Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - kaliski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Gmina Brzeziny, Gmina Szczytniki, Gmina Godziesze Wielkie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jan Adam Kłysz
    703 (7,15%)
  2. 3 Józef Marcin Szymański
    521 (5,30%)
  3. 7 Krzysztof Zawadzki
    288 (2,93%)
  4. 6 Eugeniusz Stefan Kurzawa
    156 (1,59%)
  5. 4 Grażyna Misiak
    358 (3,64%)
  6. 5 Magdalena Anna Zdrowicka-Wawrzyniak
    58 (0,59%)
  7. 2 Benedykt Władysław Owczarek
    590 (6,00%)
  8. 8 Małgorzata Banaś
    793 (8,07%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Ilona Białecka
    44 (0,45%)
  2. 5 Jarosław Kasprzak
    58 (0,59%)
  3. 2 Stanisław Olender
    133 (1,35%)
  4. 1 Barbara Wiesława Nowak
    340 (3,46%)
  5. 4 Aldona Maria Strzyż
    40 (0,41%)
  6. 7 Lidia Martyna Błaszczak
    31 (0,32%)
  7. 6 Paulina Eliza Błasiak
    70 (0,71%)
  8. 8 Radosław Paweł Olek
    75 (0,76%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Józef Henryk Pietrzak
    46 (0,47%)
  2. 6 Karol Szmaj
    88 (0,90%)
  3. 1 Paweł Tomasz Kaleta
    1 846 (18,78%)
  4. 3 Krzysztof Lechosław Nowak
    381 (3,88%)
  5. 2 Alicja Anna Skrzybalska
    488 (4,96%)
  6. 4 Janina Nowak
    381 (3,88%)
  7. 5 Maria Jadwiga Rosiak
    97 (0,99%)
  8. 8 Sylwester Józef Szyszkiewicz
    108 (1,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICA RAZEM DLA POWIATU

kandydatliczba głosów

  1. 1 Robert Marszałek
    726 (7,38%)
  2. 3 Jan Pazdecki
    164 (1,67%)
  3. 6 Edmund Urbaniak
    85 (0,86%)
  4. 2 Renata Barbara Michałowska-Michalak
    206 (2,10%)
  5. 4 Lucyna Wanda Słodowa
    75 (0,76%)
  6. 5 Tomasz Stasiak
    143 (1,45%)
  7. 8 Małgorzata Miklas
    99 (1,01%)
  8. 7 Wojciech Grzegorz Rzeźniczak
    37 (0,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Wojciech Adamczewski
    56 (0,57%)
  2. 4 Adrian Wojciech Jasiński
    33 (0,34%)
  3. 8 Monika Marciniak
    59 (0,60%)
  4. 7 Aneta Katarzyna Przybył
    54 (0,55%)
  5. 5 Magdalena Agnieszka Materna
    23 (0,23%)
  6. 6 Zofia Lewandowska
    31 (0,32%)
  7. 1 Paweł Raczak
    202 (2,05%)
  8. 3 Beata Kucharska
    146 (1,48%)

Okręg 2

Gmina Opatówek

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mieczysław Łuczak
    495 (10,25%)
  2. 2 Karolina Monika Olejniczak
    211 (4,37%)
  3. 3 Artur Jan Matysiak
    81 (1,68%)
  4. 4 Halina Krystyna Dobrzańska
    53 (1,10%)
  5. 5 Jerzy Marciniak
    51 (1,06%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jadwiga Papierska
    108 (2,24%)
  2. 4 Paulina Pietura
    42 (0,87%)
  3. 1 Krzysztof Paweł Pieczynia
    282 (5,84%)
  4. 3 Krzysztof Jan Leń
    60 (1,24%)
  5. 5 Barbara Nowak
    63 (1,30%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Halina Janina Marszał-Sroczyńska
    127 (2,63%)
  2. 3 Anna Maria Janiak
    84 (1,74%)
  3. 4 Henryk Stanisław Kurek
    217 (4,49%)
  4. 1 Krzysztof Józef Dziedzic
    1 613 (33,40%)
  5. 5 Ryszard Łańduch
    110 (2,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICA RAZEM DLA POWIATU

kandydatliczba głosów

  1. 1 Artur Szymczak
    407 (8,43%)
  2. 5 Stefan Kobierski
    181 (3,75%)
  3. 3 Lilianna Marzena Sieradzka
    158 (3,27%)
  4. 2 Jadwiga Maria Miluśka-Stasiak
    203 (4,20%)
  5. 4 Grzegorz Kazimierz Figiel
    128 (2,65%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Sylwia Katarzyna Wiśniewska
    82 (1,70%)
  2. 4 Arkadiusz Pawelec
    44 (0,91%)
  3. 2 Dariusz Kaczor
    11 (0,23%)
  4. 3 Anna Marta Szymczak
    19 (0,39%)

