jastrzębiec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Darocha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNA INICJATYWA

78 (57,78%)

Marek Jan Wnuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ

57 (42,22%)

Okręg 12

sołectwo Dąbrowica od nr 1 do nr 73

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Stanisław Łapka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KURYŁÓWKA

66 (51,16%)

Maria Teresa Bucior

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNA INICJATYWA

44 (34,11%)

Małgorzata Pędziwiatr

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ

19 (14,73%)

Okręg 13

sołectwo Dąbrowica od nr 74 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dominik Paweł Kusy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNA INICJATYWA

99 (84,62%)

Bożena Fusiarz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

18 (15,38%)

Okręg 14

sołectwa: Kolonia Polska, Słoboda

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krystyna Katarzyna Kiełboń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KURYŁÓWKA

66 (37,08%)

Waldemar Kasperski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNA INICJATYWA

33 (18,54%)

Zdzisław Socha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ

79 (44,38%)

Okręg 15

sołectwo Kulno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adrian Stefan Kasperek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KURYŁÓWKA

71 (32,13%)

Tadeusz Jaśkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNA INICJATYWA

93 (42,08%)

Józef Łoś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ

57 (25,79%)