Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Legionowo

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Obejmuje obszar od ulicy Rycerskiej wzdłuż ulicy Prymasowskiej (strona parzysta od numeru 10, strona nieparzysta od nr 1) do ulicy gen. Józefa Dwernickiego w kierunku północno-zachodnim po granicy miasta do ulicy Parkowej, po zachodniej granicy miasta z gminą Jabłonna w kierunku północnym, północną granicą miasta z gminą Wieliszew do torów kolejowych w kierunku Zegrza, następnie w kierunku południowym wzdłuż ulicy Kolejowej (strona parzysta) do rozjazdu kolejowego Warszawa-Zegrze przy Kompleksie 103, po torach kolejowych w kierunku wschodnim do ulicy Kazimierza Wielkiego, wzdłuż ulicy Kazimierza Wielkiego (strona nieparzysta) w kierunku południowym do ulicy Jagiellońskiej, wzdłuż ulicy Jagiellońskiej (strona nieparzysta) w kierunku północno-zachodnim, do ulicy Zygmunta Krasińskiego (strona parzysta), wzdłuż ulicy Zygmunta Krasińskiego do ulicy gen. Józefa Sowińskiego, wzdłuż ulicy gen. Józefa Sowińskiego w kierunku południowo-wschodnim, po południowo-wschodniej stronie bloku przy ul. Zygmunta Krasińskiego 71, do ulicy Królowej Jadwigi, w kierunku południowo-zachodnim, wzdłuż bloku przy ul. Jana III Sobieskiego 12, do ulicy Jana III Sobieskiego, wzdłuż ulicy Jana III Sobieskiego (strona parzysta) w kierunku północno-wschodnim do ulicy Parkowej, od ulicy Parkowej wzdłuż ulicy Jana III Sobieskiego (strona nieparzysta) w kierunku południowym do ulicy Rycerskiej, wzdłuż ulicy Rycerskiej (strona parzysta) w kierunku zachodnio-południowym do ulicy Prymasowskiej.

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Zbigniew Oczkowicz
    54 (0,82%)
  2. 2 Irena Maria Bogucka
    266 (4,04%)
  3. 1 Mirosław Maciej Pachulski
    577 (8,77%)
  4. 7 Monika Magdalena Jeziak
    44 (0,67%)
  5. 6 Aneta Maria Krupko
    69 (1,05%)
  6. 3 Piotr Przemysław Topczewski
    139 (2,11%)
  7. 8 Matylda Barbara Durka-Bojarun
    293 (4,45%)
  8. 5 Piotr Okrasa
    75 (1,14%)

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Edward Tadeusz Trojanowski
    70 (1,06%)
  2. 1 Marcin Smogorzewski
    410 (6,23%)
  3. 3 Kazimierz Zieliński
    110 (1,67%)
  4. 2 Tadeusz Kazimierz Szulc
    420 (6,38%)
  5. 5 Monika Zakrzewska
    137 (2,08%)
  6. 6 Anna Wilkaniec
    144 (2,19%)
  7. 8 Dariusz Ejdys
    256 (3,89%)
  8. 7 Krystyna Stanisława Ciok
    87 (1,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Katarzyna Łyszkowska
    31 (0,47%)
  2. 1 Piotr Przybysz
    249 (3,78%)
  3. 4 Marta Cendrowska
    13 (0,20%)
  4. 2 Robert Andrzej Nodzykowski
    38 (0,58%)
  5. 5 Mariusz Sejda
    14 (0,21%)
  6. 6 Katarzyna Dorota Pluta
    16 (0,24%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY MIESZKAŃCY

kandydatliczba głosów

  1. 4 Jarosław Jasiński
    39 (0,59%)
  2. 2 Monika Książek
    100 (1,52%)
  3. 3 Jacek Polnicki
    95 (1,44%)
  4. 6 Małgorzata Anna Dolińska
    17 (0,26%)
  5. 7 Edyta Witzke
    15 (0,23%)
  6. 1 Paweł Lewandowski
    362 (5,50%)
  7. 5 Joanna Monika Głogowska
    14 (0,21%)
  8. 8 Barbara Sztylko
    74 (1,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO NASZE SPRAWY

kandydatliczba głosów

  1. 3 Joanna Grażyna Szczęśniak-Wesołowska
    17 (0,26%)
  2. 5 Michał Paweł Kawka
    29 (0,44%)
  3. 1 Anna Szczepłek
    196 (2,98%)
  4. 2 Paweł Andrzej Szafrański
    125 (1,90%)
  5. 4 Viktoryia Molenda
    32 (0,49%)
  6. 6 Tomasz Niedziółka
    26 (0,40%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Beniamin Dawid Matecki
    24 (0,36%)
  2. 2 Sławomir Traczyk
    348 (5,29%)
  3. 1 Andrzej Stanisław Kalinowski
    1 026 (15,59%)
  4. 3 Elżbieta Wanda Pawłowska
    259 (3,93%)
  5. 5 Tomasz Nerlo
    43 (0,65%)
  6. 6 Roman Makary Wilk
    43 (0,65%)
  7. 8 Teresa Helena Pakuła
    120 (1,82%)
  8. 7 Barbara Wanda Gochna
    66 (1,00%)

