Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - międzychodzki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

gm. Międzychód

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO-LUDOWE POJEZIERZE

kandydatliczba głosów

  1. 8 Sławomir Konrad Pastok
    29 (0,40%)
  2. 1 Ryszard Piotr Rogala
    552 (7,70%)
  3. 7 Danuta Ceglarek-Kalemba
    76 (1,06%)
  4. 2 Władysław Franciszek Wieczorek
    246 (3,43%)
  5. 3 Grzegorz Marek Cipura
    51 (0,71%)
  6. 6 Sylwia Anna Wawrzynowicz-Glapa
    55 (0,77%)
  7. 4 Maciej Napierała
    101 (1,41%)
  8. 5 Kazimiera Przylepa
    33 (0,46%)
  9. 9 Lucyna Piechocka
    56 (0,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Adam Jarosław Dreger
    142 (1,98%)
  2. 1 Klaudia Magdalena Kolanowska-Sroka
    341 (4,76%)
  3. 3 Anna Jadwiga Pospieszna
    34 (0,47%)
  4. 2 Małgorzata Kaczmarek
    62 (0,86%)
  5. 6 Adam Fischbach
    51 (0,71%)
  6. 5 Elżbieta Śpiączka
    117 (1,63%)
  7. 7 Przemysław Franciszek Przybylski
    71 (0,99%)
  8. 8 Paweł Norbert Piepiora
    48 (0,67%)
  9. 9 Andrzej Józef Wilkoński
    150 (2,09%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ireneusz Wacław Kononowicz
    91 (1,27%)
  2. 3 Maria Tamara Kęsy
    81 (1,13%)
  3. 1 Andrzej Szulc
    741 (10,34%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Wiesława Maria Kowalska
    171 (2,39%)
  2. 4 Zbigniew Jerzy Owczarek
    33 (0,46%)
  3. 1 Rafał Prętkowski
    266 (3,71%)
  4. 2 Grażyna Anna Kaczmarek
    221 (3,08%)
  5. 5 Krzysztof Michał Pawelec
    58 (0,81%)
  6. 6 Halina Joanna Smurzyńska
    25 (0,35%)
  7. 7 Renata Halina Maciejewska
    14 (0,20%)
  8. 8 Jacek Marian Rudnicki
    145 (2,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIĘDZYCHODZIANIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Anna Andrałojć
    185 (2,58%)
  2. 3 Natalia Maria Czarnecka
    108 (1,51%)
  3. 7 Wojciech Dyl
    189 (2,64%)
  4. 6 Bartosz Cemborowski
    123 (1,72%)
  5. 5 Aneta Monika Gierszewska
    55 (0,77%)
  6. 4 Damian Jan Michałek
    161 (2,25%)
  7. 2 Edward Henryk Doroba
    212 (2,96%)
  8. 8 Zbigniew Dziubiński
    102 (1,42%)
  9. 9 Lilianna Teresa Biegańska
    64 (0,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNIE I ODPOWIEDZIALNIE"

kandydatliczba głosów

  1. 5 Roman Wincenty Musiał
    245 (3,42%)
  2. 4 Joanna Marzenna Mendoza-Drosik
    94 (1,31%)
  3. 1 Rafał Bronisław Litke
    1 072 (14,95%)
  4. 3 Witold Michał Marciniak
    110 (1,53%)
  5. 8 Damian Lucjan Tomikowski
    73 (1,02%)
  6. 2 Krzysztof Łodyga
    131 (1,83%)
  7. 7 Alicja Katarzyna Stecko
    103 (1,44%)
  8. 9 Joanna Brzozowska
    53 (0,74%)
  9. 6 Danuta Agnieszka Nowak
    28 (0,39%)

Okręg 2

gm. Sieraków

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO-LUDOWE POJEZIERZE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Julian Rafał Mazurek
    577 (18,13%)
  2. 3 Jarosław Rafał Czekała
    211 (6,63%)
  3. 2 Ewa Kolan
    256 (8,05%)
  4. 4 Piotr Karol Dziechcierewicz
    83 (2,61%)
  5. 5 Małgorzata Anna Jaskuła
    110 (3,46%)
  6. 6 Magdalena Maria Osowska
    87 (2,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ryszard Kazimierz Skiba
    241 (7,57%)
  2. 5 Przemysław Kazimierz Siwiński
    56 (1,76%)
  3. 3 Magdalena Anna Jabłońska
    115 (3,61%)
  4. 6 Adam Jan Smoczyk
    101 (3,17%)
  5. 2 Elżbieta Maria Błoszyk-Linde
    63 (1,98%)
  6. 4 Grażyna Stępień-Dudek
    118 (3,71%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Katarzyna Jolanta Wawrzyniak
    69 (2,17%)
  2. 2 Maja Luiza Ajchler
    77 (2,42%)
  3. 3 Piotr Paweł Piekarski
    131 (4,12%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Adam Piotr Błaszczyk
    215 (6,76%)
  2. 2 Jarosław Łukasz Łożyński
    256 (8,05%)
  3. 3 Danuta Maria Borowska
    92 (2,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNIE I ODPOWIEDZIALNIE"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Joanna Maria Adamska-Dudek
    52 (1,63%)
  2. 4 Krzysztof Paweł Jańczewski
    26 (0,82%)
  3. 3 Maciej Krzysztof Ciszak
    90 (2,83%)
  4. 5 Grażyna Maria Lijewska
    91 (2,86%)
  5. 2 Elżbieta Agnieszka Banaszewska
    44 (1,38%)
  6. 6 Dariusz Maciej Taczanowski
    21 (0,66%)

Okręg 3

gm. Kwilcz, gm. Chrzypsko Wielkie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO-LUDOWE POJEZIERZE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Henryk Franciszek Piechowiak
    398 (11,43%)
  2. 5 Iwona Maria Olejnik
    46 (1,32%)
  3. 2 Anna Korpik
    151 (4,34%)
  4. 4 Emilia Joanna Ogrodowczyk
    178 (5,11%)
  5. 3 Zdzisław Leon Lehmann
    219 (6,29%)
  6. 6 Marek Konrad Raczyński
    46 (1,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Anna Maria Stasik
    172 (4,94%)
  2. 1 Daniel Kozubowski
    698 (20,05%)
  3. 4 Michał Mikołaj Barwiński
    77 (2,21%)
  4. 2 Wiesław Tomasz Rybarczyk
    250 (7,18%)
  5. 5 Beata Teresa Kasperczak
    71 (2,04%)
  6. 6 Jolanta Monika Olejnik
    59 (1,69%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Irena Kumańska
    158 (4,54%)
  2. 2 Barbara Agnieszka Konieczna
    40 (1,15%)
  3. 3 Roman Śmiglewski
    39 (1,12%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Hubert Dorna
    188 (5,40%)
  2. 4 Robert Piotr Kozłowski
    154 (4,42%)
  3. 2 Ewa Piechowiak
    67 (1,92%)
  4. 6 Hanna Kaczmarek
    25 (0,72%)
  5. 5 Damian Żurawka
    28 (0,80%)
  6. 3 Dorota Magdalena Pacholak-Judkowiak
    67 (1,92%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNIE I ODPOWIEDZIALNIE"

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marzena Agnieszka Dubkiewicz
    31 (0,89%)
  2. 3 Andrzej Michalak
    136 (3,91%)
  3. 4 Michalina Anna Olejnik
    38 (1,09%)
  4. 6 Magdalena Marta Wacław
    36 (1,03%)
  5. 1 Łukasz Jan Dobkiewicz
    42 (1,21%)
  6. 5 Eugeniusz Piotr Stańko
    67 (1,92%)