Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Opatówek

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo OPATÓWEK, ulice: Akacjowa, Baśniowa, Grabowa, Helleny, Kaliska, Parkowa, Rogatka, Sosnowa, Szkolna, Zagórek, Zdrojowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GOSPODARNA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Marlena Katarzyna Kiermas-Gruszka
    215 (73,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OPATÓWEK

kandydatliczba głosów

  1. 15 Anna Daria Chwirała
    39 (13,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REMIGIUSZA KAŹMIERCZAKA ZJEDNOCZONY OPATÓWEK

kandydatliczba głosów

  1. 14 Michał Mateusz Szafarz
    40 (13,61%)

Okręg 2

Sołectwo OPATÓWEK, ulice: Braci Gillerów, Kościelna, Tadeusza Kościuszki, Ks. Adama Marczewskiego, Plac Wolności, Poprzeczna, Piotra Szadkowskiego, gen. Józefa Zajączka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GOSPODARNA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Mateusz Walczak
    216 (62,79%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OPATÓWEK

kandydatliczba głosów

  1. 15 Piotr Paweł Kobierski
    109 (31,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REMIGIUSZA KAŹMIERCZAKA ZJEDNOCZONY OPATÓWEK

kandydatliczba głosów

  1. 14 Michał Hieronim Gąsiorowski
    19 (5,52%)

Okręg 3

Sołectwo OPATÓWEK, ulice: Św. Jana, Kwiatowa, Leśna, Piaskowa, Spacerowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GOSPODARNA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Wojciech Antoni Pokojowy
    287 (70,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OPATÓWEK

kandydatliczba głosów

  1. 15 Adam Konrad Krzywda
    72 (17,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REMIGIUSZA KAŹMIERCZAKA ZJEDNOCZONY OPATÓWEK

kandydatliczba głosów

  1. 14 Tomasz Wojciech Rajca
    48 (11,79%)

Okręg 4

Sołectwo OPATÓWEK, ulice: Dworcowa, Marcina Kasprzaka, Jana Kilińskiego, Ludowa, Łódzka, 3 - go Maja, Spokojna, Turkowska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GOSPODARNA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Paweł Sławomir Bąkowski
    309 (68,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OPATÓWEK

kandydatliczba głosów

  1. 15 Łukasz Marcin Aleksandrzak
    90 (19,87%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REMIGIUSZA KAŹMIERCZAKA ZJEDNOCZONY OPATÓWEK

kandydatliczba głosów

  1. 14 Wojciech Jerzy Porzucek
    54 (11,92%)

Okręg 5

Sołectwo OPATÓWEK, ulice: Działkowa, Krótka, Nowoogrodowa, Ogrodowa, Józefa Poniatowskiego, Rosochatki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GOSPODARNA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Mariusz Krzysztof Małoburski
    231 (71,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OPATÓWEK

kandydatliczba głosów

  1. 15 Mateusz Chwirała
    23 (7,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REMIGIUSZA KAŹMIERCZAKA ZJEDNOCZONY OPATÓWEK

kandydatliczba głosów

  1. 14 Marcin Bartosik
    71 (21,85%)

Okręg 6

Sołectwo BORÓW, Sołectwo JÓZEFÓW, Sołectwo SZULEC

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GOSPODARNA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Grzegorz Janik
    310 (88,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REMIGIUSZA KAŹMIERCZAKA ZJEDNOCZONY OPATÓWEK

kandydatliczba głosów

  1. 14 Artur Stanisław Wietrzych
    42 (11,93%)

Okręg 7

Sołectwo CIENIA-FOLWARK, Sołectwo MICHAŁÓW DRUGI, Sołectwo MICHAŁÓW TRZECI

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GOSPODARNA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Sławomir Józef Śniegula
    133 (65,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OPATÓWEK

kandydatliczba głosów

  1. 15 Mikołaj Sebastian Jaśkiewicz
    54 (26,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REMIGIUSZA KAŹMIERCZAKA ZJEDNOCZONY OPATÓWEK

kandydatliczba głosów

  1. 14 Marcin Mariusz Bączyński
    15 (7,43%)