Okręg 2

Obejmuje obszar od ulicy Kazimierza Wielkiego (po przedłużeniu) wzdłuż torów kolejowych Warszawa-Nasielsk w kierunku zachodnio-północnym do rozjazdu kolejowego Warszawa-Zegrze przy Kompleksie 103, wzdłuż ulicy Kolejowej (strona nieparzysta) w kierunku północno-wschodnim, wzdłuż torów kolejowych po granicy miasta, w kierunku północno-wschodnim po granicy miasta z gminą Wieliszew do granicy z gminą Nieporęt w kierunku wschodnio-południowym, wzdłuż granicy miasta w kierunku północno-wschodnim, po północno-wschodniej granicy miasta z gminą Nieporęt, wzdłuż południowej granicy miasta z gminą Jabłonna do ulicy Wiejskiej, wzdłuż ulicy Wiejskiej po granicy miasta do ulicy Warszawskiej, wzdłuż ulicy Warszawskiej (strona nieparzysta) w kierunku północno-wschodnim do torów kolejowych Nasielsk-Warszawa, wzdłuż torów kolejowych w kierunku północno-zachodnim do ulicy Kazimierza Wielkiego (po przedłużeniu).

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ryszard Wojciech Brański
    383 (6,00%)
  2. 5 Grzegorz Krzysztof Kucharski
    69 (1,08%)
  3. 4 Mariusz Tadeusz Suwiński
    219 (3,43%)
  4. 2 Jacek Ryszard Kaca
    209 (3,28%)
  5. 7 Anna Monika Piotrowska-Janus
    52 (0,82%)
  6. 3 Jolanta Zygmunt
    216 (3,39%)
  7. 6 Magdalena Sadowska-Tratkiewicz
    109 (1,71%)
  8. 8 Paweł Tokarski
    116 (1,82%)

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Roman Smogorzewski
    780 (12,23%)
  2. 5 Iwona Małgorzata Skarżyńska
    54 (0,85%)
  3. 2 Janusz Jan Klejment
    215 (3,37%)
  4. 3 Jacek Piotr Zawada
    181 (2,84%)
  5. 4 Elżbieta Bogumiła Rucińska
    83 (1,30%)
  6. 7 Łukasz Kamil Konstantynowicz
    58 (0,91%)
  7. 6 Karolina Kwaśny
    71 (1,11%)
  8. 8 Paweł Głażewski
    400 (6,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 7 Mirosław Kunka
    2 (0,03%)
  2. 3 Elżbieta Krawieczyńska
    21 (0,33%)
  3. 4 Piotr Paweł Łyszkowski
    25 (0,39%)
  4. 5 Beata Balicka
    7 (0,11%)
  5. 8 Sylwia Katarzyna Szul
    10 (0,16%)
  6. 6 Katarzyna Suchanowska
    13 (0,20%)
  7. 1 Jerzy Aleksander Caliński
    70 (1,10%)
  8. 2 Tomasz Szafrański
    21 (0,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY MIESZKAŃCY

kandydatliczba głosów

  1. 2 Lech Jerzy Szlaga
    28 (0,44%)
  2. 8 Zbigniew Henryk Żebrowski
    25 (0,39%)
  3. 1 Dariusz Błaszkowski
    191 (2,99%)
  4. 3 Anita Barbara Rodak
    186 (2,92%)
  5. 4 Maja Maria Opara
    131 (2,05%)
  6. 7 Kazimierz Winiarczyk
    3 (0,05%)
  7. 6 Kamila Ślęczka
    15 (0,24%)
  8. 5 Edyta Elżbieta Barszczewska
    25 (0,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO NASZE SPRAWY

kandydatliczba głosów

  1. 2 Artur Adam Pieńkowski
    79 (1,24%)
  2. 3 Artur Sperling
    188 (2,95%)
  3. 1 Mirosław Grabowski
    739 (11,58%)
  4. 4 Edyta Marta Jarząbek
    47 (0,74%)
  5. 6 Monika Natalia Matuszczak
    58 (0,91%)
  6. 8 Krzysztof Karolak
    150 (2,35%)
  7. 5 Izabela Prażmowska
    71 (1,11%)
  8. 7 Adrian Jacek Małachowski
    36 (0,56%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Grzegorz Benedykt Kowalski
    389 (6,10%)
  2. 2 Małgorzata Iwona Grabowska-Kozera
    369 (5,78%)
  3. 6 Wanda Elżbieta Świderska
    31 (0,49%)
  4. 8 Michał Myszorek
    82 (1,29%)
  5. 3 Krystyna Laskowska
    63 (0,99%)
  6. 4 Marek Józef Marzec
    53 (0,83%)
  7. 7 Krzysztof Dariusz Pacocha
    16 (0,25%)
  8. 5 Magdalena Kozłyk
    21 (0,33%)

