Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Turawa

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Bierdzany

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Rita Maria Gabryś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

75 (28,09%)

Benedykt Jan Śliwa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE MOŻEMY WIĘCEJ

192 (71,91%)

Okręg 2

Sołectwa Kadłub Turawski, Rzędów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Józef Farys

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

152 (62,55%)

Michał Tomasz Panicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE MOŻEMY WIĘCEJ

75 (30,86%)

Roman Romuald Borkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA”

16 (6,58%)

Okręg 3

Sołectwo Kotórz Mały ulice: Akacjowa, Boczna, Boiskowa, Brzozowa, Cicha, Dębowa, Klonowa, Krótka, Kwiatowa, Lipowa, Ogrodowa, Opolska numery parzyste, Pod Borem, Pogodna, Sadowa, Słoneczna, Świerkowa, Węgierska, Wiosenna, Wodna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dorota Maria Kluczny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

75 (37,50%)

Krystyna Dorota Wieczorek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE MOŻEMY WIĘCEJ

125 (62,50%)

Okręg 4

Sołectwo Kotórz Mały ulice: 1 - Maja, Kolejowa, Opolska numery nieparzyste, Polna, Sosnowa, Spacerowa, Szkolna, Zielona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Andrzej Golla

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

113 (52,80%)

Waldemar Czech

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE MOŻEMY WIĘCEJ

101 (47,20%)

Okręg 5

Sołectwo Kotórz Wielki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Jan Netter

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE MOŻEMY WIĘCEJ

0 (0,00%)

Okręg 6

Sołectwo Ligota Turawska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Danuta Janina Matysek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

0 (0%)

Okręg 7

Sołectwo Osowiec ulice: Dworcowa, Fabryczna, Leśna, Lipowa numery 2, 8 i 12, Zielona, Przysiółek Trzęsina

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Artur Józef Gallus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE MOŻEMY WIĘCEJ

136 (45,64%)

Robert Jan Sobczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD

162 (54,36%)

Okręg 8

Sołectwo Osowiec ulice: Cmentarna, Lipowa z wyłączeniem numerów 2, 8 i 12, Obwodnica, Ogrodowa, Oleska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Gęga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

83 (38,25%)

Iwona Stanisława Duda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE MOŻEMY WIĘCEJ

134 (61,75%)

Okręg 9

Sołectwo Węgry ulice: 700 Lecia, Kotorska, Leśna, Milenijna, Młyńska, Nowa, Opolska numery nieparzyste, Pogodna, Pustkowska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Róża Maria Wieczorek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

0 (0,00%)

Okręg 10

Sołectwo Węgry ulice: Kolanowska, Opolska numery parzyste, Osiedle, Słoneczna, Spokojna, Szkolna, Średnia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Daniel Dawid Jonczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

0 (0,00%)

Okręg 11

Sołectwo Turawa ulica: Opolska od 44 do końca numery parzyste i od 35 do końca numery nieparzyste, Przysiółek Marszałki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Katarzyna Czech

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

145 (52,35%)

Ryszard Ignacy Kogut

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE MOŻEMY WIĘCEJ

132 (47,65%)

Okręg 12

Sołectwo Turawa ulice: Aleja Amurowa, Aleja Błękitna, Aleja Karpiowa, Aleja Mokra, Aleja Na Górce, Aleja Okoniowa, Aleja pod Wałem, Aleja Sandaczowa, Aleja Słoneczna, Aleja Sucha, Aleja Szczupakowa, Aleja Turystyczna, Aleja Wypoczynkowa, Biwakowa, Boczna, Borowikowa, Cicha, Energetyczna, Grzybowa, Harcerska, Iwaszkiewicza, Jagodowa, Kościuszki, Krótka, Leśna, Muchomorowa, Nowa, Ogrodowa, Opieńkowa, Opolska numery nieparzyste od 1 do 33 i numery parzyste od 2 do 42, Pieczarkowa, Plac von Garnier, Planetorza, Pływacka, Pod Lasem, Pogodna, Promenada, Prosta, Rzeczna, Spacerowa, Spokojna, Stawowa, Strażacka, Średnia, Wędkarska, Wodna, Żeglarska, Żużlowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sylwia Bernadeta Simbiga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

65 (23,99%)

Michał Józef Bochański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE MOŻEMY WIĘCEJ

118 (43,54%)

Teresa Bożena Żulewska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

88 (32,47%)

Okręg 13

Sołectwo Zakrzów Turawski

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Leonard Józef Warzecha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

112 (82,35%)

Marcel Grzegorz Balon

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE MOŻEMY WIĘCEJ

24 (17,65%)

Okręg 14

Sołectwo Zawada ulice: Brzegowa, Dębowa, Dolna, Jesionowa, Kasztanowa, Kępska, Klonowa, Leśna, Oleska numery nieparzyste od 1 do 43 i numery parzyste od 2 do 28, Modrzewiowa, Orzechowa, Osiedlowa, Pod Lasem, Rzeczna, Sosnowa, Słoneczna, Studzienna, Średnia, Wodociągowa, Zielona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Barbara Kulawik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

69 (21,90%)

Dominik Pikos

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE MOŻEMY WIĘCEJ

246 (78,10%)

Okręg 15

Sołectwo Zawada ulice: Bocianowa, Brzozowa, Kolanowska, Krótka, Luboszycka, Nowa, Oleska od 30 do końca numery parzyste i od 45 do końca numery nieparzyste, Piaskowa, Polna, Poprzeczna, Skośna, Sosnowy Zakątek, Szkolna, św. Floriana, Turawska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joachim Piotr Klotka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

152 (42,58%)

Sebastian Antoni Moczko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE MOŻEMY WIĘCEJ

205 (57,42%)