Okręg 8

Sołectwo CIENIA DRUGA, Sołectwo CIENIA PIERWSZA, Sołectwo CIENIA TRZECIA, Sołectwo TROJANÓW

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GOSPODARNA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Jarosław Kłysz
    133 (49,44%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OPATÓWEK

kandydatliczba głosów

  1. 15 Maciej Olejnik
    109 (40,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REMIGIUSZA KAŹMIERCZAKA ZJEDNOCZONY OPATÓWEK

kandydatliczba głosów

  1. 14 Andrzej Adam Szmajdziński
    27 (10,04%)

Okręg 9

Sołectwo CHEŁMCE, Sołectwo PORWITY

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GOSPODARNA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Jarosław Budka
    346 (85,86%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REMIGIUSZA KAŹMIERCZAKA ZJEDNOCZONY OPATÓWEK

kandydatliczba głosów

  1. 14 Remigiusz Michał Kaźmierczak
    57 (14,14%)

Okręg 10

Sołectwo SZAŁE

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GOSPODARNA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Agnieszka Sylwia Suchorzewska
    212 (53,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OPATÓWEK

kandydatliczba głosów

  1. 15 Andrzej Kazimierz Werbiński
    115 (28,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REMIGIUSZA KAŹMIERCZAKA ZJEDNOCZONY OPATÓWEK

kandydatliczba głosów

  1. 14 Grażyna Barbara Bartoszek-Szłapak
    70 (17,63%)

Okręg 11

Sołectwo JANIKÓW, Sołectwo RAJSKO, Sołectwo SIERZCHÓW, Sołectwo WARSZEW

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GOSPODARNA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Paweł Kołaciński
    140 (35,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OPATÓWEK

kandydatliczba głosów

  1. 15 Michał Henryk Kosierb
    143 (35,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REMIGIUSZA KAŹMIERCZAKA ZJEDNOCZONY OPATÓWEK

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jan Frątczak
    117 (29,25%)

Okręg 12

Sołectwo NĘDZERZEW, Sołectwo TŁOKINIA KOŚCIELNA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GOSPODARNA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Andrzej Borwik
    231 (78,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REMIGIUSZA KAŹMIERCZAKA ZJEDNOCZONY OPATÓWEK

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jacek Michał Słupianek
    65 (21,96%)

Okręg 13

Sołectwo ZAWADY, Sołectwo ZDUNY

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GOSPODARNA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Józef Wincenty Gryczyński
    62 (24,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OPATÓWEK

kandydatliczba głosów

  1. 15 Zbigniew Jan Muzalewski
    156 (60,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REMIGIUSZA KAŹMIERCZAKA ZJEDNOCZONY OPATÓWEK

kandydatliczba głosów

  1. 14 Oliwier Kearney
    40 (15,50%)

Okręg 14

Sołectwo TŁOKINIA MAŁA, Sołectwo TŁOKINIA NOWA, Sołectwo TŁOKINIA WIELKA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GOSPODARNA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Zbigniew Piotr Wojtaszczyk
    123 (41,55%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OPATÓWEK

kandydatliczba głosów

  1. 15 Damian Krystian Jakóbczak
    143 (48,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REMIGIUSZA KAŹMIERCZAKA ZJEDNOCZONY OPATÓWEK

kandydatliczba głosów

  1. 14 Wojciech Broniecki
    30 (10,14%)

Okręg 15

Sołectwo DĘBE-KOLONIA, Sołectwo KOBIERNO, Sołectwo ROŻDŻAŁY

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GOSPODARNA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Marek Szlenkier
    133 (62,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY OPATÓWEK

kandydatliczba głosów

  1. 15 Agnieszka Dorota Alejziak
    71 (33,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REMIGIUSZA KAŹMIERCZAKA ZJEDNOCZONY OPATÓWEK

kandydatliczba głosów

  1. 14 Przemysław Mariusz Kurowski
    10 (4,67%)