Okręg 3

Obejmuje obszar od ulicy Kazimierza Wielkiego (po przedłużeniu) wzdłuż torów kolejowych Warszawa-Nasielsk w kierunku południowo-wschodnim do ulicy Warszawskiej, wzdłuż ulicy Warszawskiej (strona parzysta) w kierunku południowo-zachodnim do ulicy Ogrodowej, wzdłuż ulicy Ogrodowej do końca (strona parzysta) w kierunku północnym do ulicy Królowej Jadwigi, wzdłuż ulicy Królowej Jadwigi (strona parzysta) w kierunku północnym pomiędzy blokami przy ul. Zygmunta Krasińskiego 75, i przy ul. Zygmunta Krasińskiego 71, do ulicy gen. Józefa Sowińskiego, wzdłuż ulicy gen. Józefa Sowińskiego do ulicy Zygmunta Krasińskiego, wzdłuż ulicy Zygmunta Krasińskiego (strona nieparzysta) w kierunku północno-wschodnim do ulicy Jagiellońskiej, wzdłuż ulicy Jagiellońskiej (strona nieparzysta) w kierunku południowo-wschodnim do ulicy Kazimierza Wielkiego, wzdłuż ulicy Kazimierza Wielkiego (strona nieparzysta) w kierunku północno-wschodnim do torów kolejowych Warszawa-Zegrze.

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Barbara Irena Zielińska
    236 (3,56%)
  2. 1 Andrzej Kazimierz Piętka
    541 (8,17%)
  3. 6 Anna Maria Szumiata
    87 (1,31%)
  4. 4 Weronika Halina Barthel
    126 (1,90%)
  5. 3 Robert Piotr Utko
    103 (1,56%)
  6. 8 Adam Rozbicki
    75 (1,13%)
  7. 5 Eliza Osiecka
    64 (0,97%)
  8. 7 Tamara Hanna Stasiak
    44 (0,66%)

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Marek Jan Mazur
    173 (2,61%)
  2. 7 Joanna Bieńko
    115 (1,74%)
  3. 2 Małgorzata Luzak
    510 (7,70%)
  4. 1 Anna Łaniewska
    647 (9,77%)
  5. 3 Beata Woźniak
    94 (1,42%)
  6. 8 Wojciech Waldemar Kowalczyk
    289 (4,37%)
  7. 6 Wojciech Rostkowski
    89 (1,34%)
  8. 5 Robert Zieliński
    45 (0,68%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Wojciech Łyszkowski
    129 (1,95%)
  2. 5 Elżbieta Łunkiewicz
    10 (0,15%)
  3. 3 Jerzy Waldemar Rowicki
    11 (0,17%)
  4. 4 Anna Maria Gładyszewska
    15 (0,23%)
  5. 2 Jakub Aleksander Kotowski
    25 (0,38%)
  6. 7 Tomasz Wróblewski
    17 (0,26%)
  7. 6 Beata Anna Lipka
    24 (0,36%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY MIESZKAŃCY

kandydatliczba głosów

  1. 7 Elżbieta Winiarczyk
    23 (0,35%)
  2. 3 Anna Szlendak
    86 (1,30%)
  3. 5 Waleria Martyniak
    17 (0,26%)
  4. 6 Ireneusz Jan Kłos
    26 (0,39%)
  5. 1 Artur Adam Żuchowski
    346 (5,23%)
  6. 4 Tomasz Dłużniewski
    89 (1,34%)
  7. 2 Michał Zbigniew Machnacki
    56 (0,85%)
  8. 8 Grzegorz Powierża
    30 (0,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO NASZE SPRAWY

kandydatliczba głosów

  1. 4 Teresa Elżbieta Wojnicka
    23 (0,35%)
  2. 5 Monika Anna Kałużyńska
    39 (0,59%)
  3. 3 Krzysztof Piotr Krysztoforski
    70 (1,06%)
  4. 1 Bogdan Kazimierz Kiełbasiński
    436 (6,59%)
  5. 2 Janusz Baranowski
    91 (1,37%)
  6. 6 Włodzimierz Zdzisław Matejewski
    60 (0,91%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Bogusław Feliks Perycz
    94 (1,42%)
  2. 5 Justyna Krystyna Bałdyga
    100 (1,51%)
  3. 3 Artur Piotr Pawłowski
    342 (5,17%)
  4. 6 Grzegorz Kazimierz Janiszewski
    53 (0,80%)
  5. 4 Andrzej Kazimierz Kuryłowicz
    105 (1,59%)
  6. 1 Dariusz Petryka
    808 (12,21%)
  7. 8 Barbara Jankowska
    176 (2,66%)
  8. 7 Renata Jaczewska
    81 (1,22%)

