Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Rudziniec

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Rudziniec: ul. Dębowa ul. Gliwicka od nr 26 wzwyż (parzyste) od nr 73 do nr 97 (nieparzyste) ul. Kanałowa ul. Kolejowa ul. Leśna ul. Nowa ul. Opolska ul. Osiedleńcza ul. Piaskowa ul. Sosnowa ul. Sportowców ul. Stawowa ul. Stodółka ul. Szkolna, ul. Świętego Michała ul. Tartak ul. Wydzierów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Pęcherzewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

128 (44,76%)

Henryk Kazimierz Targowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA TARGOWSKIEGO

158 (55,24%)

Okręg 2

Sołectwo Rudziniec: ul. Akacjowa, ul. Brzozowa, ul. Cicha, ul. Gliwicka, od nr 2 do 24 (parzyste) od nr 1 do nr 71 (nieparzyste), ul. Górna, ul. Jaśminowa, ul. Klonowa, ul. Lipowa, ul. Nad Lisim Potokiem, ul. Młyńska, ul. Ogrodowa, ul. Olchowa, ul. Parkowa, ul. Polna, ul. Słoneczna, ul. Wierzbowa, ul. Wodna, ul. Zamkowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Alojzy Jan Karafioł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

166 (42,46%)

Tomasz Piotr Falfasiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ PO STRONIE MIESZKAŃCÓW”

225 (57,54%)

Okręg 3

Sołectwo Rudno: ul. Dolna ul. Górna ul. Kolejowa ul. Palmowa ul. Polna ul. Potokowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Magdalena Alicja Stochaj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

83 (42,13%)

Bernadeta Katarzyna Fitzke

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ PO STRONIE MIESZKAŃCÓW”

73 (37,06%)

Marek Jan Wyciślok

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE MIESZKAŃCÓW POWIATU GLIWICKIEGO

41 (20,81%)

Okręg 4

Sołectwo Rudno: ul. Boczna, ul. Dębowa, ul. Gliwicka, ul. Jesionowa, ul. Klonowa, ul. Leśna, ul. Lipowa, ul. Morelowa, ul. Pogodna, ul. Słoneczna, ul. Sportowa, ul. Strażacka, ul. Szkolna, ul. Wiśniowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Iwona Anna Nowara

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

114 (37,01%)

Sebastian Gerard Böhm

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ PO STRONIE MIESZKAŃCÓW”

194 (62,99%)

Okręg 5

Sołectwo Bojszów: ul. Brzozowa, ul. Kasztanowa, ul. Kościelna, ul. Kościuszki, ul. Leśna, ul. Myśliwska, ul. Nowa, ul. Piwna, ul. Spokojna, ul. Sportowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mateusz Gabriel Frejno

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

69 (28,75%)

Łukasz Piotr Pietrzyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ PO STRONIE MIESZKAŃCÓW”

171 (71,25%)

Okręg 6

Sołectwo Bojszów: ul. Dąbrówka, ul. Górna, ul. Palmowa, ul. Sadowa, ul. Słoneczna, ul. Szkolna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Rafał Michał Ruprich

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

76 (41,53%)

Sabina Irena Gabrysiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ PO STRONIE MIESZKAŃCÓW”

107 (58,47%)

Okręg 7

Sołectwo: Łącza

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sebastian Kancy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

113 (70,63%)

Beata Maria Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ PO STRONIE MIESZKAŃCÓW”

47 (29,38%)

Okręg 8

Sołectwo: Kleszczów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Elżbieta Bucher

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

235 (49,58%)

Jolanta Konsek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ PO STRONIE MIESZKAŃCÓW”

192 (40,51%)

Adrian Aleksander Szeler

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA TARGOWSKIEGO

47 (9,92%)

Okręg 9

Sołectwo: Rzeczyce, Ligota Łabędzka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Rudolf Józef Steuer

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

61 (20,54%)

Kinga Katarzyna Lukoszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ PO STRONIE MIESZKAŃCÓW”

176 (59,26%)

Piotr Karplak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA TARGOWSKIEGO

39 (13,13%)

Bożena Maria Drózd

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENA DRÓZD

21 (7,07%)

Okręg 10

Sołectwo: Bycina

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sebastian Marcin Kałuża

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

208 (65,82%)

Elżbieta Marta Jańczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ PO STRONIE MIESZKAŃCÓW”

108 (34,18%)

Okręg 11

Sołectwo: Taciszów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Barbara Richter

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

145 (72,86%)

Katarzyna Krystyna Sembok

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ PO STRONIE MIESZKAŃCÓW”

54 (27,14%)

Okręg 12

Sołectwo: Pławniowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joachim Józef Lisok

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

195 (57,02%)

Łukasz Marek Czernecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ PO STRONIE MIESZKAŃCÓW”

147 (42,98%)

Okręg 13

Sołectwo: Poniszowice, Widów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Maria Sztyrc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

179 (52,49%)

Regina Katarzyna Wieczorek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ PO STRONIE MIESZKAŃCÓW”

162 (47,51%)

Okręg 14

Sołectwo: Słupsko, Niewiesze, Niekarmia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Manfred Szołtysik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 15

Sołectwo: Chechło, Łany

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Genowefa Szołtysek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

95 (26,39%)

Mariusz Strójwąs

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ PO STRONIE MIESZKAŃCÓW”

265 (73,61%)