Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - obornicki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

gmina Oborniki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ryszard Wołoszyn
    382 (2,81%)
  2. 5 Ewa Maria Durasiewicz
    68 (0,50%)
  3. 1 Wiesław Stanisław Bartkowiak
    471 (3,47%)
  4. 4 Daria Magdalena Goślińska
    107 (0,79%)
  5. 7 Agnieszka Justyna Zielińska
    101 (0,74%)
  6. 12 Leszek Mikołaj Dąbrowski
    161 (1,19%)
  7. 9 Andrzej Stefan Siwek
    59 (0,43%)
  8. 8 Magdalena Justyna Garbarz
    35 (0,26%)
  9. 3 Andrzej Janusz Okpisz
    960 (7,07%)
  10. 10 Jan Napierała
    69 (0,51%)
  11. 11 Arleta Anna Dera
    44 (0,32%)
  12. 6 Paweł Jerzy Adaszewski
    53 (0,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY KOMITET OBYWATELSKI NASZA GMINA - NASZ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 4 Paweł Stanisław Ulatowski
    73 (0,54%)
  2. 1 Paweł Bździak
    238 (1,75%)
  3. 5 Luisa Marianna Płomińska
    13 (0,10%)
  4. 7 Joanna Gacek-Sroka
    87 (0,64%)
  5. 11 Maciej Grzegorz Pawlak
    31 (0,23%)
  6. 2 Marek Ryszard Jagoda
    81 (0,60%)
  7. 6 Dorota Ćwiklińska
    22 (0,16%)
  8. 3 Piotr Seweryn Płoszczyca
    90 (0,66%)
  9. 9 Anna Mazur
    20 (0,15%)
  10. 8 Klaudia Agnieszka Kaźmierczak
    6 (0,04%)
  11. 10 Jan Marian Nadolny
    145 (1,07%)
  12. 12 Violetta Renata Rychlińska
    37 (0,27%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Arletta Sylwia Gaertner
    193 (1,42%)
  2. 4 Eugeniusz Jan Nowak
    71 (0,52%)
  3. 6 Jan Kozaryn
    202 (1,49%)
  4. 10 Henryk Stanisław Boguszyński
    61 (0,45%)
  5. 9 Danuta Maria Wosicka
    109 (0,80%)
  6. 12 Klaudia Urbaniak
    132 (0,97%)
  7. 5 Marcin Stanisław Maćkowiak
    245 (1,80%)
  8. 11 Renata Maria Nochowicz
    63 (0,46%)
  9. 1 Katarzyna Anna Woźniak
    472 (3,47%)
  10. 3 Magdalena Krupczyńska
    62 (0,46%)
  11. 7 Agnieszka Scheiding
    166 (1,22%)
  12. 8 Radzisław Robert Kasperek
    68 (0,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY

kandydatliczba głosów

  1. 6 Maciej Jerzy Janicki
    195 (1,44%)
  2. 9 Jan Molski
    288 (2,12%)
  3. 4 Mariusz Stanisław Drewicz
    426 (3,14%)
  4. 5 Przemysław Szrama
    486 (3,58%)
  5. 2 Zofia Kotecka
    648 (4,77%)
  6. 7 Krzysztof Feliks Frąckowiak
    161 (1,19%)
  7. 1 Anna Biedna
    767 (5,65%)
  8. 3 Waldemar Cyranek
    1 149 (8,46%)
  9. 8 Karina Wojdanowicz
    340 (2,50%)
  10. 10 Urszula Filoda
    273 (2,01%)
  11. 12 Piotr Neter
    512 (3,77%)
  12. 11 Aleksandra Stanisława Lobermajer
    174 (1,28%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 11 Małgorzata Siwińska-Kopeć
    15 (0,11%)
  2. 1 Andrzej Ilski
    326 (2,40%)
  3. 3 Janusz Fusiński
    221 (1,63%)
  4. 5 Ryszard Franciszek Otto
    87 (0,64%)
  5. 4 Marlena Irena Pychyńska
    131 (0,96%)
  6. 7 Piotr Hanelik
    149 (1,10%)
  7. 8 Mariola Natalia Gilewska
    116 (0,85%)
  8. 10 Zofia Krystyna Zachmoc
    55 (0,40%)
  9. 12 Violetta Katarzyna Szymańska
    109 (0,80%)
  10. 6 Jarosław Marek Stachowiak
    47 (0,35%)
  11. 9 Mateusz Nadstaga
    77 (0,57%)
  12. 2 Zygmunt Stanisław Dyczkowski
    312 (2,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - MOŻEMY WIĘCEJ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Lech Stanisław Faron
    89 (0,66%)
  2. 3 Sylwia Fiołek
    227 (1,67%)
  3. 1 Piotr Andrzej Desperak
    452 (3,33%)
  4. 2 Damian Marek Bukowski
    127 (0,93%)
  5. 4 Mirosława Dymek
    87 (0,64%)
  6. 8 Robert Przemysław Twarogal
    8 (0,06%)
  7. 6 Arkadiusz Drozdowski
    61 (0,45%)
  8. 5 Rafał Jagodziński
    66 (0,49%)
  9. 10 Weronika Pietrzak
    28 (0,21%)
  10. 11 Klaudia Anna Bielawiak
    53 (0,39%)
  11. 9 Eugeniusz Tomasz Gacek
    101 (0,74%)
  12. 12 Kamilla Bourguois
    24 (0,18%)