Okręg 3

Gmina Koźminek, Gmina Lisków

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krzysztof Nosal
    1 114 (20,76%)
  2. 4 Magdalena Skowron
    145 (2,70%)
  3. 2 Andrzej Czesław Miklas
    499 (9,30%)
  4. 3 Monika Teresa Nowak
    470 (8,76%)
  5. 5 Michał Kazimierz Wojciechowski
    197 (3,67%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Łukasz Krzysztof Pietrzak
    87 (1,62%)
  2. 3 Tomasz Brodziak
    74 (1,38%)
  3. 1 Fryderyk Dawid Pawlak
    220 (4,10%)
  4. 5 Anita Jadwiga Miklas
    69 (1,29%)
  5. 4 Patrycja Kinga Waliś
    68 (1,27%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Tadeusz Waldemar Rosiak
    192 (3,58%)
  2. 1 Wincenty Stefan Nowak
    547 (10,19%)
  3. 2 Andrzej Antoni Kobierski
    236 (4,40%)
  4. 3 Paulina Grala
    245 (4,56%)
  5. 4 Agnieszka Maria Paluszewska
    219 (4,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICA RAZEM DLA POWIATU

kandydatliczba głosów

  1. 4 Janina Woźniak
    96 (1,79%)
  2. 3 Bożena Maria Humelt
    218 (4,06%)
  3. 1 Karol Jerzy Matczak
    380 (7,08%)
  4. 5 Wacław Sławomir Ciemcia
    26 (0,48%)
  5. 2 Dominik Paweł Chenczke
    265 (4,94%)

Okręg 4

Gmina Blizanów, Gmina Żelazków

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Katarzyna Grzelak
    145 (1,81%)
  2. 6 Longina Józefa Kłodzińska
    146 (1,82%)
  3. 1 Janusz Nowak
    1 118 (13,92%)
  4. 2 Lech Bartłomiej Gnerowicz
    440 (5,48%)
  5. 3 Sylwia Krzysztofa Czajczyńska
    168 (2,09%)
  6. 7 Krzysztof Bączkiewicz
    519 (6,46%)
  7. 5 Tomasz Połchowski
    31 (0,39%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Grzegorz Antoni Nawrocki
    43 (0,54%)
  2. 5 Marta Stasiak
    67 (0,83%)
  3. 7 Mieczysław Stefan Mikołajewski
    93 (1,16%)
  4. 1 Alicja Łuczak
    848 (10,56%)
  5. 6 Anna Weronika Tomczyk
    51 (0,63%)
  6. 2 Hieronim Dariusz Rudowicz
    128 (1,59%)
  7. 4 Kamilla Józefa Bażant
    51 (0,63%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Kamila Krytowska
    76 (0,95%)
  2. 7 Jarosław Dolat
    75 (0,93%)
  3. 1 Błażej Karol Wojtyła
    1 314 (16,36%)
  4. 2 Anna Monika Wąsiewicz
    344 (4,28%)
  5. 3 Krzysztof Kubasik
    440 (5,48%)
  6. 4 Jacek Przemysław Chojnacki
    200 (2,49%)
  7. 5 Anna Korczak
    82 (1,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICA RAZEM DLA POWIATU

kandydatliczba głosów

  1. 1 Stanisław Andrzej Gąsior
    350 (4,36%)
  2. 3 Jarosław Henryk Matusiak
    69 (0,86%)
  3. 7 Maria Lenarda Młynek
    62 (0,77%)
  4. 4 Bogumił Kazimierz Kawecki
    129 (1,61%)
  5. 2 Joanna Katarzyna Hetmanowska
    437 (5,44%)
  6. 5 Dominika Maria Krzywda
    56 (0,70%)
  7. 6 Jacek Duras
    85 (1,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tomasz Piotr Dalinkiewicz
    106 (1,32%)
  2. 3 Michał Rafał Łukaszczyk
    189 (2,35%)
  3. 2 Karolina Krysiak
    122 (1,52%)
  4. 5 Marta Ewa Dzbanyszek
    27 (0,34%)
  5. 4 Jerzy Sobieszkoda
    22 (0,27%)

Okręg 5

Gmina Ceków-Kolonia, Gmina Mycielin, Gmina i Miasto Stawiszyn

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Sławomir Bogdan Czapski
    468 (6,62%)
  2. 6 Dariusz Korczyński
    758 (10,72%)
  3. 4 Jolanta Tomczyk
    172 (2,43%)
  4. 5 Katarzyna Krystyna Lis
    155 (2,19%)
  5. 2 Jerzy Matuszewski
    467 (6,61%)
  6. 3 Małgorzata Kosmala
    434 (6,14%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Paweł Piotr Kantorski
    103 (1,46%)
  2. 2 Joanna Maria Dolna
    106 (1,50%)
  3. 6 Roman Walenty Grabowski
    237 (3,35%)
  4. 1 Wioletta Maria Bartosik
    368 (5,21%)
  5. 5 Monika Pośpiech
    145 (2,05%)
  6. 3 Artur Piotr Szefer
    114 (1,61%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Bogusław Robert Szczepaniak
    841 (11,90%)
  2. 2 Maciej Stanisław Kubiak
    365 (5,16%)
  3. 3 Bartłomiej Zdzisław Łyszczyński
    82 (1,16%)
  4. 4 Elżbieta Rybikowska
    202 (2,86%)
  5. 5 Anna Daniela Grzybowska
    173 (2,45%)
  6. 6 Agata Maria Duras
    102 (1,44%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICA RAZEM DLA POWIATU

kandydatliczba głosów

  1. 1 Dorota Janina Karpieko
    927 (13,12%)
  2. 3 Edward Bogdan Wasik
    228 (3,23%)
  3. 4 Sylwester Kuciak
    122 (1,73%)
  4. 2 Bożena Wiesława Tułacz
    134 (1,90%)
  5. 5 Hubert Pietrzak
    137 (1,94%)
  6. 6 Halina Maria Jerysz
    13 (0,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Patrycja Małgorzata Pasternak
    23 (0,33%)
  2. 1 Krystian Stanisław Tokarski
    99 (1,40%)
  3. 2 Agata Gil
    66 (0,93%)
  4. 4 Marcin Adam Szmajdziński
    27 (0,38%)