Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Kwilcz

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwa: Augustowo, Chorzewo (w tym miejscowość: Karolewice), Chudobczyce.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Łukasz Mleczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

0 (0,00%)

Okręg 2

Sołectwo: Lubosz-ulice: Dworcowa, Ogrodowa, Polna, Powstańców Wielkopolskich, Rolna, Sportowa, Wiśniowa, Zielone Wzgórze.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Renata Anna Mizera

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

0 (0,00%)

Okręg 3

Sołectwo: Lubosz-ulice: Czereśniowa, Krótka, Parkowa, Pocztowa, Poznańska, Spokojna, Usługowa, Wąska.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Jan Prętki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 4

Sołectwa: Mościejewo, Niemierzewo (w tym miejscowość: Józefowo).

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Dariusz Olejnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

0 (0,00%)

Okręg 5

Sołectwo: Daleszynek.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jolanta Maria Syk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

78 (81,25%)

Przemysław Prętki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNIE DLA GMINY KWILCZ

18 (18,75%)

Okręg 6

Sołectwo: Kubowo (w tym miejscowość: Stara Dąbrowa), Miłostowo, Wituchowo.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Kostrzyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

41 (34,17%)

Agata Anna Ceglarek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO-LUDOWE POJEZIERZE

79 (65,83%)

Okręg 7

Sołectwa: Mechnacz (w tym miejscowość: Urbanówko), Prusim, Rozbitek.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jolanta Bernadeta Kwiatkowska-Sokółka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

119 (58,62%)

Łukasz Świderski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO-LUDOWE POJEZIERZE

84 (41,38%)

Okręg 8

Sołectwa: Kurnatowice, Upartowo.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Elżbieta Dziuba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

92 (52,87%)

Łukasz Ksoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO-LUDOWE POJEZIERZE

46 (26,44%)

Eugeniusz Jan Prętkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNIE DLA GMINY KWILCZ

36 (20,69%)

Okręg 9

Sołectwa: Orzeszkowo (w tym miejscowości: Dąbrowa, Kozubówka, Leśnik, Nowa Dąbrowa, Nowy Młyn, Pólko).

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aneta Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

77 (85,56%)

Katarzyna Nowakowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO-LUDOWE POJEZIERZE

13 (14,44%)

Okręg 10

Sołectwo: Kwilcz – ulice: Brzozowa, Burzykowska, Chabrowa, Frezjowa, Irysowa, Kalinowa, Klonowa, Konwaliowa, Liliowa, Magnoliowa, Malwowa, Miłostowska, Modrzewiowa, Różana, Sosnowa, Świerkowa, Tulipanowa, Wierzbowa, Wybudowania, Żurawia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Andrzej Korpik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

101 (58,38%)

Paweł Bekier

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNIE DLA GMINY KWILCZ

72 (41,62%)

Okręg 11

Sołectwo: Kwilcz – ulice: Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Lipowa, Polna, Szkolna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Przemysław Lehmann

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

118 (84,29%)

Karol Józef Rymarski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO-LUDOWE POJEZIERZE

22 (15,71%)

Okręg 12

Sołectwo: Kwilcz – ulice: 6 Stycznia 1919 r. , Dworcowa, Podgórna, Wojska Polskiego.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Martin Wojciech Halasz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

160 (81,63%)

Irena Maria Janecka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO-LUDOWE POJEZIERZE

36 (18,37%)

Okręg 13

Sołectwo: Kwilcz – ulice: 1 Maja, Gumna, Krańcowa, Krótka, Nowe Osiedle, Ogrodowa, Usługowa, Zielona.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Ewa Witan

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

88 (68,22%)

Arkadiusz Halasz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO-LUDOWE POJEZIERZE

41 (31,78%)

Okręg 14

Sołectwo: Kwilcz – ulice: Nowa, Parkowa, Powstańców Wielkopolskich.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mateusz Jan Królak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

127 (75,15%)

Dorota Kwaśna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO-LUDOWE POJEZIERZE

42 (24,85%)

Okręg 15

Sołectwo: Kwilcz – ulica: Międzychodzka.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Teresa Plewa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

95 (55,56%)

Tomasz Rucki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO-LUDOWE POJEZIERZE

76 (44,44%)