Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Jeżowe

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Jeżowe Centrum od nr domu 1 do nr domu 133, od nr domu 630 do nr 661 A i kolejne numery na obszarze, z którego został utworzony okręg wyborczy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Renata Maria Dynda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA BIELEŃ

65 (17,33%)

Bogdan Bednarz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

205 (54,67%)

Grażyna Elżbieta Kościółek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO-GOSPODARCZE NISKO

31 (8,27%)

Jacek Krawiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNICY DLA SPOŁECZEŃSTWA KRZYSZTOFA SIBIGI

14 (3,73%)

Krzysztof Krawiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA

60 (16,00%)

Okręg 2

Sołectwo Jeżowe Centrum od nr domu 134 do numeru domu 235 i od nr domu 560 B do numeru 629 A i kolejne numery na obszarze, dla którego został utworzony okręg wyborczy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Tomczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA BIELEŃ

90 (23,08%)

Marian Koc

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

189 (48,46%)

Bogdan Kozłowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO-GOSPODARCZE NISKO

89 (22,82%)

Janina Kazimiera Majowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNICY DLA SPOŁECZEŃSTWA KRZYSZTOFA SIBIGI

22 (5,64%)

Okręg 3

Sołectwo Jeżowe Podgórze od nr 238 - 335 i od nr 525 - do nr 560 A

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krystyna Gorczyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA BIELEŃ

73 (23,62%)

Józef Głuszak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

153 (49,51%)

Jan Józef Zarzycki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO-GOSPODARCZE NISKO

49 (15,86%)

Tadeusz Pikor

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNICY DLA SPOŁECZEŃSTWA KRZYSZTOFA SIBIGI

34 (11,00%)

Okręg 4

Sołectwo Jeżowe Podgórze od nr 336 do nr 415

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Leśniewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA BIELEŃ

64 (25,00%)

Józef Jan Szewc

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

119 (46,48%)

Dariusz Bednarz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO-GOSPODARCZE NISKO

73 (28,52%)

Okręg 5

Sołectwo Jeżowe Podgórze od nr 417 do nr 473 i od nr 497 do nr 524, ul. Akacjowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Teresa Aniela Wiewiórska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA BIELEŃ

73 (26,94%)

Krzysztof Borek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

139 (51,29%)

Renata Stanisława Pasiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO-GOSPODARCZE NISKO

37 (13,65%)

Krzysztof Paweł Bednarz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNICY DLA SPOŁECZEŃSTWA KRZYSZTOFA SIBIGI

22 (8,12%)

Okręg 6

Sołectwo Jeżowe Zagościniec od numeru domu 662 do numeru domu 782 B

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Szot

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA BIELEŃ

52 (12,38%)

Edward Koc

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

119 (28,33%)

Zbigniew Stanisław Sabat

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO-GOSPODARCZE NISKO

116 (27,62%)

Piotr Ryszard Janecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNICY DLA SPOŁECZEŃSTWA KRZYSZTOFA SIBIGI

43 (10,24%)

Edward Koc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU

90 (21,43%)

Okręg 7

Sołectwo Jeżowe Kameralne od nr domu 783 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Drabik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA BIELEŃ

63 (18,75%)

Henryk Olko

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

202 (60,12%)

Zbigniew Wyka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO-GOSPODARCZE NISKO

71 (21,13%)

Okręg 8

Sołectwo Groble, ul. Nowa, Sołectwo Sibigi

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Wilk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA BIELEŃ

23 (5,61%)

Ryszard Gumieniak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

136 (33,17%)

Barbara Fusiek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO-GOSPODARCZE NISKO

150 (36,59%)

Krzysztof Jan Lis

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNICY DLA SPOŁECZEŃSTWA KRZYSZTOFA SIBIGI

101 (24,63%)

Okręg 9

Sołectwa: Krzywdy, Jeżowe Zaborczyny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kamil Tomczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA BIELEŃ

82 (24,19%)

Roman Łyko

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

180 (53,10%)

Władysław Misiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNICY DLA SPOŁECZEŃSTWA KRZYSZTOFA SIBIGI

77 (22,71%)

Okręg 10

Sołectwo Jata

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Adam Bieleń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA BIELEŃ

113 (38,57%)

Grażyna Szostecka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

147 (50,17%)

Krystian Piotr Gębski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO-GOSPODARCZE NISKO

12 (4,10%)

Wiesław Drabik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNICY DLA SPOŁECZEŃSTWA KRZYSZTOFA SIBIGI

21 (7,17%)

Okręg 11

Sołectwo Sójkowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Eugeniusz Ciak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA BIELEŃ

148 (60,91%)

Ryszard Kuryś

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

65 (26,75%)

Zbigniew Kobylarz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO-GOSPODARCZE NISKO

30 (12,35%)

Okręg 12

Sołectwo Zalesie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Edward Smusz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA BIELEŃ

83 (30,86%)

Bogdan Józef Świątek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

124 (46,10%)

Tadeusz Dul

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO-GOSPODARCZE NISKO

39 (14,50%)

Czesław Brzuszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNICY DLA SPOŁECZEŃSTWA KRZYSZTOFA SIBIGI

5 (1,86%)

Tadeusz Sobieszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU

18 (6,69%)

Okręg 13

Sołectwa: Cholewiana Góra, Pogorzałka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Konrad Piotr Czochara

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA BIELEŃ

40 (9,52%)

Andrzej Wojciech Kołodziej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

330 (78,57%)

Urszula Barbara Wyka-Piróg

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO-GOSPODARCZE NISKO

50 (11,90%)

Okręg 14

Sołectwo Nowy Nart

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Różański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA BIELEŃ

36 (20,93%)

Mirosław Bajek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE DLA ROZWOJU GMINY”

132 (76,74%)

Krzysztof Sibiga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNICY DLA SPOŁECZEŃSTWA KRZYSZTOFA SIBIGI

4 (2,33%)

Okręg 15

Sołectwo Stary Nart

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Kazimierz Puzio

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA BIELEŃ

90 (51,43%)

Danuta Pikor

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

85 (48,57%)