Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Rogoźno

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Rogoźno, ulice: Aleje Marszałka Piłsudskiego, Dworcowa, Działkowa, Kolejowa, Kwiatowa, Mickiewicza, Miodowa, Norwida, Reja, Rolna, Różana, Sienkiewicza, Słowackiego, Zaułek.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Piotr Waldemar Nowak
    147 (26,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY KOMITET OBYWATELSKI NASZA GMINA - NASZ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 18 Maciej Adam Kutka
    402 (73,22%)

Okręg 2

Rogoźno, ulice: Brzozowa, Czarnkowska, Fabryczna, Hetmańska, Kościuszki parzyste 26 - 48, Krzyżaniaka, Kasztelańska, Leśna, Łąkowa, Magazynowa, Olchowa, Słoneczna, Smolary, Topolowa, Towarowa, Wójtostwo.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Wojciech Smoliński
    96 (22,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY KOMITET OBYWATELSKI NASZA GMINA - NASZ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 18 Roman Andrzej Kinach
    231 (54,87%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Mirosława Wojciechowska
    94 (22,33%)

Okręg 3

Rogoźno, ulice: Alojzego Twardeckiego, Asnyka, Chabrowa, Garbacka, Grochowskiego, Floriana Miśko. Wojska Polskiego nr12 - 67, Kochanowskiego, Konieczyńskich, Konwaliowa, Ks. Werbla, Orzeszkowej, Polna, Prusa, Romana Orlika, Skautów, Sobolewskiego, Szarych Szeregów.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Szymon Paweł Nowacki
    259 (41,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY KOMITET OBYWATELSKI NASZA GMINA - NASZ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 18 Longina Maria Kolanowska
    368 (58,69%)

Okręg 4

Rogoźno, ulice: Wojska Polskiego 1 - 11, Krótka, Osiedle Przemysława II 2 - 10.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Bernard Stanisław Hofmański
    245 (45,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY KOMITET OBYWATELSKI NASZA GMINA - NASZ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 18 Sebastian Mirosław Kupidura
    259 (47,70%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jadwiga Mierkiewicz-Olech
    39 (7,18%)

Okręg 5

Rogoźno, ulice: Kościuszki 51, 59; Osiedle Przemysława II 11 - 20, Seminarialna.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Krzysztof Mariusz Ostrowski
    201 (33,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY KOMITET OBYWATELSKI NASZA GMINA - NASZ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 18 Zbigniew Tomasz Chudzicki
    350 (58,14%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Grzegorz Miężalski
    51 (8,47%)

Okręg 6

Rogoźno, ulice: Kościuszki nr 53 - 57, 61 - 63, oraz nieparzyste 27 - 49, Sądowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jarosław Hinz
    157 (34,66%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY KOMITET OBYWATELSKI NASZA GMINA - NASZ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 18 Katarzyna Erenc-Szpek
    268 (59,16%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Mirosława Małgorzata Sass-Nowak
    28 (6,18%)

Okręg 7

Rogoźno, ulice: Boczna, Boguniewska, Bursztynowa, Chopina, Diamentowa, Długa, Dojazd, Koralowa, Kręta, Kryształowa, Kwarcowa, Łamana, Mała, Międzyleska, Moniuszki, Nowa, Paderewskiego, Perłowa, Plażowa, Południowa, Przelotowa, Rubinowa, Skrajna, Skromna, Spokojna, Strzelecka, Sucha, Szafirowa, Szeroka, Szmaragdowa, Szymanowskiego, Średnia, Topazowa, Turkusowa, Ukryta, Ustronna, Wielka Poznańska od 61 do końca, Wieniawskiego, Wschodnia, Zachodnia, Zakątek.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jarosław Łatka
    273 (45,35%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY KOMITET OBYWATELSKI NASZA GMINA - NASZ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 18 Tobiasz Felsmann
    79 (13,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WITT 2018

kandydatliczba głosów

  1. 20 Przemysław Sawal
    28 (4,65%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA SZYMONA KOPANIARZ

kandydatliczba głosów

  1. 21 Dariusz Szymon Kopaniarz
    54 (8,97%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Łukasz Janus
    47 (7,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - MOŻEMY WIĘCEJ

kandydatliczba głosów

  1. 23 Piotr Jan Ratajczak
    121 (20,10%)