Okręg 2

gmina Rogoźno, gmina Ryczywół

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Dorota Maria Krzywoszyńska-Urban
    155 (1,53%)
  2. 8 Paweł Jan Tomczak
    52 (0,51%)
  3. 1 Zbigniew Nowak
    504 (4,98%)
  4. 2 Jordana Małgorzata Olech
    120 (1,19%)
  5. 4 Piotr Gronowski
    196 (1,94%)
  6. 5 Robert Henryk Klawiński
    102 (1,01%)
  7. 6 Małgorzata Monika Jamróz
    75 (0,74%)
  8. 7 Julia Kowalewska
    47 (0,46%)
  9. 9 Włodzimierz Stanisław Łukaszyk
    100 (0,99%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY KOMITET OBYWATELSKI NASZA GMINA - NASZ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 5 Krystyna Stanisława Gromanowska
    172 (1,70%)
  2. 6 Michał Lis
    180 (1,78%)
  3. 7 Monika Agnieszka Chudzicka
    184 (1,82%)
  4. 8 Jacek Runowski
    195 (1,93%)
  5. 9 Agata Pasternak
    385 (3,81%)
  6. 4 Mariusz Nowacki
    280 (2,77%)
  7. 3 Kazimierz Krakowiak
    88 (0,87%)
  8. 1 Renata Tomaszewska
    1 379 (13,64%)
  9. 2 Robert Zimny
    364 (3,60%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Kazimierz Zieliński
    406 (4,02%)
  2. 3 Błażej Cisowski
    519 (5,13%)
  3. 4 Anna Nowicka
    470 (4,65%)
  4. 5 Longina Irena Krzemińska-Zenger
    118 (1,17%)
  5. 6 Grażyna Wendlandt
    126 (1,25%)
  6. 7 Małgorzata Magdalena Pawlak
    129 (1,28%)
  7. 8 Paweł Jan Wardęga
    238 (2,35%)
  8. 9 Ryszard Stanisław Dworzański
    394 (3,90%)
  9. 1 Bogusław Janus
    967 (9,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIEŚ W POWIECIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Damian Marcin Nerkowski
    98 (0,97%)
  2. 5 Radosława Maria Jurga
    59 (0,58%)
  3. 7 Paulina Sawińska
    14 (0,14%)
  4. 3 Daniel Wiśniewski
    117 (1,16%)
  5. 4 Ewa Piotr-Świerad
    41 (0,41%)
  6. 2 Marek Jerzy Kowalski
    142 (1,40%)
  7. 6 Sławomir Paweł Rybak
    52 (0,51%)
  8. 8 Barbara Skrzypek
    8 (0,08%)
  9. 9 Hubert Jerzy Nowak
    40 (0,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOTOWI DO DZIAŁANIA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Michał Wacław Bogacz
    569 (5,63%)
  2. 3 Mariusz Nowak
    60 (0,59%)
  3. 2 Andrzej Stanisław Olenderski
    142 (1,40%)
  4. 9 Alicja Anna Seredyńska
    100 (0,99%)
  5. 6 Kamil Walkowiak
    80 (0,79%)
  6. 4 Agnieszka Katarzyna Długosz
    225 (2,23%)
  7. 5 Marian Muszyński
    188 (1,86%)
  8. 7 Marta Strzykała
    142 (1,40%)
  9. 8 Magdalena Swoboda
    89 (0,88%)