Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Górowo Iławeckie

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Generała Bema Nr 1, 2, 7, 8.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Czesław Antonowicz
    65 (56,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZEMU MIASTU"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Sylwia Łuczkowska
    50 (43,48%)

Okręg 2

Generała Bema Nr 3, 4, 5, 6.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Anna Piszczek
    51 (54,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZEMU MIASTU"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Robert Wiśniowski
    24 (25,53%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJA ULICA NASZE MIASTO

kandydatliczba głosów

  1. 14 Robert Sobczak
    19 (20,21%)

Okręg 3

Chopina, Nowowiejskiego, Moniuszki.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Andrzej Kinal
    78 (43,58%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJA ULICA NASZE MIASTO

kandydatliczba głosów

  1. 14 Agnieszka Izabela Szemszura
    32 (17,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MAŚLANIKA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marek Mieczysław Maślanik
    69 (38,55%)

Okręg 4

Polna, Nowa, Nadbrzeżna, Krasickiego.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Łukasz Rohun
    62 (62,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZEMU MIASTU"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Lesław Dariusz Worobiec
    9 (9,00%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Alicja Anna Kamińska
    29 (29,00%)

Okręg 5

Armii Krajowej od Nr 1 do Nr 32.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Kamil Paweł Komarowski
    62 (51,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZEMU MIASTU"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Karol Szulc
    45 (37,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 16 Agata Pawluk
    13 (10,83%)

Okręg 6

Armii Krajowej od Nr 36 do Nr 38, Okrężna, Krótka.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Anna Januszczak
    45 (49,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZEMU MIASTU"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Zbigniew Wodnicki
    29 (31,87%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 16 Arkadiusz Jan Wielocha
    17 (18,68%)

Okręg 7

Plac Ratuszowy, Warmińska, Tamka, Jutrzenki, Poprzeczna, Obrońców Pokoju

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Ewa Antochów
    66 (58,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 16 Wioletta Wilczyńska
    19 (16,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJA ULICA NASZE MIASTO

kandydatliczba głosów

  1. 14 Łukasz Radzki
    28 (24,78%)

Okręg 8

Generała Sikorskiego, ks. Mirosława Ripeckiego, Inwalidów Wojennych, Ciasna.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Alina Janina Wierzbowska
    52 (43,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZEMU MIASTU"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Marcin Kaszubat
    34 (28,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 16 Irena Skobodzińska
    0 (0%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJA ULICA NASZE MIASTO

kandydatliczba głosów

  1. 14 Leszek Kochan Dzirba
    34 (28,33%)

Okręg 9

Zwycięstwa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Stanisław Worobiec
    12 (9,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZEMU MIASTU"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Łukasz Piotr Łukjanowicz
    57 (43,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 16 Eugeniusz Bertosz
    18 (13,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJA ULICA NASZE MIASTO

kandydatliczba głosów

  1. 14 Krzysztof Kuchta
    45 (34,09%)

Okręg 10

Kościuszki od Nr 1 do Nr 32A.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Daniel Ferdycz
    37 (29,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZEMU MIASTU"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Kamil Bachanowicz
    83 (66,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 16 Piotr Aleksander Pawluk
    5 (4,00%)

Okręg 11

Kościuszki od Nr 34 do Nr 40.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Arkadiusz Tobisz
    50 (36,76%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZEMU MIASTU"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Łukasz Jan Złotucha
    52 (38,24%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 16 Edward Stefanowicz
    34 (25,00%)

Okręg 12

1 Maja.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Joanna Sienkiewicz
    16 (16,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZEMU MIASTU"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Rafał Mariusz Gajdamowicz
    51 (51,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 16 Mariola Waltraud Ostapczuk
    9 (9,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJA ULICA NASZE MIASTO

kandydatliczba głosów

  1. 14 Mirosław Mycio
    24 (24,00%)

Okręg 13

Aleja Wojska Polskiego.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Grażyna Katarzyna Sawicz
    81 (66,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZEMU MIASTU"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Krzysztof Niedroszlański
    19 (15,57%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 16 Anna Krawczak
    22 (18,03%)

Okręg 14

Kardynała Wyszyńskiego, Ogrodowa, Przemysłowa, Olsztyńska, Lidzbarska, Kajki, Szkolna, Kaliningradzka.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Zbigniew Szlejer
    77 (52,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZEMU MIASTU"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Rafał Adam Narkiewicz
    44 (29,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJA ULICA NASZE MIASTO

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jarosław Duda
    26 (17,69%)

Okręg 15

Matejki, Mickiewicza, Słowackiego, Kochanowskiego, Mikołaja Reja, Czesława Miłosza.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Maciej Horak
    78 (44,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZEMU MIASTU"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Grzegorz Błocki
    37 (20,90%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Stefania Ewa Sokół
    62 (35,03%)