Okręg 8

Rogoźno, ulice: Gościnna, Kotlarska, Mała Poznańska, Plac Jana Pawła II, Plac Marcinkowskiego, Poprzeczna, Wąska, Wielka Poznańska 1 - 60.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Filip Tomasz Wałkowski
    131 (24,53%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY KOMITET OBYWATELSKI NASZA GMINA - NASZ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 18 Hubert Kuszak
    353 (66,10%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Tadeusz Miężalski
    50 (9,36%)

Okręg 9

Rogoźno, ulice: Cicha, Kardynała Wyszyńskiego, Kilińskiego, Kościelna, Lipowa, Mała Szkolna, Ogrodowa, Piekarska, Plac Powstańców Wielkopolskich, Potulicka, Przesmyk, Rynkowa, Rzeźnicka, Wągrowiecka, Wielka Szkolna, Za Jeziorem, Żurawia.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY KOMITET OBYWATELSKI NASZA GMINA - NASZ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 18 Paweł Wojciechowski
    353 (76,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIEŚ W POWIECIE

kandydatliczba głosów

  1. 19 Beata Maria Ott-Rodak
    106 (23,09%)

Okręg 10

Miejscowości: Biniewo, Cieśle, Marlewo, Owczegłowy, Pruśce, Sierniki, Stare, Wojciechowo.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Joanna Frachanowska
    48 (8,86%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY KOMITET OBYWATELSKI NASZA GMINA - NASZ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 18 Łukasz Andrzej Zaranek
    393 (72,51%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marian Tadeusz Połczyński
    101 (18,63%)

Okręg 11

Miejscowości: Boguniewo, Budziszewko, Międzylesie, Nienawiszcz, Studzieniec.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Ewa Teresa Wysocka
    261 (47,63%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY KOMITET OBYWATELSKI NASZA GMINA - NASZ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 18 Tomasz Broniszewski
    51 (9,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WITT 2018

kandydatliczba głosów

  1. 20 Szymon Jan Witt
    137 (25,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIEŚ W POWIECIE

kandydatliczba głosów

  1. 19 Tomasz Strzykała
    23 (4,20%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Dawid Twardecki
    76 (13,87%)

Okręg 12

Miejscowości: Józefinowo, Parkowo, Słomowo, Szczytno.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY KOMITET OBYWATELSKI NASZA GMINA - NASZ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 18 Adam Nadolny
    420 (73,43%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Beata Katarzyna Lembicz
    152 (26,57%)

Okręg 13

Miejscowości: Grudna, Jaracz, Kaziopole, Rożnowice, Wełna.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Mirosław Krysztofiak
    34 (10,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY KOMITET OBYWATELSKI NASZA GMINA - NASZ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 18 Bartosz Perlicjan
    159 (48,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOST

kandydatliczba głosów

  1. 22 Adam Józef Jóźwiak
    135 (41,16%)

Okręg 14

Miejscowości: Dziewcza Struga, Garbatka, Laskowo, Nowy Młyn, Ruda, Tarnowo, Żołędzin.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Krzysztof Nikodem
    248 (61,54%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY KOMITET OBYWATELSKI NASZA GMINA - NASZ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 18 Anna Hedeszyńska
    99 (24,57%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIEŚ W POWIECIE

kandydatliczba głosów

  1. 19 Bartosz Jakub Szejner
    42 (10,42%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Elżbieta Klimowicz
    14 (3,47%)

Okręg 15

Miejscowości: Gościejewo, Karolewo, Owieczki.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Emilia Kłos-Jasińska
    64 (15,72%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY KOMITET OBYWATELSKI NASZA GMINA - NASZ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 18 Henryk Janus
    343 (84,28%)