Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - niżański

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

gminy: Harasiuki, Krzeszów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU

kandydatliczba głosów

  1. 1 Gabriel Stanisław Waliłko
    876 (21,16%)
  2. 2 Agnieszka Elżbieta Niwińska
    300 (7,25%)
  3. 4 Arkadiusz Harasim
    80 (1,93%)
  4. 5 Mirosław Franciszek Sieczka
    29 (0,70%)
  5. 3 Anna Maria Szofer
    157 (3,79%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Kazimiera Cudziło
    100 (2,42%)
  2. 2 Wiesław Ludwik Kasperek
    305 (7,37%)
  3. 1 Jan Roman Połeć
    394 (9,52%)
  4. 3 Małgorzata Kuś
    361 (8,72%)
  5. 4 Artur Dariusz Szofer
    203 (4,90%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO-GOSPODARCZE NISKO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Henryk Bździuch
    471 (11,38%)
  2. 2 Edward Łaba
    38 (0,92%)
  3. 3 Anna Jolanta Powęzka
    20 (0,48%)
  4. 4 Bożena Jadwiga Demidowska
    7 (0,17%)
  5. 5 Roman Bronisław Pydo
    145 (3,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Mateusz Krzysztof Król
    224 (5,41%)
  2. 1 Janusz Matuszczak
    255 (6,16%)
  3. 3 Mirosława Rogowska
    58 (1,40%)
  4. 2 Danuta Pryszcz
    41 (0,99%)
  5. 5 Tadeusz Franciszek Pawęzka
    75 (1,81%)

Okręg 2

gminy: Jarocin, Ulanów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU

kandydatliczba głosów

  1. 6 Grzegorz Adam Szewc
    106 (1,95%)
  2. 3 Józef Franciszek Walczak
    92 (1,69%)
  3. 5 Justyna Szostak
    46 (0,84%)
  4. 2 Anna Lidia Cielepak
    125 (2,29%)
  5. 1 Henryk Tadeusz Siek
    268 (4,92%)
  6. 4 Halina Stecyk
    104 (1,91%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Halina Ślusarczyk
    53 (0,97%)
  2. 3 Małgorzata Janiec
    154 (2,83%)
  3. 4 Anna Katarzyna Momot
    78 (1,43%)
  4. 6 Roman Pokora
    471 (8,65%)
  5. 1 Tomasz Podpora
    1 161 (21,31%)
  6. 2 Janusz Marcin Bronkiewicz
    273 (5,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 1 Magdalena Maria Hasiak
    503 (9,23%)
  2. 4 Ewa Pacyna
    27 (0,50%)
  3. 5 Małgorzata Maria Siembida
    94 (1,73%)
  4. 2 Stanisław Przemykalski
    80 (1,47%)
  5. 3 Franciszek Koza
    59 (1,08%)
  6. 6 Zbigniew Gorczyca
    33 (0,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO-GOSPODARCZE NISKO

kandydatliczba głosów

  1. 3 Elżbieta Bogumiła Budzińska-Kozak
    52 (0,95%)
  2. 4 Magdalena Katarzyna Kobylarz
    22 (0,40%)
  3. 1 Karol Wojciech Wołoszyn
    490 (9,00%)
  4. 5 Jacek Józef Cieśla
    106 (1,95%)
  5. 2 Halina Elżbieta Młynarska
    134 (2,46%)
  6. 6 Mieczysław Łabęcki
    235 (4,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Zbigniew Tadeusz Lach
    350 (6,43%)
  2. 5 Anna Zofia Sycz
    19 (0,35%)
  3. 3 Stanisława Barbara Seroka
    58 (1,06%)
  4. 2 Elżbieta Barbara Olszówka
    123 (2,26%)
  5. 4 Józef Wojciech Kupiec
    22 (0,40%)
  6. 6 Andrzej Stanisław Kata
    109 (2,00%)

Okręg 3

gmina Jeżowe

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU

kandydatliczba głosów

  1. 3 Zbigniew Drabik
    49 (1,08%)
  2. 1 Janusz Józef Sobieszek
    99 (2,19%)
  3. 2 Bożena Gut
    29 (0,64%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Janina Barbara Wyka-Saraiva
    294 (6,50%)
  2. 2 Marek Jan Piróg
    257 (5,68%)
  3. 1 Robert Jan Bednarz
    1 941 (42,92%)
  4. 4 Monika Agnieszka Tabor
    67 (1,48%)
  5. 5 Tomasz Kozak
    384 (8,49%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO-GOSPODARCZE NISKO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Halina Kosturek
    77 (1,70%)
  2. 4 Józef Kolano
    151 (3,34%)
  3. 2 Genowefa Stanisława Wachałowicz
    145 (3,21%)
  4. 5 Gabriel Lesiczka
    375 (8,29%)
  5. 3 Krzysztof Stanisław Kołodziej
    253 (5,59%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tadeusz Andrzej Małysa
    85 (1,88%)
  2. 3 Teresa Władysława Chorzępa
    38 (0,84%)
  3. 4 Józef Rębisz
    18 (0,40%)
  4. 1 Magdalena Róża Kolano
    203 (4,49%)
  5. 5 Dominik Chamot
    57 (1,26%)

