Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Wilków

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo: Wilków ulice: Długa od nr 58 do końca, Jabłoniowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Reczuch

KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"

71 (50,71%)

Aleksandra Małgorzata Dymek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-NIEZALEŻNY-IRENY MARSZAŁEK

5 (3,57%)

Artur Roman Noga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - ARTUR NOGA

64 (45,71%)

Okręg 2

Sołectwo: Wilków ulice: Długa od nr 1 do nr 57, Kościelna. Przysiółek: Wilkówek (Barski Dwór)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edward Szulakowski

KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"

58 (52,25%)

Paweł Zdzisław Dowolski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

7 (6,31%)

Piotr Mętel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-NIEZALEŻNY-IRENY MARSZAŁEK

18 (16,22%)

Bogdan Środoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - ARTUR NOGA

28 (25,23%)

Okręg 3

Sołectwo: Wilków ulice: Akacjowa, Aleja Róż, Brzozowa, Chabrowa, Kalinowa, Kolejowa od nr 1 do nr 16, Liliowa, Makowa, Parkowa, Słoneczna, Tulipanowa, Wrocławska, Zbożowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Leszek Bronisław Polakiewicz

KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"

49 (36,57%)

Rafał Smoleń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-NIEZALEŻNY-IRENY MARSZAŁEK

51 (38,06%)

Sławomir Głodek

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

34 (25,37%)

Okręg 4

Sołectwo: Wilków ulice: Dworcowa, Krótka, Kolejowa od nr 17 do końca, Stawowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Błaszczyk

KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"

104 (75,91%)

Zygmunt Roman Pniewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-NIEZALEŻNY-IRENY MARSZAŁEK

33 (24,09%)

Okręg 5

Sołectwa: Dębnik, Lubska.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Piotr Piątek

KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"

0 (0,00%)

Okręg 6

Sołectwa: Młokicie, Pielgrzymowice.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dorota Stanisława Szymczyk-Bęben

KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"

0 (0,00%)

Okręg 7

Sołectwo: Wojciechów.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Lesław Wachowski

KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"

67 (46,21%)

Jan Piotr Binerat

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-NIEZALEŻNY-IRENY MARSZAŁEK

78 (53,79%)

Okręg 8

Sołectwo: Bukowie z przysiółkiem Chrząstów ulice: Jesionowa, Kwiatowa, Lipowa numery nieparzyste od nr 1 do nr 61, Lipowa numery parzyste od nr 2 do nr 88, Topolowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Józef Mozgowiec

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

51 (34,00%)

Irena Stefania Marszałek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-NIEZALEŻNY-IRENY MARSZAŁEK

99 (66,00%)

Okręg 9

Sołectwo: Bukowie ulice: Kasztanowa, Klonowa, Lipowa numery nieparzyste od nr 63 do końca, Lipowa numery parzyste od nr 90 do końca, Wierzbowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Magdalena Józefa Łambucka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-NIEZALEŻNY-IRENY MARSZAŁEK

0 (0,00%)

Okręg 10

Sołectwo: Pszeniczna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Przemysław Marek Bałachowski

KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"

62 (89,86%)

Karolina Barbara Piątek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-NIEZALEŻNY-IRENY MARSZAŁEK

7 (10,14%)

Okręg 11

Sołectwo: Pągów z przysiółkiem Pągówek.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Andrzej Szkudlarski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

124 (74,25%)

Paulina Katarzyna Supernak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-NIEZALEŻNY-IRENY MARSZAŁEK

43 (25,75%)

Okręg 12

Sołectwo: Idzikowice od nr 1 do nr 39, Słoneczna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Jan Podyma

KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"

66 (52,80%)

Maria Wiktoria Staniec

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

59 (47,20%)

Okręg 13

Sołectwo: Idzikowice osiedle od nr 40A do końca.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Dariusz Bochniak

KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"

106 (56,38%)

Maciej Szczepan Simlat

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA SIMLAT

82 (43,62%)

Okręg 14

Sołectwo: Jakubowice.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Józef Hubicki

KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"

55 (51,40%)

Maciej Szymon Binerat

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

52 (48,60%)

Okręg 15

Sołectwo: Krzyków.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Stanisław Kraus

KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"

0 (0,00%)