Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Ceków-Kolonia

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Część sołectwa Ceków-Kolonia–domy od nr 1 do 19 oraz od nr 26 do 60

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Halina Mosiniak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 2

Część sołectwa Ceków-Kolonia – domy od nr 20 do 25 oraz od nr 61 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bożena Maria Pawłowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA CHOJNACKIEGO

0 (0,00%)

Okręg 3

Sołectwo Ceków

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Katarzyna Marczak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

39 (32,50%)

Halina Szczecińska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

81 (67,50%)

Okręg 4

Sołectwa: Gostynie, Nowe Prażuchy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Jan Hoffmann

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 5

Sołectwa: Kosmów, Kosmów-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Antoni Majewski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 6

Sołectwa: Kuźnica, Stare Prażuchy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Sylwester Różański

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

92 (75,41%)

Magdalena Teresa Grzywacz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI NASZA KUŹNICA

30 (24,59%)

Okręg 7

Sołectwa: Nowa Plewnia, Plewnia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Jadwiga Koniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA CHOJNACKIEGO

0 (0,00%)

Okręg 8

Sołectwa: Przedzeń, Szadek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Józef Pasternak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

58 (43,94%)

Joanna Agnieszka Chojnacka

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

74 (56,06%)

Okręg 9

Sołectwo Podzborów i część sołectwa Morawin-domy od nr 67 do 86A

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Zygmunt Mroziński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

36 (33,03%)

Aleksandra Małgorzata Szymfel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA CHOJNACKIEGO

73 (66,97%)

Okręg 10

Część sołectwa Morawin: domy od nr 1 do 66 oraz od nr 87 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Karpisiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA CHOJNACKIEGO

0 (0,00%)

Okręg 11

Sołectwo Beznatka oraz części sołectwa Kamień: Bystrek, Cierpiatka, Kamień-Kolonia, Orzeł, Magdalenów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Józef Ukleja

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 12

Część sołectwa Kamień-domy od nr 1 do nr 70A

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Maślak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

104 (63,80%)

Kazimierz Kowalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA CHOJNACKIEGO

59 (36,20%)

Okręg 13

Część sołectwa Kamień-domy od nr 71 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agata Hubert

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA CHOJNACKIEGO

0 (0,00%)

Okręg 14

Sołectwo Przespolew Kościelny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Dorota Jaworska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA CHOJNACKIEGO

0 (0,00%)

Okręg 15

Sołectwo Przespolew Pański

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aldona Banko

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

16 (17,02%)

Robert Wojciech Nowicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA CHOJNACKIEGO

78 (82,98%)