Okręg 4

gmina Nisko

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU

kandydatliczba głosów

  1. 2 Anna Maria Sobiło
    353 (4,11%)
  2. 4 Jerzy Andrzej Jakubów
    191 (2,22%)
  3. 3 Józefa Hausner
    232 (2,70%)
  4. 1 Jan Andrzej Kowal
    368 (4,28%)
  5. 6 Marcin Pilarski
    99 (1,15%)
  6. 5 Jerzy Kobylarz
    210 (2,44%)
  7. 7 Sławomir Janusz Grabowski
    104 (1,21%)
  8. 8 Danuta Cieślak
    154 (1,79%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Sylwester Daśko
    756 (8,79%)
  2. 5 Stanisława Lubera
    140 (1,63%)
  3. 4 Stanisław Pliszka
    655 (7,62%)
  4. 2 Benedykt Sudoł
    402 (4,68%)
  5. 3 Ewa Elżbieta Rostek-Aleksińska
    485 (5,64%)
  6. 6 Marian Jan Chrapko
    546 (6,35%)
  7. 8 Jacek Kowalski
    407 (4,73%)
  8. 7 Anna Włodek
    135 (1,57%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO-GOSPODARCZE NISKO

kandydatliczba głosów

  1. 3 Aleksander Piotr Bieńko
    35 (0,41%)
  2. 1 Janusz Andrzej Nawrocki
    442 (5,14%)
  3. 4 Genowefa Potocka
    66 (0,77%)
  4. 5 Piotr Czarnecki
    52 (0,60%)
  5. 2 Grażyna Barska
    94 (1,09%)
  6. 6 Bogusław Andrzej Rybczyński
    70 (0,81%)
  7. 7 Andrzej Ireneusz Bylicki
    68 (0,79%)
  8. 8 Teresa Jadwiga Dubiel
    87 (1,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Joanna Kopeć
    66 (0,77%)
  2. 8 Jerzy Ślusarczyk
    174 (2,02%)
  3. 1 Andrzej Antoni Tofilski
    1 339 (15,57%)
  4. 5 Beata Irena Jaskot
    99 (1,15%)
  5. 3 Danuta Kożuszek
    127 (1,48%)
  6. 4 Jan Szczepan Hara
    172 (2,00%)
  7. 2 Władysław Pracoń
    307 (3,57%)
  8. 7 Daniel Piotr Kijak
    163 (1,90%)

Okręg 5

gmina Rudnik nad Sanem

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jadwiga Helena Tarnawska
    97 (2,68%)
  2. 1 Małgorzata Sztaba-Cholewa
    271 (7,48%)
  3. 4 Tomasz Piotr Grzecznik
    268 (7,40%)
  4. 3 Józef Łojek
    141 (3,89%)
  5. 5 Marcin Łukasz Łańczak
    135 (3,73%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Piotr Robert Piędel
    96 (2,65%)
  2. 5 Marta Pisarska
    128 (3,53%)
  3. 1 Adam Mach
    760 (20,97%)
  4. 2 Łukasz Ludian
    239 (6,59%)
  5. 3 Ewa Barbara Nalepa
    90 (2,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 2 Piotr Marek Klusek
    143 (3,95%)
  2. 1 Tomasz Karaś
    300 (8,28%)
  3. 3 Aneta Wioletta Mazurek
    41 (1,13%)
  4. 4 Edyta Nowakowska
    40 (1,10%)
  5. 5 Marek Torla
    60 (1,66%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO-GOSPODARCZE NISKO

kandydatliczba głosów

  1. 4 Jan Matejko
    29 (0,80%)
  2. 2 Bożena Anna Jagielska
    17 (0,47%)
  3. 1 Sławomir Wojciech Zając
    139 (3,84%)
  4. 3 Adam Jan Kotuła
    50 (1,38%)
  5. 5 Maria Stefaniak
    31 (0,86%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Władysława Janina Binkowska
    156 (4,30%)
  2. 4 Ryszard Stanisław Żuraw
    44 (1,21%)
  3. 1 Ryszard Antoni Maj
    213 (5,88%)
  4. 3 Zofia Rychlak
    47 (1,30%)
  5. 5 Józef Julian Juśko
    89 (2,46%)