Okręg 4

Obejmuje obszar od ulicy Prymasowskiej wzdłuż ulicy Rycerskiej (strona nieparzysta) w kierunku północno-wschodnim do ulicy Jana III Sobieskiego, wzdłuż ulicy Jana III Sobieskiego (strona nieparzysta) w kierunku północno-zachodnim do ulicy Parkowej, od ulicy Parkowej wzdłuż ulicy Jana III Sobieskiego (strona parzysta) w kierunku południowo-wschodnim po północno-zachodniej stronie bloku przy ul. Jana III Sobieskiego 12, do ulicy Królowej Jadwigi, wzdłuż ulicy Królowej Jadwigi (strona nieparzysta) do ulicy marsz. Józefa Piłsudskiego, w kierunku południowym do ulicy Ogrodowej, wzdłuż ulicy Ogrodowej (strona nieparzysta) w kierunku południowo-wschodnim do ulicy Warszawskiej, wzdłuż ulicy Warszawskiej (strona parzysta) w kierunku południowym do granicy miasta Legionowo z gminną Jabłonna, wzdłuż południowej granicy z gminą Jabłonna, wzdłuż ulicy Listopadowej po granicy miasta, do ulicy Mieszka I, wzdłuż ulicy Mieszka I w kierunku północno-wschodnim do ulicy Prymasowskiej, wzdłuż ulicy Prymasowskiej (strona parzysta) do ulicy Rycerskiej.

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Jolanta Żebrowska
    118 (2,31%)
  2. 5 Katarzyna Marlena Stańczak
    34 (0,66%)
  3. 1 Piotr Jacek Zadrożny
    831 (16,24%)
  4. 6 Jan Aleksander Galant
    67 (1,31%)
  5. 3 Aleksandra Krystyna Omiecińska
    68 (1,33%)
  6. 2 Tomasz Ryszard Kacprzak
    106 (2,07%)
  7. 7 Marta Budzyńska
    196 (3,83%)

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Agata Iwona Zaklika
    476 (9,30%)
  2. 2 Adam Aksamit
    302 (5,90%)
  3. 3 Monika Osińska-Gołaś
    160 (3,13%)
  4. 5 Renata Anna Sowińska
    111 (2,17%)
  5. 4 Elżbieta Kamila Makowiecka
    72 (1,41%)
  6. 6 Rafał Dominik Pawlak
    56 (1,09%)
  7. 7 Robert Grzegorz Michalski
    104 (2,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY MIESZKAŃCY

kandydatliczba głosów

  1. 6 Andrzej Sławomir Frąk
    13 (0,25%)
  2. 2 Krzysztof Kaniewski
    48 (0,94%)
  3. 1 Danuta Krystyna Ulkie
    238 (4,65%)
  4. 3 Jacek Jóźwiak
    39 (0,76%)
  5. 5 Wojciech Piotr Lalak
    55 (1,07%)
  6. 4 Aneta Sylwia Miętek
    57 (1,11%)
  7. 7 Agnieszka Małgorzata Kucińska
    66 (1,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO NASZE SPRAWY

kandydatliczba głosów

  1. 4 Mikołaj Ludwik Stański
    37 (0,72%)
  2. 2 Katarzyna Anna Kozon
    88 (1,72%)
  3. 1 Roman Izdebski
    143 (2,79%)
  4. 5 Agnieszka Woś
    66 (1,29%)
  5. 3 Renata Wiśniewska
    48 (0,94%)
  6. 6 Jacek Jaglak
    40 (0,78%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Katarzyna Maria Skierkowska-Pacocha
    653 (12,76%)
  2. 2 Zdzisław Koryś
    201 (3,93%)
  3. 3 Przemysław Łukasz Bałdyga
    141 (2,75%)
  4. 7 Mariusz Jerzy Janiszewski
    140 (2,74%)
  5. 4 Dorota Domańska-Myśliwiec
    115 (2,25%)
  6. 5 Krystyna Genowefa Ziemka
    54 (1,06%)
  7. 6 Irena Krajczyńska
    175 (3,42%)