Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Siemyśl

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Białokury

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Chabera

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 2

Sołectwo Byszewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Władysław Wers

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 3

część Sołectwa Charzyno obejmująca ulice: Leśną i Szkolną

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Masłowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

22 (20,75%)

Andrzej Feliks Gierlicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA

34 (32,08%)

Janusz Edward Tasak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOŻNA WIĘCEJ"

43 (40,57%)

Sebastian Banasiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA HRYB

7 (6,60%)

Okręg 4

część Sołectwa Charzyno obejmująca ulice: Polną, Wodną i Zieloną

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Serafin Paweł Wilczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA

42 (39,62%)

Karol Mata

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOŻNA WIĘCEJ"

64 (60,38%)

Okręg 5

część Sołectwa Charzyno obejmująca ulice: Krótką, Lawendową, Lipową, Rowerową od Nr 1 do Nr 3, Spacerową od Nr 1 do Nr 7 i Wojska Polskiego oraz numerację porządkową od Nr 10 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krystyna Jadwiga Grega

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

43 (33,86%)

Beata Barbara Cirin

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA

20 (15,75%)

Wojciech Hubert Pańka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOŻNA WIĘCEJ"

64 (50,39%)

Okręg 6

część Sołectwa Charzyno obejmująca ulice: Rowerową od Nr 4 do końca, Spacerową od Nr 8 do końca, Willową oraz numerację porządkową od Nr 1 do Nr 9C oraz Sołectwo Niemierze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Arkadiusz Andrzej Wojtaszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA

32 (33,33%)

Wiesław Hrycenko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOŻNA WIĘCEJ"

64 (66,67%)

Okręg 7

Sołectwo Kędrzyno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Ireneusz Łojek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

41 (66,13%)

Karolina Czesława Ciechowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOŻNA WIĘCEJ"

21 (33,87%)

Okręg 8

Sołectwo Morowo oraz Sołectwo Świecie Kołobrzeskie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogdan Mordarski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

35 (47,30%)

Wanda Janina Domańska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOŻNA WIĘCEJ"

39 (52,70%)

Okręg 9

Sołectwo Nieżyn

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Olga Barbara Nowaczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

76 (72,38%)

Robert Kalicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA

29 (27,62%)

Okręg 10

część Sołectwa Siemyśl obejmująca ulice: Polną i Szkolną

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Kuźmicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

26 (22,22%)

Mirosław Tarnopolski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOŻNA WIĘCEJ"

91 (77,78%)

Okręg 11

część Sołectwa Siemyśl obejmująca ulice: Kościelną, Malinową i Ogrodową

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Janusz Śliwiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA

51 (62,96%)

Joanna Natalia Kaźmierczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOŻNA WIĘCEJ"

30 (37,04%)

Okręg 12

część Sołectwa Siemyśl obejmująca ulice: Kołobrzeską, Ks. Alojzego Wyciślika, Lipową, Sportową i Topolową od Nr 1 do Nr 42 oraz numerację porządkową od Nr 17 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Jerzy Wawrzyniak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

61 (47,29%)

Michał Paszko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOŻNA WIĘCEJ"

68 (52,71%)

Okręg 13

część Sołectwa Siemyśl obejmująca ulicę Topolową od Nr 43 do końca i numerację porządkową od Nr 1 do Nr 16 oraz Sołectwo Unieradz

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Kurnik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 14

część sołectwa Trzynik obejmująca miejscowość Trzynik-numerację porządkową od Nr 1 do Nr 13

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszarda Małgorzata Dziekańska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA

16 (35,56%)

Daria Czajka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOŻNA WIĘCEJ"

29 (64,44%)

Okręg 15

część sołectwa Trzynik obejmująca miejscowość Trzynik-numerację porządkową od Nr 14 do końca oraz miejscowość Wszemierzyce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Renata Zielińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA

7 (15,22%)

Jacek Andrzej Pliszka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOŻNA WIĘCEJ"

39 (84,78%)