Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - leżajski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

miasto Leżajsk

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Edward Jonko
    636 (10,97%)
  2. 5 Krystyna Czubara
    253 (4,36%)
  3. 1 Zbigniew Jakub Policzkiewicz
    411 (7,09%)
  4. 2 Wanda Zofia Rakszawska - Stopyra
    592 (10,21%)
  5. 3 Marek Antoni Śliż
    612 (10,55%)
  6. 6 Joanna Grylowska
    286 (4,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krzysztof Jerzy Trębacz
    771 (13,30%)
  2. 6 Małgorzata Karaś
    101 (1,74%)
  3. 5 Adrian Rafał Rauza
    197 (3,40%)
  4. 4 Dorota Wylaź
    512 (8,83%)
  5. 2 Lidia Teresa Szpila
    311 (5,36%)
  6. 3 Bogusław Stanisław Kulpa
    328 (5,66%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POWIATU

kandydatliczba głosów

  1. 1 Piotr Urban
    322 (5,55%)
  2. 4 Ryszard Gałusza
    158 (2,72%)
  3. 2 Anna Żaba
    120 (2,07%)
  4. 3 Leszek Kazimierz Flak
    144 (2,48%)
  5. 5 Jolanta Bosak
    45 (0,78%)

Okręg 2

gmina Grodzisko Dolne, gmina Kuryłówka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krystyna Małgorzata Wnęk
    510 (8,84%)
  2. 2 Marek Kogut
    1 108 (19,20%)
  3. 6 Maria Kryla
    202 (3,50%)
  4. 3 Franciszek Krajewski
    794 (13,76%)
  5. 5 Tomasz Piotr Gruca
    61 (1,06%)
  6. 4 Joanna Ewa Bąk
    57 (0,99%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 2 Roman Szałajko
    342 (5,93%)
  2. 5 Lucyna Maria Klimek
    102 (1,77%)
  3. 1 Józef Majkut
    943 (16,34%)
  4. 4 Beata Elżbieta Kamińska
    321 (5,56%)
  5. 3 Roman Matuszek
    740 (12,82%)
  6. 6 Malwina Magdalena Misiąg
    128 (2,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POWIATU

kandydatliczba głosów

  1. 3 Anna Katarzyna Czechera
    61 (1,06%)
  2. 1 Tadeusz Halesiak
    318 (5,51%)
  3. 2 Kazimierz Józef Błoński
    84 (1,46%)

Okręg 3

gmina Leżajsk

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Dominika Zych
    146 (1,80%)
  2. 3 Józef Edward Stasiowski
    488 (6,03%)
  3. 1 Zdzisław Leśko
    1 066 (13,16%)
  4. 2 Michał Dziędzik
    358 (4,42%)
  5. 7 Monika Joanna Balicka
    240 (2,96%)
  6. 5 Danuta Polańska
    258 (3,19%)
  7. 6 Antoni Śliwa
    283 (3,49%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POWIATU

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marek Leszczak
    546 (6,74%)
  2. 3 Barbara Czapla
    127 (1,57%)
  3. 2 Jerzy Szczęch
    302 (3,73%)
  4. 4 Władysław Wanat
    104 (1,28%)
  5. 5 Wiesława Augustyn - Daź
    10 (0,12%)
  6. 7 Miron Czarniecki
    123 (1,52%)
  7. 6 Elżbieta Śliz
    31 (0,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Ireneusz Jan Kupras
    36 (0,44%)
  2. 6 Brygida Ewa Mścisz - Hudy
    19 (0,23%)
  3. 5 Danuta Drążek
    76 (0,94%)
  4. 1 Tadeusz Michał Krasoń
    121 (1,49%)
  5. 2 Władysław Leszek Brzuszko
    249 (3,07%)
  6. 4 Piotr Jan Mendyk
    112 (1,38%)
  7. 3 Ewa Maria Kania
    130 (1,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE PRAWICY

kandydatliczba głosów

  1. 7 Danuta Anna Bak
    27 (0,33%)
  2. 2 Zdzisław Duszyński
    644 (7,95%)
  3. 1 Adam Wylaź
    1 069 (13,20%)
  4. 3 Marian Grabarz
    758 (9,36%)
  5. 6 Krystyna Stopyra
    128 (1,58%)
  6. 4 Czesława Tupaj
    321 (3,96%)
  7. 5 Tadeusz Matuszek
    326 (4,03%)

Okręg 4

gmina Nowa Sarzyna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Mieczysław Józef Bis
    332 (3,73%)
  2. 8 Paweł Mieczysław Linek
    76 (0,85%)
  3. 6 Grzegorz Piotr Jakubowski
    245 (2,75%)
  4. 3 Ewa Fołta
    110 (1,24%)
  5. 2 Adam Madej
    946 (10,64%)
  6. 7 Antoni Kozyra
    348 (3,91%)
  7. 1 Danuta Pinderska
    780 (8,77%)
  8. 4 Agata Kurlej
    864 (9,72%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 6 Dawid Alan Dubiel
    81 (0,91%)
  2. 1 Grzegorz Edward Sroka
    433 (4,87%)
  3. 5 Teresa Michalina Różycka
    50 (0,56%)
  4. 2 Marcin Szymański
    98 (1,10%)
  5. 4 Mariusz Robert Szpila
    179 (2,01%)
  6. 3 Dorota Franciszka Paluch
    95 (1,07%)
  7. 8 Marcin Szwedo
    136 (1,53%)
  8. 7 Justyna Jolanta Sowa
    43 (0,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Monika Małgorzata Milo
    640 (7,20%)
  2. 6 Jan Koczot
    181 (2,04%)
  3. 4 Izabela Łyko
    74 (0,83%)
  4. 2 Mariusz Dąbal
    200 (2,25%)
  5. 5 Barbara Małgorzata Przybyłowicz
    43 (0,48%)
  6. 1 Halina Pyszowska
    780 (8,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE PRAWICY

kandydatliczba głosów

  1. 2 Andrzej Chojnacki
    521 (5,86%)
  2. 1 Lucjan Stanisław Czenczek
    703 (7,91%)
  3. 5 Janusz Marek Janik
    348 (3,91%)
  4. 3 Lidia Elżbieta Miazga
    87 (0,98%)
  5. 4 Natalia Sztaba
    84 (0,94%)
  6. 6 Tomasz Dziobak
    53 (0,60%)
  7. 7 Lucyna Barbara Klocek
    88 (0,99%)
  8. 8 Andrzej Kusiak
    275 (3,09%)